TV HD w polskiej TK Multimedia

Alundro

New member
A ja jestem z Łodzi i mam najgorszą TV, drogi internet, drogie mieszkania ( na każdej ścianie w mieście wyzwiska i graffiti + pie.... kibole ), drogi jak po wojnie zupełnie jak w Polsce. A u mnie w bloku była kiedyś Toya ehh. Teraz dostali od N kilka kanałów w HD to jest komfort.
 

masloww

New member
Bez reklam
koledzy z UPC się cieszą
"UPC Polska A teraz dobra wiadomość dla miłośników piłki nożnej: od dziś, do oferty Telewizji Cyfrowej UPC dołączają TVP HD, TVP Sport. Kanały te (a także kanał TVP Historia, który również pojawia się w ofercie) będą dostępne dla wszystkich abonentów usługi cyfrowej w obydwu podstawowych pakietach: Select HD i Max HD. Kanał TVP HD ...mogą oglądać klienci
posiadający dekoder UPC Mediabox HD. Życzymy wielu emocji piłkarskich!"
 

Snakeee

New member
Bez reklam
No czytalem, jednak UPC dogadalo sie z TVP.

Odnosnie MŚ, nie wiem jak wy ale mi sie odechciewa ogladac tych meczow ja slysze te trabki czy jak to tam sie nazywa z trybun. Czy oni sa porabani zeby tak przez caly mecz "zakłocac" (bo inaczej tego nazwac nie mozna) piekno pilki noznej? Dla mnie to jakies nieporozumienie, zakazalbym wnoszenia tego na stadion. Drugi mecz wlasnie sie skonczyl, mialem nadzieje ze tylko wtedy jak RPA gra to beda trabic ale okazalo sie ze nawet na meczu druzyn z innych rejonow swiata te dzikusy dmuchaly w to cholerstwo. Normalnie odechciewa mi sie ogladac nastepne mecze, a wylaczyc calkowicie dzwiek no to bez sensu.
 

masloww

New member
Bez reklam
z tymi trąbkami już rok temu na Pucharze Narodów mnie podłamali, FIFA obiecała po tym turnieju że coś z nimi zrobi i kupa, nic nie zrobili

UPC widno walczyła do końca i wywalczyła; mieli nóż na gardle z własnej winy i musieli włączyć; jakby nie włączyli to ich akcja „Przeżyj piłkarskie emocje z UPC” bez programów TVP HD i TVP Sport byłaby pośmiewiskiem na lata;
nie sądzę aby MM włączyła TVP HD, ich odpowiedź odnośnie jego braku była stanowcza: „Nie przewidujemy w najbliższym czasie wprowadzenia do naszej oferty TVP HD”
no chyba żeby TVP skapitulowała i rozdaje programy za darmo - dzisiejsze włączenie testów MUX3
 

masloww

New member
Bez reklam
u mnie też dzisiaj wszystko chodzi ale co z tego że chodzi jak od ok. 2 miesięcy pełną prędkość mam w godz 1:00-7:00;

Multiżenada i tyle
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
masloww
Multiżenada i tyle - tu się zgadzam, ale uczciwie muszę przyznać, że peb u mnie zaczął działać normalnie i co do prędkości nie mam żadnych zastrzeżeń.

Z innej beczki, oglądam właśnie mecz na TVP1 i jak na standardy panujące w MM to jestem nawet zaskoczony pozytywnie jakością! Niech tylko nikt nie myli, że zadowolony!!!!
 
Do góry