TV HD w polskiej TK Multimedia

Frauka

New member
Bez reklam
topsy u mnie na rachunku pisze ze mogę wypowiedzieć umowę bez żadnych roszczeń odszkodowawczych z ich strony. Odszkodowanie przysługiwałoby im gdybym rozwiązała umowę ze względu na wzrost vat-u, bo ta podwyżka jest od nich niezależna i muszą się podporządkować ustawie.

A tu zabierają kanały, zmienia sie oferta i powinnam mieć szansę. Oczywiście najpierw się upewnię, potem wypowiem im umowę. Ale to już po świętach :)

U mnie pisze tak: ( tu jest to co u Ciebie ze jest zmiana, ze znikają ESPNy i jak złożyć wypowiedzenie. Potem jest tak : "W razie skorzystania z tego prawa przez Abonenta, Operatorowi nie będzie przysługiwać roszczenie odszkodowawcze, a także zwrot ulgi przyznanej Abonentowi, o której mowa w art 57 ust 6 ustawy."
 
Ostatnia edycja:

xolzok

New member
Bez reklam
Dostałem fakturę w takiej kopercie.
foto1.jpg

foto2.jpg
 

Frauka

New member
Bez reklam
Ja też, ale się nie chwalę :p

Okienka ładne, kolorowe i tyle kanałów. Jaka szkoda, że porozrzucają po pakietach żeby się nachapać ;)
Ostatnio ruszyła DVB-T, więc polsat będzie można i tak oglądać.

Ps. Obawiam się że akurat bez tych kanałów mogę żyć ;)
 
Ostatnia edycja:

ogluszek

New member
Nie będzie ESPN AMARICA.Pożądny kanał sportowy nadający w dobrej jakości jak na SD.Nie wszyscy przepadają za tym w co się gra w USA ale jak się ogląda transmisje NFL czy MLB to jest się na czym zatrzymac na dłużej.Oprawa wizualna na wysokim poziomie czasami bardziej przypomina gre komputerową niż transmisje TV.Nasi spece od sportu mogą się od nich uczyc.W HD to dopiero musi wyglądac.Za Polsat Siatkówką nie tęsknię ale gdyby durnie z formuły zaczeli w końcu transmitowac wyścigi w HD to Polsat Sport HD byłby jak najbardziej na miejscu.To co MM zrobiła z Eurosportem w analogu to jakaś kpina chyba.Obraz tak zjechany że nie wiadomo jaki jest wynik na tenisie bo ucieli 3/4 tabelki,a przecież mają sygnał w 16/9 bo w dtv puszczają.
 

masloww

New member
Bez reklam
To co MM zrobiła z Eurosportem w analogu to jakaś kpina chyba.Obraz tak zjechany że nie wiadomo jaki jest wynik na tenisie bo ucieli 3/4 tabelki,a przecież mają sygnał w 16/9 bo w dtv puszczają.
we Wrocku w analogu ES puszczają w 16:9; TVN Meteo puszczają obcięty tak jak opisujesz – z mapą Polski okrojoną po bokach, a TVN CNBC puszczają w 4:3LB; całkowita dowolność zależna od wyobraźni lokalnego magika
 

masloww

New member
Bez reklam
to co jest na kopertach to też może być tylko kogoś wyobraźnia;
dla przypomnienia koperta z września 2009
 

Attachments

  • MM_2.jpg
    MM_2.jpg
    20,1 KB · Wyś: 273

ogluszek

New member
Ta marna oferta HD to chyba zemsta na abonentach DTV za to że nie rzucili się jak opętani na superoferte filmów w Vod.MM myślało że będą na tym krocie a tu nawet za darmo jednego filmu w miesiącu nie chce mi się oglądac. No bo jaki?
 

rosiaktotti

New member
:p jakoś daję radę, z Polaków jestem zawszę osobą która ma jeden z niższych pingów. :p ale różnica ping ~25 to nic:p pozdro :p a Ty to masz chyba jakieś cheat haha ( żart) nie znam nikogo NIKOGO kto ma na prawd tak dobry ping w MM , tylko pogratulować zobacz na samym forum jak dawali speed testy jesteś no.1 :p
 

parysz2

New member
A ja już mam N-kę. Multimedii za DTV podziękowałem, pozostał tylko analog i internet. Trzeciego stycznia odnosze dekoder, tylko smutek, bo telewizor LCD w serwisie jeszcze jakieś dwa tygodnie:cry:
 

parysz2

New member
Nie jest tak źle, bo tak się złozyło że mieszkam w Inowrocławiu, a u nas za analog płacimy 25 zł a za internet płacę 10 zł. A więc dla internetu narazie nie rezygnuję z analogu.
 
Do góry