TV HD w polskiej TK Multimedia

topsy

New member
@lolekanabolek
Mam tak samo od 23,prędkości trochę większe 10 -16MB.Widać że MM nawet na forum nasyła swoich niekompetentnych pracowników.
 
Ostatnia edycja:

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
A ja Wam powiem, że przed tymi kombinacjami z netem to działał on o wiele lepiej. Jak tak to ma wyglądać to ja już wolę "moje normalne" 6MB.....
 

topsy

New member
Dokładnie,przynajmniej była pełna prędkość.Ja na pocieszenie zacząłem ostrzegać wszystkich znajomych,sąsiadów przed tą ich super jakością,żeby przypadkiem nie wrobili się w jakąś super promocję na święta
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
No tak ,ale u mnie to teraz i w nocy i w dzień kicha. Do tej pory net działał bardzo dobrze.
Teraz cienizna, download kiepski, strony mulą....ech..szkoda mówić.
 

Dru

Moderator
a ja mam takie pytanko - chcę sobie założyć dodatkowe gniazdo z telewizją w innym pokoju, w którym mam już wyprowadzony kabel i tylko brakuje puszki/gniazda. I tu mam pytanko jakie opcje wchodzą w grę - analog czy cyfrowo i w jakich kształtuje się to cenach? Podstawową telewizję mam analogową z Cyfrowym Komfortem.
 

masloww

New member
Bez reklam
w przypadku DTV w MM nie ma usługi multiroom;
w przypadku analogu takich uczciwych jak Alundro jest mało; większość sama sobie kupuje rozgałęźniki i podłącza analog na tyle tv ile się chce; ważne aby rozgałęźnik był profesjonalny a nie taki po 5zł co wprowadza zakłócenia

p.s.
UPC kupuje Aster a MM przypadnie pewnie Vectrze; nie jest to dobre rozwiązanie bo monopol się powiekszy; na dodatek w Vectrze obraz SD też jest kiepskiej jakości, porównywalny do MM, a programy HD nawet gorszej jakości; dekodery są te same; problemy z netem są na porządku dziennym; jedynie ceny mają dużo lepsze niż w MM
 

markos17

New member
napiszcie, czy tez macie ostatnio problemy z netem, że się zawiesza? Pomaga tylko reset modemu.
Dwóch kumpli z pracy ma to samo, przynajmniej z dwa razy dziennie. Miasto: Gdynia.

ps. w weekend jakoś o 11-12 ściągałem plik z torrentu z prędkością 2mb/sek, więc jeżeli chodzi o zwiększenie szybkości, to póki co działa.
 

Msmichal

New member
Też mam ostatnio(od ok. tygonia) problem ze stabilnością internetu. Dzwoniłem, pytałem, podobno coś naprawiają ale strasznie długo to trwa.
 

Frauka

New member
Bez reklam
U mnie czasem prędkość spada o połowę. Po restarcie modemu jest lepiej. Moze to to samo co u innych.

Dziwne że prędkości puszczają w nocy a kable grzeją się w godzinach szczytu hehe. Polska chyba nie jest przygotowana na prędkości kosmiczne. Stary tepsowski szkielet kiedyś nie wytrzyma.
 
Ostatnia edycja:

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Człowieku ale ty jesteś dziwny.
Skoro mowie ze od 24:00 do 13:00 jest przyspieszenie do 20Mbps w wybranych miastach to jest. Czy tak trudno Ci to zrozumieć?
Poczekaj do 6.12 to się dowiesz.

Miał się dzisiaj pojawić komunikat na stronie MM o tym przyspieszeniu netu i coś go nie widać....

Edit
Net znowu muli...
 
Ostatnia edycja:

Kristop

New member
Miał się dzisiaj pojawić komunikat na stronie MM o tym przyspieszeniu netu i coś go nie widać....

Edit
Net znowu muli...


No oficjalnie nic nie podali dzisiaj, nie wiem czemu, taki info otrzymalem z pewnego zrodla.
Zadzwonilem na infolinie i potwierdzili moje slowa, tak miedzy 24-13 w wybranych miastach jest 20Mbps. Akcja promocyjna miala ruszyc dzisiaj.
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Kristop
A czy masz może jakieś informacje czy jest jakaś awaria, czy coś testują?
Bo od paru dni net czasami działania a czasami muli niemiłosiernie....
Do tej pory zawsze działał u mnie bardzo dobrze!
 
Do góry