TV HD w polskiej TK Multimedia

Fruciak

New member
W Szczecinie nie mam w ogóle takiego kanału jak 225 czy 433. W jakim mieście są te testy ? Czy jest tam jakaś treść czy jedynie czarny obraz ? Co do modułu CAM nie słyszałem o takowym w Multimedia, a byłoby to fajne rozwiązanie bo dałoby się wtedy wyeliminować dekoder, który nie jest szczytem techniki.

Jak zawsze w Kaliszu ;-)
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
U mnie też nie ma żadnych testów, ale jak już wcześniej bywało testów nie było a kanały się pojawiały.
A tak przy okazji nowych kanałów, to odebrałem z BOK email z informacją, że żadne zmiany programowe nie są przewidziane. Także informacja jak zwykle żadna. Zresztą w przeszłości też tak było, że otrzymałem info o tym, że żadnych zmian się nie przewiduje ( chociaż podobno brak informacji to też informacja) a za chwilę pojawiły się nowe kanały...
Tak to już jest w MM, inne portale informują z wyprzedzeniem o zmianach w MM a na stronie firmy info po fakcie...
 

Kristop

New member
W Szczecinie nie mam w ogóle takiego kanału jak 225 czy 433. W jakim mieście są te testy ? Czy jest tam jakaś treść czy jedynie czarny obraz ? Co do modułu CAM nie słyszałem o takowym w Multimedia, a byłoby to fajne rozwiązanie bo dałoby się wtedy wyeliminować dekoder, który nie jest szczytem techniki.

Moduł CAM tylko w przejetej sieci Stream. Z czasem zostana calkowicie zlikwidowane, tak sie dzieje w Czestochowie.
 

kiler780

New member
Witam,
kupiłem amplituner avr-2113 i chcę bezpośrednio do niego podłączyć dekoder multimedia na Hdmi. Niestety nie daje ani dźwięku ani obrazu.
może wiecie czy da radę w ten sposób go podłączyć?
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
kiler780
Oczywiście, że da radę. Mam tak podłączone, jak zapewne bardzo wielu innych forumowiczów.
Jeżeli u Ciebie nie działa masz źle ustawiony dekoder MM. Musisz wejść w menu i ustawić wyjście sygnału na HDMI, rozdzielczość 1080i. Jeżeli masz tak ustawione i nie działa to musisz skonfigurować amplituner, przypisać odpowiednie wejście HDMI, zerknij do instrukcji swojego amplitunera.
Powodzenia.
 

kiler780

New member
tylko, że blu ray działa bezproblemowo, ale jeszcze się pobawię z mm i ampli.
no poza tym skoro masz tak ustawione to chyba i u mnie nie powinno być problemu.
 

kubus76k

New member
niby podłączone ale wyskakuje mi w dekoderze problem z hdcp

Jeśli masz problem z HDCP to zobacz co uzyskasz poprzez przytrzymanie dłuższą chwilę przycisku HD/SD na przednim panelu dekodera do momentu gdy koło 1080 pojawi Ci się kropka, a na ekranie dostaniesz informację że box przeszedł w tryb DVI. Jeśli nie dostaniesz obrazu na OTV to musisz dalej pogrzebać w ustawieniach Ampli. :?
 

brodacz

Active member
Bez reklam
Korzystne zmiany w MM od stycznia dla W-wy a jak się misja powiedzie to od kwietnia w reszcie kraju. Z różnych względów nie napiszę precyzyjnie co będzie (przynajmniej do 29.12) jednak zmiany spowodują szybsze dodawanie nowych kanałów cyfrowych. Już od 01.01.13 cała obecna oferta analogowa zostanie w W-wie włączona cyfrowo (czyli przybędzie ponad 20 kanałów w dekoderze). Wejdą nowe zróżnicowane pakiety w fajnych cenach.
 

flisu123

New member
To dobrze bo złożyłem wypowiedzenie,jak się zmieni coś na lepsze to zostanę ale musi się zmienić przede wszystkim jakość tv cyfrowej.
 

Kristop

New member
Nowa oferta będzie dotyczyła wszystkich miast (za wyjątkiem Stream).
Klient będzie mógł w końcu wybrać czy chce..... a zresztą sami się przekonacie ;)
 
Do góry