TV HD w polskiej TK Multimedia

bourbon

New member
Bez reklam
Dobra, jest po godz 23 a tu żadnego przyspieszenia nie ma. Pewnie zmienili na godz od 01:00 do 13:00, co by klienci byli bardziej "zadowoleni" :x
 

masloww

New member
Bez reklam
ano we Wrocku przyspieszenie zaczyna się około północy, wcześniej net nie dałby rady udźwignąć przyspieszenia;
wynegocjowałeś bourbon coś ciekawego w BOK-u?
 

topsy

New member
No i po promocji.Zamiast 20mb zostało 2mb czyli o dużo za mało.Ja wiedziałem od początku że to jedna wielka ściema.Ciekawe skąd ludzie mieli takie informacje że to niby na stałe.:x
 

Kristop

New member
Czlowieku ale ty jestes dziwny.
Skoro mowie ze od 24:00 do 13:00 jest przyspieszenie do 20Mbps w wybranych miastach to jest. Czy tak trudno Ci to zrozumiec?
Poczekaj do 6.12 to sie dowiesz.
 

topsy

New member
@Kristop
Przestań piepszyć bzdury,kto ci wmówił że od24.Jeżeli to od 23,chyba sobie dorabiasz po godzinach w MM może masz za to jakąś nagrodę bo tu ludzie tylko narzekają !!?
 
Ostatnia edycja:

topsy

New member
Nieważne.Na szczęście tu gdzie mieszkam mam do wyboru wszystkie większe kablówki.Poczekam jeszcze parę miechów i się raz na zawsze pozbędę tego szamba.
 

Kristop

New member
@Kristop
Przestań piepszyć bzdury,kto ci wmówił że od24.Jeżeli to od 23,chyba sobie dorabiasz po godzinach w MM może masz za to jakąś nagrodę bo tu ludzie tylko narzekają !!?

Przestan glupoty wypisywac bo jeszcze ludzie Ci uwierza.
W poniedzialek grzecznie mnie przeprosisz, bo widze ze ty z gatunku tych co jak nie przeczytaja oficjalnie to nie uwierza.
Nie, ja nie pracuje w MM ale ktos z mojej rodziny.

I nie od 23 a wlasnie od 24:00 bedzie przyspieszenie do 20Mbps, tam gdzie nie ma do 20Mbps jest tak jak bylo czyli od 23 wg. starych przyspieszen.
 

masloww

New member
Bez reklam
Ostatnia edycja:

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
No i co z tego, że jest to przyśpieszenie, jak prędkość transferu plików nie wzrosła.....
Mam 6M, jest niby 20 a download na poziomie 900KB/s. ( czyli tak jak był)
 

Frauka

New member
Bez reklam
masloww jak rozmawiałam przy okazji innego problemu z babką na partyline mm to mówila ze część polszitów wchodzi od 1 stycznia, inne w marcu. Dodatkowo w marcu dorzucą parę polszitów do analogu.
Także wszystko w swoim czasie. W sumie to ja bym chciała tylko polszit sport, polszit sport extra i polszit hd, resztę mogą sobie w buty schować. :)

I znając MM to wszystko co wartościowe upchną w pakiet za 19,99 :p

Te zwiększenie prędkości netu to jest chyba tylko dla tych co spać nie mogą albo nie pracują. :p
 
Ostatnia edycja:

Snakeee

New member
Bez reklam
No i co z tego, że jest to przyśpieszenie, jak prędkość transferu plików nie wzrosła.....
Mam 6M, jest niby 20 a download na poziomie 900KB/s. ( czyli tak jak był)

Ja nie narzekam, nikt mi gwarancji na sciaganie plikow z predkoscia 20Mbps nie dal, sprawdzalem na roznych testach i po 24 mam 20Mbps. Zdarza mi sie sciagnac jakis koncert z torrenta, wlasnie leci pelne 2,5MB/s. Za darmo dali przyspieszenie, jestem w szoku w ogole, MM nigdy nie slynela z takich gestow.
Masloww ja tez powaznie mysle o powrocie do DTV ale jeszcze poczekam, zobaczymy jak oni podziela te programy, no i tak jak pisalem od stycznia wszystko nie wroci, czesc dopiero od marca - info takie dostalem z partyline.

