TV HD w polskiej TK Multimedia

Alundro

New member
Ja bym wysunął nowy pomysł an arenę międzynarodową. Przyznawane są co roku nagrody EISA za np najlepszy telewizor w danym roku. Jeżeli któremuś z producentów udałoby się stworzyć taki telewizor, który spowoduje że zobaczymy kosmiczną jakość TV w MM to bym z czystym sumieniem mu przyznał. Ciekawe czy nawet kosmitą udałoby się poprawić tą jakość. Może chociaż nalaliby władzą MM oleju do głowy i to najlepiej z pierwszego tłoczenia.
 

tomiko16

New member
chmara pikseli faktycznie występuje tylko na niektórych mocno skompresowanych programach ale mleko jest wszystkich programach SD a artefakty na większości z nich, zwłaszcza sportowych; na ES SD podczas wyścigu kolarskiego zamiast kolarzy to chmura artefaktów jedzie;

Ja do tej pory nie narzekałem na obraz kanałów SD w MM, faktycznie za ostre one nie były dało się odczuć lekkie "mleko" na niektórych programach ale niedawno dokupiłem dziecku pakiet bajek i się załamałem :? totalna pikseloza, zwłaszcza na CBeebes i Jim Jam. Córce co prawda to nie przeszkadza ale mnie szlak trafia że za taką jakość trzeba płacić nie małe przecież pieniążki. Gdy zgłosiłem to w miejscowym BOK pani tylko wzruszyła ramionami i poleciła zadzwonić na infolinię może oni pomogą. Po przeczytaniu jednak poprzednich postów zdałem sobie sprawę ze nic na to nie poradzę, poczekam do końca umowy i przejdę na inna platformę cyfrową.
 

zenon20

New member
Wydaje mi się że oni chyba najbardziej kompresują kanały w tych pakietach które mają najmniej abonentów jakiś czas temu odkodowane były pakiety film potem kids i pixeloza na tych kanałach była niesamowita jeszcze gorsza niż na kanałach z komfortu wogóle nie dało się tego oglądać.
 

Mushasi_

New member
Ja bym wysunął nowy pomysł an arenę międzynarodową. Przyznawane są co roku nagrody EISA za np najlepszy telewizor w danym roku. Jeżeli któremuś z producentów udałoby się stworzyć taki telewizor, który spowoduje że zobaczymy kosmiczną jakość TV w MM to bym z czystym sumieniem mu przyznał. Ciekawe czy nawet kosmitą udałoby się poprawić tą jakość. Może chociaż nalaliby władzą MM oleju do głowy i to najlepiej z pierwszego tłoczenia.

Ale przecież jakość jest kosmiczna normalnie droga mleczna :D

Akurat ja jej nie mam ale pikseloza się zdarza :evil:
 

tomiko16

New member
Wydaje mi się że oni chyba najbardziej kompresują kanały w tych pakietach które mają najmniej abonentów jakiś czas temu odkodowane były pakiety film potem kids i pixeloza na tych kanałach była niesamowita jeszcze gorsza niż na kanałach z komfortu wogóle nie dało się tego oglądać.

Najłatwiej obniżyć jakość w pakiecie Kids, dzieciaki się nie poskarżą :)
 

sochcio

New member
Uaktualniono na stronie MM ofertę DTV i IPTV. Według MM w Komfort są: TV Biznes, Polsat News, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Futbol, Polsat Sport HD, Polsat 2, Polsat Play, Polsat Cafe. NIe ma Polsatu Film. Komfort HD kosztuje 59 zł. Są nowe ceny (dość komiczne) pakietów dodatkowych:
Rozrywka 44,41 zł
Canal+ 39,37 zł
Adult 25,23 zł
Film 10,10 zł
Filmbox 15,14 zł
AXN 6,06 zł
Kids 8,08 zł
Cinemax 20,19 zł
HBO 25,23 zł
HBO HD 6,06 zł
Sport 7,06 zł
Canal+ HD 6,06 zł
HD 19,18 zł

http://www.multimedia.pl/porownywarka_dtv
 
Ostatnia edycja:

Alundro

New member
Tzn wczoraj była cena 49 zł za Komfort i były 3 kanały w HD a teraz są 4 z Polsatem Sport HD tak ? Nie ma jeszcze nowej tabelki z kanałami więc nie wiem. Ale dokładać 10 zł za kilka kanałów Polsatu to trochę drogo. Nie wiem dlaczego nawet nie ma w MM TVP HD.
 

