TV HD w polskiej TK Multimedia

masloww

New member
Bez reklam
też się dowiadywałem co do możliwości rozwiązania umowy w przypadku braku akceptacji jakości DTV; owszem miałem taką możliwość, ale niestety dałem się złapać w sita na umowę łączoną a takim przypadku skutkowało by to większymi opłatami za pozostałe usługi;

też niestety w naszym dzikim kraju nie ma czegoś takiego jak pozew zbiorowy; gdyby była tak możliwość to może skończyłoby się sprzedawania bubli i oryginalno-podobnych produktów; a tak wciska się nam proszkopodobne śmieci, kawopodobną smołę czy cyfrowopodobny obraz;

p.s
w nowo budowanych blokach instaluje się teraz zbiorczą instalację satelitarną wraz DVB-T; w każdym mieszkaniu w gniazdku jest sygnał z Hot Birda i sygnał DVB-T;
zbieram sąsiadów do złożenia wniosku w spółdzielni o przerobienie istniejącej instalacji, może się uda uwolnić od MM
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Co do TVP HD to ponoć w Cyfrze plus już włączyli, ale nie za free...., czy ktoś z kolegów może to potwierdzić?
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Ja właśnie wysłałem takie oto zapytanie :

Witam
Mam pytanie kiedy w ofercie pojawi się kanał TVP HD? Zbliżają się MŚ w piłce nożnej a TVP informuje o szerokim udostępnieniu tego kanału operatorom satelitarnym i kablowym. Multimedia jako jedna z największych sieci kablowych i liczący się dostawca usług obowiązkowo powinna mieć ten kanał w swojej ofercie.

Z poważaniem

Na razie standardowa odpowiedź z automatu :
Szanowni Państwo,
Dziękujemy za kontakt z firmą Multimedia Polska S.A. Informujemy, że wiadomość została przekazana naszym konsultantom. W ciągu 48 godzin otrzymają Państwo odpowiedź na przesłanego e-maila. W trosce o najwyższą jakość naszych usług, prosimy o udział w ankiecie określającej Państwa satysfakcję z kontaktu z nasza firmą.
Z poważaniem



Niestety można się spodziewać co odpiszą....
 

masloww

New member
Bez reklam
jakby był w MM odpowiedzialny za dobór programów jakiś normalny gość a nie pipa, która nie lubi sportu to może byłyby szanse na TVP HD, a tak to marnie to widzę
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
I mamy odpowiedź na zapytanie o kanał TVP HD:
Witamy,

Dziękujemy za kontakt z naszą Firmą.

W nawiązaniu do Pana wiadomości z 9 czerwca 2010 roku uprzejmie dziękujemy Panu za zainteresowanie ofertą naszej firmy.

Na dzień dzisiejszy niestety nie posiadamy informacji o planach wprowadzenia programu TVP HD do naszej oferty programowej.

Niemniej jednak dziękujemy Panu za sugestię. Przekażemy ją do komórki odpowiedzialnej za tworzenie oferty programowej.
W razie dodatkowych pytań prosimy o ponowny kontakt - służymy pomocą.

Zapraszamy również do kontaktu z Telefonicznym Biurem Obsługi Klienta pod numerem 244 244 244.
 

Snakeee

New member
Bez reklam
też się dowiadywałem co do możliwości rozwiązania umowy w przypadku braku akceptacji jakości DTV; owszem miałem taką możliwość, ale niestety dałem się złapać w sita na umowę łączoną a takim przypadku skutkowało by to większymi opłatami za pozostałe usługi;

No fakt.

Co do tej zbiorczej instalacji fajna rzecz tylko jakos dziwne jest to ze spoldzielnie maja podpisane umowy z operatorami kablowymi (zapewne kasa leci dla prezesa spoldzielni), gniazdko jest ale oczywiscie sygnal moze byc w nim tylko od operatora, ktory ma uklady z dana spoldzielnia. Ja bym chcial miec gniazdko ale to ja zdecydowalbym wybierajac wsrod wszystkich graczy na rynku od kogo chce miec uslugi.

użytkownicy C+ potwierdzają na forum SAT Kuriera; ale tłum tam teraz tak wielki że serwer nie wytrzymał
na platformie TP też będzie TVP HD
TVP HD bez opłat w ofercie TP - Telekomunikacja Polska, TVP HD - Media2.pl
jutro tez ma być na CP

Jak juz pisalem nie bedzie TVP HD (chyba ze jakims cudem, wlacza go bez zadnego szumu, z informacji jakie posiadam nie jest planowane jego wlaczenie), chyba jako jedyni nie bedziemy miec tego kanalu, no poki co jeszcze UPC nie ma.
 
Ostatnia edycja:

xolzok

New member
Bez reklam
Trochę obciach wspominać o mundialu w HD na własnym blogu i go nie włączyć.

