TV HD w polskiej TK Multimedia

masloww

New member
Bez reklam
no ale nie da się tak żeby zostawić kilka kanałów w analogu nie pobierać za to opłaty, wtedy były by nowe miejsca na kanały w DTV i jakość lepsza
da się, ale najpierw trzeba wszystkim rozdać dekodery aby mieli co oglądać; jak na razie to na 650 tys abonentów MM tylko 100 tys ma dekodery; dużo ludzi jednak woli mieć analog bo może sobie rozprowadzić sygnał po wszystkich pokojach
 

spider1978

New member
Bez reklam
jest jak jest może kiedyś będzie lepiej:p ale jak na te chwile nie ma co liczyć na poprawę jakości to chociaż czekajmy na nowe programiki;) od początku w sumie czekam na disney channel może się kiedyś doczekam bo chyba w sumie tylko multimedia jeszcze tego nie ma:p z muzycznych może eska.tv słyszałem, że nadają w 16/9? :) dolumentalnych chyba tylko już brakuje nam NGC HD, The history channel i viasat explorer. Chyba najbardziej ubogo jest jeśli chodzi o sport i licze, że doczekamy się kiedyś eurosport 2!. Panowie a jak wygląda ogólnie cenowo necik z mm? miałem kilka lat temu, ale od tamtej pory wiele się chyba zmieniło;)
 

rosiaktotti

New member
Siema czytam was bardzo długo,ale postanowiłem się wreszcie zarejestrować i zadać pytanie, a nawet dwa.

Pierwsze z moich pytań to czy już wiece czy SportKlub(bez plusa) będzie w pakiecie Sport czy Komfort bo mam dylemat ,posiadam aktualnie Pakiet Basic + C+ dekoder mam od początku stycznia czy jest możliwość zmiany pakietu Basic na komfort i pytanie ostanie czy jak bym chciał wziąść pakiet Sport to moge załatwić to telefonicznie i po jakim czasie mógłbym oglądać SportKlub? Z góry dzięki za odpowiedz ,pozdrawiam
 

masloww

New member
Bez reklam
spider1978
ceny netu w MM są ruchome; zależą od czasu, przestrzeni, wyglądu oczu i od tego czy masz konkurencję w bloku; oficjalne ceny są na stronie MM;

rosiaktotti
zmiana pakietu Basic na Komfort zależy od konkretnej umowy; żadne reguły w MM nie obowiązują; musisz dzwonić na party line, podać swój nr klienta to powiedzą czy możesz zamienić pakiet; co do programu Sport Klub to w MM pewnie jeszcze nie wiedzą że go mają a Ty się pytasz gdzie on będzie; włączenie dowolnego pakietu po zamówieniu tel. trwa do tygodnia
 

rosiaktotti

New member
spider1978
rosiaktotti
zmiana pakietu Basic na Komfort zależy od konkretnej umowy; żadne reguły w MM nie obowiązują; musisz dzwonić na party line, podać swój nr klienta to powiedzą czy możesz zamienić pakiet; co do programu Sport Klub to w MM pewnie jeszcze nie wiedzą że go mają a Ty się pytasz gdzie on będzie; włączenie dowolnego pakietu po zamówieniu tel. trwa do tygodnia
No właśnie dzwoniłem i Pani mi mówi " no sportklub jest w pakiecie z nsport i eursosport" to już było wiadome.. że myśli o +.... , a co do włączenia, umowę się załatwia całkowicie telefonicznie czy przychodzi ktoś i podpisujemy? chodzi mi nadal o ten sam pakiet.
 

masloww

New member
Bez reklam
to nie możesz jednak zamienić swojego pakietu na taki z Komfortem?
Snakeee pisał że Sport Klub będzie w Komforcie a on zazwyczaj ma pewne informacje
 

Snakeee

New member
Bez reklam
to nie możesz jednak zamienić swojego pakietu na taki z Komfortem?
Snakeee pisał że Sport Klub będzie w Komforcie a on zazwyczaj ma pewne informacje

Tak, zgadza sie jest w pakiecie Komfort.

