TV HD w polskiej TK Multimedia

Frauka

New member
Bez reklam
Ale się nacieszyłam. Teraz nawet 12mb nie mam. Max 400KB/s gdzie powinno lecieć 1400. Normalnie lecą w kulki. Czas się rozejrzeć za innym providerem. Im większe prędkości oferują tym gorzej to wszystko chodzi. Ciekawe czy rachunek też dostanę w wys 1/3 ceny.
 

bourbon

New member
Bez reklam
Mam takie pytanie. Dlaczego podczas przesyłania filmu na YouTube, przeglądanie internetu jest praktycznie niemożliwe (czyli strasznie wooolno wczytują się wtedy strony)? Czy "wysyłanie" tak zatyka łącze, że "pobieranie" nie jest w stanie się przebić ?
 

Frauka

New member
Bez reklam
No niestety. Do prawidłowego wczytywania stron musi być też trochę wolnego uploadu. Jeśli na YT leci full to www będą się wolno ładować.
 

topsy

New member
Aż nie chcę mi się wierzyć że to na stałe.Pewnie to przypadkowa promocja w ramach ogólnego testu,chyba że wydali jakieś oficjalne oświadczenie ?
btw
No u mnie jednak jest szał 2,3mb/s z megaupload :)
 

Kristop

New member
Aż nie chcę mi się wierzyć że to na stałe.Pewnie to przypadkowa promocja w ramach ogólnego testu,chyba że wydali jakieś oficjalne oświadczenie ?
btw
No u mnie jednak jest szał 2,3mb/s z megaupload :)

Oswiadczenie wydadza 6.12
Zwiekszenie do 20Mbps bedzie obejmowac miejscowosci gdzie technicznie mozna takie cos wprowadzic, dotyczyc bedzie pakietow od 2MB+ w gore.
Niestety we wszystkich miastach to nie pojdzie, no i dotyczy to tylko sieci HFC.
 

xolzok

New member
Bez reklam
Czyli jak zwykle w MM jedni dostaną drudzy obejdą się smakiem. Nie mieszkasz w dużym mieście to płacz :confused: Dla każdego coś innego. Masakra jakaś.
 

Kristop

New member
Czyli jak zwykle w MM jedni dostaną drudzy obejdą się smakiem. Nie mieszkasz w dużym mieście to płacz :confused: Dla każdego coś innego. Masakra jakaś.

Nie rozumiem takiego podejscia do tematu. Skoro nie ma mozliwosci technicznych aby wlaczyc przyspieszenie to nie ma. Siec MM to nie tylko HFC, maja rowniez DSL, sieci LAN, WIFI, WiMAX, obecnie mozna takie cos zaoferowac tylko na HFC.
Czy MM kaze sobie placic za nocne zwiekszenie? Nie. Dostajesz to gratis.
 

mil999

New member
Co z tego że dają 20Mbit/s jeżeli to wszystko tak działa że trudno odebrać pocztę. Niech już nie kombinują ale zapewnią w miarę stabilne łącza bo to co jest teraz to jakaś komedia.
 

Alundro

New member
Jeżeli macie 20 Mbit/s od 23 do 13 tzn że macie standardowo łączę 6 Mbit/s tak ? Ja mam standard 1 Mbit/s a teraz leci jakieś 520 kb/s więc już koło 5 Mbit/s. Jak rozumiem gdybym miał w standardzie 2 Mbit to dostałbym teraz z 8 Mbit/s ?
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Oświadczenie wydadzą 6.12
Zwiększeniedo 20Mbps będzie obejmować miejscowości gdzie technicznie można takie coś wprowadzić, dotyczyć będzie pakietów od 2MB+ w góre.
Niestety we wszystkich miastach to nie pójdzie, no i dotyczy to tylko sieci HFC.

Alundro - to jest odpowiedź na Twoje pytanie.
 

Fruciak

New member
Co z tego że dają 20Mbit/s jeżeli to wszystko tak działa że trudno odebrać pocztę. Niech już nie kombinują ale zapewnią w miarę stabilne łącza bo to co jest teraz to jakaś komedia.

Ja posiadam łącze 20Mbit/s i jakoś nie mam problemu z transferem w obie strony, skoro nie możesz odebrać poczty może masz problem z kompem ?
 

Frauka

New member
Bez reklam
Fruciak, ja mam 12 a jak zaczęli kombinować to potrafię mieć do 21ej 1mb. Jest różnica. Do tego wszystko muli. I to nie zależy od kompa. Jak dzwoniłam na partyline MM to mi technik powiedzial ze mają awarię i jest bardzo mizerna siła sygnału. W takim wypadku odbieranie poczty, większych załączników moze byc problemem. Jak u Ciebie gra muzyka to tylko się cieszyć :)

Odpukać wczoraj było ok, zobaczymy dziś. Wczoraj jeszcze jak sprawdzałam o 23.30 to nie mialam 20mb, rano miałam. Chyba do tego szóstego testują jak mogą :)
 
Do góry