Sami chcą uwydatnić fakt, że abonenci MM jako nieliczni w kraju będą wyróżnieni niemożnością oglądania MŚ2010 w HD...

hmmm......

czy aż tak bardzo są nierozsądni zobaczymy w przeciągu 2 dni.
 

masloww

New member
Bez reklam
Ja bym chcial miec gniazdko ale to ja zdecydowalbym wybierajac wsrod wszystkich graczy na rynku od kogo chce miec uslugi.
właśnie tak jest na osiedlu Wilanowskim we Wrocku;
można podpisać umowę z dowolną platformą, wziąć od nich sam tuner bez patelni; kabel w gniazdko i gotowe;
mało tego, na tym osiedlu jest też sieć w światełku Finemedii, która oferuje Jamboxa!!!

przez MM jestem tak sfrustrowany ofertą i jakością tv, że coraz częściej myślę o przeprowadzce w rejon z Jamboxem, cobym nie musiał już więcej tracić czasu na zajmowanie się tym tematem


czy aż tak bardzo są nierozsądni zobaczymy w przeciągu 2 dni.
oj są
dla żydków parę groszy są ważniejsze niż jakiś tam mundial;
nie zrażali się wcześniej brakiem Eurosportu, teraz nie wzrusza ich brak Polsatów więc jeden TVP HD to nich pikuś
 

xolzok

New member
Bez reklam
Dzisiaj na media2.pl było napisane, że kablówki nie podpisały na TVP HD.
Chyba tyle osób chciało wyrazić swoje opinie w komentarzach, że im serwer padł :D
 

xolzok

New member
Bez reklam
Znów umieścili ten artykuł.
Gdzie obejrzeć Mundial w jakości HD?

Napisałem im komentarz : "Dlaczego nie będzie TVP HD w Multimedia Polska?!
Firma, która chwali się wdrażaniem jako pionier najnowszych rozwiązań nie czuje się w obowiązku zaopatrzenia swoich abonentów dostęp do MŚ2010 w jakości HD ?!"
 
Ostatnia edycja:

Snakeee

New member
Bez reklam
Ostatnia edycja:

masloww

New member
Bez reklam
ale tym razem bez kłamstw i insynuacji


zapowiedzi o zwiększeniu zasięgu programów TVP i tym samym o wprowadzeniu TVP HD dla szerszej rzeszy abonentów były jeszcze przed głosowaniem o przyjęciu sprawozdania KRRiT;
gdy okazało się że KRRiT zostanie rozwiązana a przyszłość włodarzy TVP stała się niepewna olali całą sprawę; być może na odchodne chcieli chcieli sobie zarobić i dostać co nieco w łapę; od jednych pewnie dostali od innych nie i tak się skończyło;
dla TNK HD obecna sytuacja jest wyjątkowo korzystna; później takiej okazji na zdobycie klientów nie będą mieli;
jeśli od października ruszy w DVB-T MUX3 a w nim będzie TVP HD to z mocy ustawy będzie musiał być udostępniony bezpłatnie wszystkim operatorom; może też oni liczyli na to że już wcześniej dostaną go za friko i nie byli skłonni płacić za niego
 

Snakeee

New member
Bez reklam
Ciekawa teoria jednego z internautow:

Rodzina Walterów pozwoliła TVP tylko na kontrakt z C+.
Dlaczego:
Bo mają kontrakt (iti - TVP maj 2006 Wildstain - Walter/Wejchert) na wyłączność.
Ostatni Audyt TVP nie został z tego powodu udostępniony właścicielowi tj. Ministrowi Skarbu. Tamże audytor wskazał jasno dlaczego kondycja spółki jest fatalna i wymienił kontrakt z maj 2006 jako kluczowy.
Prezes Romuald Orzeł mówił , że "TVP nie zadbała o dostepność ( czytaj: wppływy z udostępnienia) TVP HD na SAT i w kablach".
Dziś jest święto rodziny Walterów;
N-ka w formule TNK HD (nie mylić z TNK - to zawodowa zmyła) sprzedaje dekoder ABD za 400 zł z TVP HD.

Szmal się sypie z godziny na godzinę. Bo płacą ADB z kredzia 163,50 zł/szt.
I o to chodziło Walterom.
TVP ze środków abonamentowych kupiło prawa do World Cup 2010 by za pieniądze publiczne ( z abonamentu) wzmocnić oferte ADB + ITI.
Koszenie właśnie ma miejsce. Na dniach i godzinach.
Wystarczy dzis odwiedzić jakikolwiek market SATURN / Media Markt by zobaczyć jak agresywna jest rodzina Walterów w sprzedaży tunet ADB + prawa do oglądznia TVP HD z NUNDIAL WC 2010 RPA.

KRRiTV daje właśnie ostatni korupcyjny gest. Wszyscy na to patrzą i nikt nie protestuje.
Może więc czytelnicy Media2.pl się tym zajmą w dniach kampanii wyborczej.

Troche to smieszne jest, prawa do MS zostaly kupione za pieniadze z abonamentu, sam go place, kanal TVP HD tez zyje z tej kasy, czy to zgodne z prawem jest, nie udostepnic go wszystkim? Jednym slowem Polska;)
 
Do góry