Z innej beczki, swieze wiesci z partyline.
Sasiad dzwonil w sprawie rachunku, ale to inna bajka, przy okazji powiedzialem zeby poprosil o przelaczenie do pomocy technicznej;)
Trafilem na goscia "w temacie", byc moze to ten o ktorym pisalem wczesniej. Znow nie spisalem jego imienia i nazwiska hehe. Maja nowy soft! Narazie zaczynaja wewnetrzne testy u siebie, jesli nie bedzie problemow puszcza w siec ale to moze potrwac. Jesli nie bedzie bledow (razem stwierdzilismy ze ostatni ma sporo "lekko mowiac niedociagniec" :D:D) to przewiduja ze okolo polowy lutego zaczna wpuszczac go w poszczegolnych miastach.
Jak zapytalem wprost czy On bedzie tez testowal ten soft to potwierdzil :)
Zapytalem tez o mozliwosc sterowania fonia pilotem od dekodera przez HDMI (jak rozmawialem z nim kiedys to pamietam ze pytalem go o to i mowil ze zglosili to i czekaja) - powiedzial ze jeszcze ten soft tego nie bedzie mial (nastepny juz tak, gdzies marzec/kwiecien) ale dodal od razu ze dekoder z HDD ma juz wprowadzona mozliwosc sterowania fonia przez HDMI (mozna go normalnie zamowic, tez dostanie nowy soft ale troszke pozniej).

Teraz pytanie do maciekalisz - wiesz cos jeszcze?
 
Ostatnia edycja:

pattro

New member
Bez reklam
Re

wczoraj masloww prosił mnie abym porównał jakość kanałów N'ki i Cyfry +. Więc jestem już po kilku godzinach z Cyfrą + i tak :
dekoder działa płynie, nagrywarka i PVR również, jakoś kanałów porównywalna co do N choć C+ Sport HD jest świetnej jakości to samo NGC HD ;] kanały SD na większości to samo co w N nie które lepsze ( TV4 np ) nie które gorszę ( Discovery ). Ogólnie jestem zadowolony jak na razie ;] Jedna uwaga pamiętajcie czytać dokładnie umowę Cyfry + ;D gdyż może ona namieszać w głowię sam czytałem ją z 30 minut ;] ( aha z dekoderami nie ma już najmniejszego problemy są dostępne praktycznie wszędzie od ręki )
 

masloww

New member
Bez reklam
dzięki pattro za porównanie; nie dziwota że C+S HD jest super, ma największy bitrate ze wszystkich polskich programów HD na platformach;

Snakeee – co ten nowy soft ma zdziałać? nie napisałeś w końcu
 

pattro

New member
Bez reklam
Re

dokładnie w MM zmienia się wszystko z sekundy na sekundę ;]
a tak wgl dzwoniłem dziś na MM do technika tak o żeby się dowiedzieć czegoś nowego zapytałem czy Komfort będzie w Gorzowie powiedział że w pierwszej połowię 2010 roku bd, ponoć dekodery PVR HD są już dostępne w niektórych punktach BOK, pytanie na temat nowych kanałów i C+ Sport 2 to planują dodać, powiedział że w końcu coś drgnęło w tej sprawie( w końcu ), i nic więcej na temat kanałów nie odp :p
a na to jak się zapytałem czemu PS HD działa u mnie to tylko się zaśmiał i powiedział oficjalnie jest on wyłączony ale nieoficjalnie :D hehe jak na razie w GW śmiga PS HD i jest odkodowany fajnie bo mogę ręczną w HD oglądać jeszcze ;]

choć zdaje dekoder DTV i zostanie wyłączony przesył analogowy i cyfrowy z dniem 1 lutego to uważnie będzie śledził czy coś się zmienia na lepsze ;]
 

Snakeee

New member
Bez reklam
dzięki pattro za porównanie; nie dziwota że C+S HD jest super, ma największy bitrate ze wszystkich polskich programów HD na platformach;

Snakeee – co ten nowy soft ma zdziałać? nie napisałeś w końcu

Mowil o - zamulaniu dekodera, plynnym dzialaniu, zanikanie wybranego profilu, wspominal o ile dobrze pamietam cos o zmianach w EPG. Jak zapytalem czy bedzie mial wplyw na obraz odnosnie kanalow SD na ktorych widac rozmycie takie jakby mgłe nie wiedzial, bo go jeszcze nie widzial w akcji.
 
Do góry