Te zwiększenie prędkości netu to jest chyba tylko dla tych co spać nie mogą albo nie pracują. :p

To dobre rozwiazanie. Chca rozladowac ruch na pelne 24h, lepiej niech klient zacznie sciagac te swoje filmy czy tez jakies wieksze pliki po 24 i bedzie je mial blyskawicznie niz ma czekac iles h w ciagu dnia. Mi sie to podoba, zreszta wystarczy ustawic kolejke tego co ma sie sciagnac, wl. opcje aby komputer wylaczyl sie po zakonczeniu sciagania i mozna isc spac :)
 
Ostatnia edycja:

Frauka

New member
Bez reklam
Ja mam kompa w sypialni ( polskie realia, mały metraż), więc w nocy śpię, nie ściągam :p
Faktycznie trzeba się cieszyć ze dają coś za darmochę. Ja się tylko obawiam, ze teraz w pozostałym czasie transfer nam spadnie a tłumaczenie MM będzie takie " No co Pani chce, jest ruch. Dlatego daliśmy Pani 20mb w nocy. Proszę się przestawić na tryb życia nocnego" :p (żartuję)
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Snakeee
Ja nie narzekam, stwierdzam tylko fakty. Masz oczywiście rację, nikt mi nie obiecywał 20MB, ale skoro już jest to niech działa! 900KB/s to raczej szału nie robi przy takiej prędkości.

Wczoraj dzwoniła do mnie miła Pani z MM i oferowała HBO i Canal plus. Na pytanie o Polsat odpowiedziała, ze jeszcze do końca nic nie jest pewne. Rozmowy trwają i jeszcze nie jest wiadomo jakie kanaly się pojawią i kiedy....
tak mi powiedziała...
Pozdrawiam
 

Snakeee

New member
Bez reklam
Snakeee
Ja nie narzekam, stwierdzam tylko fakty. Masz oczywiście rację, nikt mi nie obiecywał 20MB, ale skoro już jest to niech działa! 900KB/s to raczej szału nie robi przy takiej prędkości.

No ale ja nie wiem czy Twoja miejscowosc jest objeta tym przyspieszeniem od 24 do 20Mbps.

Druga sprawa ze nawet jakbys mial 20Mbps w nocy a nie osiagalbys tego w 100% to raczej nic z tym nie zrobia. To jest za darmo, zapewne zalezne od tego ilu uzytkownikow z Twojego odcinka sieci bedzie sciagalo z maksymalna przepustowoscia.
 
Ostatnia edycja:

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Miejscowość objęta jest tak przynajmniej pokazuje speed test :
a to, że nic nie zrobią to oczywista sprawa, ale powiem, że i tak na neta narzekać nie mogę. ( w przeciwieństwie do TV).
Pozdrawiam
 

Attachments

  • przyśpieszenie.jpg
    przyśpieszenie.jpg
    11,4 KB · Wyś: 120
Przestan glupoty wypisywac bo jeszcze ludzie Ci uwierza.
W poniedzialek grzecznie mnie przeprosisz, bo widze ze ty z gatunku tych co jak nie przeczytaja oficjalnie to nie uwierza.
Nie, ja nie pracuje w MM ale ktos z mojej rodziny.

I nie od 23 a wlasnie od 24:00 bedzie przyspieszenie do 20Mbps, tam gdzie nie ma do 20Mbps jest tak jak bylo czyli od 23 wg. starych przyspieszen.

a u mnie przyśpiesza z 2mb (4mb w nocy do tej pory) do ok 8mb w nocy i zaczyna się od godz. 23
 

spider1978

New member
Bez reklam
marciniozo w bok kazdy gada co innego:) pamietam jak bylo z canal+. Chcialem zamowic w promocji za 19 zeta to kobietka powiedziala ze nie moge wziasc w promocji bo nie spelniam jakis tam warunkow po czym zadzwonilem na drugi dzien i jakis widac bardziej ogarniety w tym wszystkim odrazu zaproponowal mi promocje. To nie pierwszy przyklad balaganu jaki tam panuje i chyba jednak male zainteresowanie tam pracujacych co niektorych osob odnosnie ogolnie tego co sie dzieje. To samo w tym przypadku na poprzedniej stronie czytalem ze od stycznia ma byc a w Twoim przypadku ze nic pwnego wiec komu wierzyc? hehe
 
Do góry