TV HD w polskiej TK Multimedia

spider1978

New member
Bez reklam
no to niech tak robia dalej a beda z czasem tracic i to wedlug mnie duzo bo przykladowo mnie kompletnie do siebie zrazili i na pewno nie jestem wyjatkiem w tej kwestii. Brawo UPC w ofercie HD brakuje im chyba juz tylko Eurosportow i programow z N a jestem pewien ze i z czasem poszerza swoja oferte o te programsy.
 

zenon20

New member
Ja bym z chęcią przeszedł do UPC jest u mnie mają net,tel i tv ale tylko analog niema jeszcze cyfry może niebawem wprowadzą.
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Witajcie
Jak działa Wam tuner DTV? Mój strasznie muli, jak nigdy dotąd. Przełączenie kanału trwa kilkadziesiąt sekund, włączenie np. menu można liczyć w minutach.... Wyłączenie z prądu nic nie daje....:(
Czy MM uraczyła Nas nowym softem? Bo niestety nie mogę sprawdzić.
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Dzięki zenon20 za informację, co do jakości to masz niestety rację - to norma w MM.....
Najchętniej to bym ten tuner przez okno wyrzucił, ile lat ( może dekad) można pracować nad softem i znaleźć dobry po prostu normalnie działający soft????
 

Alundro

New member
Przeczytałem właśnie że Dialog jesienią ma wprowadzić łącza o przepustowości 1GB/s w tym w moim mieście czyli Łodzi.Wie ktoś może dokładnie w jakiej części Łodzi?
 

pattro

New member
Bez reklam
Re

hehe AXN HD w MM !!! szok xD już za cztery lata AXN HD będzie w MM ! :p

dawno nie interesowałem się moim dawnym dostawcą telewizji :p ale hmm te reklamy itp o rewelacyjnej jakości obrazu i wgl :D ale widzę że nic się nie zmieniło ani nowych programów ani lepszej jakości ! ;/ na szczęście mam N i C+ i mam już i BBC HD i FOX LIFE HD itp eh ta MM ;/ w Gorzowie nadal nie ma pakietu Komfort w DTV ;/ to są jakieś jaja nie poważna firma ...
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
pattro
Jesteś w błędzie!!!:p Jakość obrazu nie jest rewelacyjna.....tylko KOSMICZNA!!!
Tak tak abonenci kosmiczna! I nie jest to mój wymysł, tylko tak reklamuje się MM na kanale lokalnym w moim mieście ( przypadkowo dzisiaj natrafiłem na taką reklamę). Super pakiety i Kosmiczna jakość obrazu w DTV Multimedia.....toż to szok!!!!
 

zenon20

New member
Kosmiczna to jest pixeloza na kanałach SD bo na HD złego słowa nie powiem kiedy te partacze w końcu się wezmą za poprawę jakości i wprowadzą jakieś nowe kanały.
 

masloww

New member
Bez reklam
jak dwa lata temu zamawiałem DTV to w najgorszych koszmarach nie śniło mi się że przez 2 lata MM nie zdoła poprawić jakości obrazu; o reszcie nie wspomnę; niestety rzeczywistość przerosła koszmary;
teraz pod koniec tej umowy jestem całkowicie wyleczony ze złudzeń co do tego że MM zdoła cokolwiek zmienić; a wprowadzenie do oferty wszystkich kanałów sportowych to kosmiczna nieosiągalność;
tak w ogóle ta MM to jedna wielka kosmiczna pomyłka


p.s.
a pamiętacie to
„Multimedia Polska z internetem ponad 100 Mb/s jeszcze w tym roku”
http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/multimedia-polska-z-internetem-ponad-100-mb-s-jeszcze-w-tym-roku
„W październiku spółka uzupełni portfolio produktowe o przepływnościach 12 i 20 Mb/s, które dostępne będą w większości miejscowości objętych siecią Multimedia Polska - informuje nas Adam Gruberski z biura prasowego sieci.”
 

Attachments

  • MM_2.jpg
    MM_2.jpg
    20,1 KB · Wyś: 262
Ostatnia edycja:

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
masloww
Pamiętamy....., no cóż właśnie rozpoczynam urlop i wyjeżdżam nad morze, ale jak wrócę to muszę przejść się do administracji osiedla i spróbować wywalczyć zgodę na montaż anteny sat na dachu bloku.
Bo tak jak napisał kolega masloww życie nas wyleczyło ze złudzeń co do jakości w MM.....
 

masloww

New member
Bez reklam
Wiem, że tv od Multimedii jest do niczego, ale co powiecie o jakości internetu od tej firmy? Będę wdzięczny za opinie.
to zależy od miejscowości;
od kwietnia we Wrocku łącze się im zapycha i zaczynają mieszać; torrenty ściągają dobrze tylko parę godzin późną nocą, w dzień max 35 kB/s; porty do nich są otwarte, choć dużo innych jest poblokowanych m.in. te potrzebne do odbioru transmisji ze stron TVP - 554, 1755
 

topsy

New member
Mam cały pakiet ( tv,tel, net) Co do netu to ja złego słowa nie mogę powiedzieć....naprawdę.W dzień 2mb/s przy pobieraniu jakieś 260 kb/s, w nocy 480/kb/s i do tego żadnych spowolnień nawet o 10 kb/s.Natomiast reszta to jakaś tragedia narodowa jest :)
( Wawa)
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Z ciekawości odpaliłem DTV żeby zobaczyć jak wyglądają Krzyżacy ( bo ogólnie po cyfrowej renowacji film prezentuje się świetnie). I cóż w DTV MM kiepskawo...O wiele lepiej wygląda w analogu. W DTV obraz to wygląda jak za mgłą....porażka.
 
Do góry