TV HD w polskiej TK Multimedia

Frauka

New member
Bez reklam
W reklamie na www piszą ze od 24 :)

A może jeszcze wiesz coś ciekawego skoro masz swoją wtykę w mm? :) Może jakieś zmiany w pseudo dtv ?
Mogliby coś dorzucić oprócz polsatów.:cool:
 

Alundro

New member
Taki jestem wkurzony na MM za to . Najpierw dali mi od 1.12 4-5 Mbit/s a teraz kiedy się ucieszyłem to zabrali. Kto daje i zabiera ten się w piekle poniewiera. I na zakończenie bym jeszcze ich zbluzgał ale szkoda mi słów.
 

Kristop

New member
Taki jestem wkurzony na MM za to . Najpierw dali mi od 1.12 4-5 Mbit/s a teraz kiedy się ucieszyłem to zabrali. Kto daje i zabiera ten się w piekle poniewiera. I na zakończenie bym jeszcze ich zbluzgał ale szkoda mi słów.

Od samego poczatku pod uwage brali zwiekszenie do 20 tylko dla 2,6 i 12.
Bluzgac to mozna bylo jak zabrali Polsaty, teraz jakbys ich zbluzgal to by Cie chyba wysmiali, niczego Ci nie dali ani nie zabrali.
 

zenon20

New member
Ja w umowie mam 2MB a cały czas mam około 8MB nawet po 13.00 mi to tam pasuje a poza tym wiadomo coś więcej z tymi Polsatami wie ktoś czy pojawią się na 100%?
 

spider1978

New member
Bez reklam
Tym to sie juz nie pochwalili hehe ale pewnie i tak znajac zycie podziela genialnie na pakiety zeby na tym interesie nie stracili. polsaty sportowe wrzuca w pakiet sport nawet pewnie nie zbogaca pakieu hd programem polsat sport hd
 

zenon20

New member
Ciekawe czy dadzą Polsat HD i Polsat 2 bo o reszcie pisali a o tych nie wogóle ciężko uwierzyć że mm włączy tyle kanałów wszystko to dziwnie wygląda nie dawno nie kwapili się wydawać więcej kasy i pisali o ograniczeniu kosztów a tu taki numer.
 

bourbon

New member
Bez reklam
Zamiast tej całej paczki Polsatów, mimo wszystko wolałbym TVP HD. Ciekawe czy do 2012 dodadzą chociaż tvp sport w dtv ?
 

Frauka

New member
Bez reklam
Szkoda że nie mogę z tej paczki HD wziąć tylko Animal Planet. Po co mi te inne kanały skoro ich nie oglądam.
Nie podoba mi się zmuszanie na siłę do brania kanałów. Biorę cyfrowy komfort, dostaję pakiety kids, sport, film i muszę choć jeden zostawić. A co jak ja tego nie chcę?
To samo z internetem. Po jakiego groma na siłę wciskają mi multi serwer? Chyba tylko po to żebym zapomniała z tego zrezygnować. Zawsze to na 5zł oskubią klienta.

Jestem na siebie zła że wzięłam te dtv. Nawet tak jak patrzę na tvn hd to wg mnie ten kanał nawet nigdy nie był obok żadnego kanału hd. Czeka mnie rok męki.

Do tego podłączenie tym pseudo spliterem, który trącę rurą odkurzacza i już netu nie mam. Dno, wodorosty i kilo mułu.
 

xolzok

New member
Bez reklam
„Pełna moc co noc” – pod takim hasłem od 6 grudnia do 10 stycznia trwa ogólnopolska kampania promująca szybki internet Multimedia Polska.

Pod hasłem „Pełna moc co noc” spółka Multimedia Polska rozpoczęła kampanię wspierającą sprzedaż szybkiego internetu. Jednym z wyróżników usługi jest fakt, iż prędkość transferu rośnie do 20 Mb/s, codziennie, od północy do godz. 13:00, bez dodatkowych opłat. To nowa możliwość, którą zyskali obecni i nowi abonenci, którzy posiadają lub aktywują usługę internetową 2 Mb/s, 6 Mb/s lub 12Mb/s.

Kampania prowadzona jest w internecie. Od 6 grudnia 2010 r. do 10 stycznia 2011 r. w sieci pojawią się banery flashowe. Elementami wspierającymi są akcje BTL prowadzone w ponad 30 miastach w Polsce oraz voice mailing. Za dostarczenie rozwiązań kreatywnych oraz prowadzenie kampanii odpowiedzialna jest agencja ARBOmedia.
 

masloww

New member
Bez reklam
Nie podoba mi się zmuszanie na siłę do brania kanałów. Biorę cyfrowy komfort, dostaję pakiety kids, sport, film i muszę choć jeden zostawić. A co jak ja tego nie chcę?
jak pojawiły się te sprytne promocje to pisałem tutaj że pewnie wielu da się nabrać na te darmowe pakiety i faktycznie w 3 kwartale przyrost nowych abonentów był większy niż zwykle;
nie wiedziałem tylko że w tych promocjach jest taki myk, że jeden pakiet trzeba sobie zostawić; wielu pewnie w ogóle zapomni zrezygnować z pakietów;
za miesiąc-dwa można się spodziewać wielu bluzgów w necie na MM jak nowi zobaczą większe rachunki i brak pakietu HD (on automatycznie wygasa po 2-3 miesiącach)


przez miesiąc będzie trwała kampania promująca przyspieszenie; net ma być szybszy w nocy na stałe
 
Do góry