TV HD w polskiej TK Multimedia

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Nie no wszystko OK";)
Dobrze, że coś się dzieje, bo z MM otrzymałem kilka dni temu odpowiedź, że nie wiedzą czy i kiedy kanał PS HD będzie włączony....(wbrew temu co reklamowali na rachunku!)
 

Fruciak

New member
Nie no wszystko OK";)
Dobrze, że coś się dzieje, bo z MM otrzymałem kilka dni temu odpowiedź, że nie wiedzą czy i kiedy kanał PS HD będzie włączony....(wbrew temu co reklamowali na rachunku!)

Nie no zgadza się też dostałem na rachunku informację że ma być Polsat Sport HD od stycznia, zgadza się nie było tak jak zapowiadali, ale widocznie coś się już dzieje u nich i to jest dobry znak :)
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
No niech się dzieje, bo wiadomość jaką otrzymałem 04.01.2011r. nie nastraja optymistycznie...

"
Witamy,

Dziękujemy za kontakt z naszą Firmą.
W odpowiedzi na Pana maila z dnia 2011-01-03 informujemy, że na chwilę obecną nie mamy jeszcze informacji, od kiedy pojawi się program Polsat Sport HD w naszej ofercie.

Zapewniamy, że w przypadku jakichkolwiek zmian, o powyższym zostanie Pan poinformowany wraz z pismami dołączonymi do faktur.

W razie dodatkowych pytań prosimy o ponowny kontakt - służymy pomocą.

Zapraszamy również do kontaktu z Telefonicznym Biurem Obsługi Klienta pod numerem 244 244 244."

W świetle tej informacji Twój news to dobra nowina!
 

Fruciak

New member
koledze coś się na bank pomyliło, nie ma u mnie, a u mnie zawsze jest 1 jak coś jest nowego w MM. specjalnie nawet dekoder odłączyłem i podłączyłem.
rosiaktotti: A to Ty skąd jesteś że twierdzisz że powinnieś mieć już włączone ?
P.S A to już MM nie może od innej strony zacząć włączać do oferty Polsat Sport HD tylko od twojego miasta ? :)
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Kto ma to ma....:cry:
Większość nie ma, a w MM twierdzą, że nie wiedzą kiedy będzie i co będzie....to tak jak u klasyka Kononowicza - niczego nie będzie!
(ech gdybym ja tak pracował i nigdy nic nie wiedział i mieszał to bym już kilka razy został zwolniony....:hihi:)
 

pattro

New member
Bez reklam
Kto ma to ma....:cry:
Większość nie ma, a w MM twierdzą, że nie wiedzą kiedy będzie i co będzie....to tak jak u klasyka Kononowicza - niczego nie będzie!
(ech gdybym ja tak pracował i nigdy nic nie wiedział i mieszał to bym już kilka razy został zwolniony....:hihi:)

nie marudź :) w Gorzowie ostatnia nowość to Nat Geo Music z rok/dwa temu :)
nawet Komfortu nie ma ani C+Sport 2 ! :hihi::bober:
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Przepraszam już nie będę!!!!:razz:
Ale uważam, że w poważnej firmie (a za taką chce uchodzić MM) trzeba poważnie traktować klientów!
Dają informację o nowych kanałach, że mają być to niech będą!!! Jest jakiś problem to trzeba wyjaśnić - szanowny kliencie kanał "aaa" będzie od 01.02.2011r. a "ccc" od 01.03.2011r. A nie odpowiadać na maile i telefony, że nie wiadomo kiedy i co! Może będzie, może nie....
 
Do góry