Frauka

New member
Bez reklam
Poszli na całość. Komfort o 10 zł droższy a żeby obejrzeć Animal Planet w HD musiałabym dopłacić 19.18PLN :hihi:

Już mogliby wziać vat na siebie, te ceny wyglądają zabawnie.
 

xolzok

New member
Bez reklam
Dzisiaj przyszedł do mnie szwagier z dzieckiem. Chciałem małemu puścić kanał dla dzieci, ale jak zobaczyłem jakość to mi się po prostu wstyd zrobiło i z DVD odpaliłem.
 

xolzok

New member
Bez reklam
Oni mają taki bajzel, że nie wiedzą co gdzie jest. Na pewno nie można polegać na tej ich stronie z ofertą. Sami widzicie jak to wygląda. Nie dość, że mają taki cienki portal internetowy to jeszcze go nie ogarniają.
 

masloww

New member
Bez reklam
a pamiętacie jak rok temu jeden taki (nie napisze skąd bo i tak wszyscy wiedzą) twierdził że poprawi się jakość programów bo zwiększają bitrate programów a technicy cały czas latają i regulują na Igłę :lol:
 

xolzok

New member
Bez reklam
U mnie jest coraz gorsza jakość. Tylko kanały HD ogląda się z przyjemnością. Nie mam tylko porównania do innych operatorów.
 

Frauka

New member
Bez reklam
masloww tak właśnie sprawdzałam, chodzi mi jednak o to że mnie z tego HD interesuje tylko Animal Planet HD, dlatego tak piszę :)

W N mam to wszystko juz w pakiecie za 48 zł. Trochę marudziłam ze nie będzie NGC a tylko NatGeo Wild, ale kanał daje radę i w połączeniu z Animalem, jest co oglądać.
Do tego wczoraj BBC HD kapitalne filmy przyrodnicze nadawała. Siedziałam jak zaklęta. :)

Mam pytanie do kogoś kto zdawał juz dekoder do mm. Jeśli go sama odepnę to rozumiem, że te kable ze splitterem zostają u mnie? A co jeśli chciałabym żeby sam net podłączyli po staremu, tak jak był podłączony przed dtv ?
 

Alundro

New member
Czy jeżeli chciałbym zrezygnować tylko z Canal + to trzeba koniecznie jechać do siedziby MM ? Czy można przez infolinię lub przedstawiciela handlowego ?
 

masloww

New member
Bez reklam
Tzn wczoraj była cena 49 zł za Komfort i były 3 kanały w HD a teraz są 4 z Polsatem Sport HD tak ? Nie ma jeszcze nowej tabelki z kanałami więc nie wiem. Ale dokładać 10 zł za kilka kanałów Polsatu to trochę drogo. Nie wiem dlaczego nawet nie ma w MM TVP HD.
Poszli na całość. Komfort o 10 zł droższy....
Komfort nie jest droższy; teraz jest promocja Komfortu z pakietami tematycznymi na cały okres umowy za 59 zł; wg mnie całkiem ładna promocja;

masloww tak właśnie sprawdzałam, chodzi mi jednak o to że mnie z tego HD interesuje tylko Animal Planet HD, dlatego tak piszę :) ...
Mam pytanie do kogoś kto zdawał juz dekoder do mm. Jeśli go sama odepnę to rozumiem, że te kable ze splitterem zostają u mnie? A co jeśli chciałabym żeby sam net podłączyli po staremu, tak jak był podłączony przed dtv ?
ja się tylko śmiałem z ich pakietu HD, nie miałem zamiaru ciebie poprawiać;
jak zdawałem STB to splittera nie oddawałem ale mi internet został; nie słyszałem aby ktoś go oddawał; za to słyszałem że dopytywali się o kabelek z modemu do starego STB (tego bez modemu w środku) i taki oddałem
 

Frauka

New member
Bez reklam
Zerknęłam w regulamin, jest tam dziwna rameczka o tym ile trwają te rabaty na pakiety. Nie wynika z tego, żeby te rabaty trwały rzeczywiście przez cały okres umowy.

No i faktycznie jeszcze tam jest promocja odrębna z samymi pakietami, z której wynika że za te niby rabaty trzeba 9 zł płacić :)

Te regulaminy MM to są takie pokręcone ;)

A z tym splitterem, wiesz chodzi mi o to, żeby zrobili po staremu bo po co mi za TV ma leżeć ten splitter z kablami. Skoro nie mam u nich TV to niech mi to zabierają. Ze ściany ma wychodzić tylko 1 kabel, od netu :)
 
Ostatnia edycja:

zenon20

New member
Ciekawi mnie ta promocja na ich stronie pakiety kids,sport,film po 5gr każdy przez cały okres umowy ciekawe czy każdy może z tych promocji skorzystać.
 
Do góry