TV HD w polskiej TK Multimedia

spider1978

New member
Bez reklam
jakby chcieli naprawde mieć atrakcyjną ofertę to powinni zrobić podobnie jak z discovery hd showcase czyli w pakiecie komfort i hd ;) bo patrząc na oferty innych operatorów jednak w tych wyższych pakietach jest kilka ciekawych programów hd
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Firmie MM nie zależy na atrakcyjnej ofercie ( niestety), liczą się tylko zyski!!!
Jak już wielokrotnie było napisane na forum garstka niezadowolonych - liczona w promilach nic tu nie zmieni....

Pocieszeniem może być fakt, że u innych operatorów też wcale nie jest tak wspaniale i też są rożne problemy, ale marne to pocieszenie...
 

masloww

New member
Bez reklam
a mi pani na party line powiedziała przed chwilą, że nie ma takiego programu Animal Planet HD jest tylko Animal Planet zwykły; więcej już nie było sensu pytać
 

spider1978

New member
Bez reklam
a mi pani na party line powiedziała przed chwilą, że nie ma takiego programu Animal Planet HD jest tylko Animal Planet zwykły; więcej już nie było sensu pytać

sami nie wiedza jak się mają, więc jest jednak jakaś nadzieja, że program trafi do komfortu i HD oby:) bo w sumie pewnie od razu by nie było dostępu podobnie jak z pakietem sport zero testów i od razu ciemny ekran a tutaj z wypowiedzi wynika, że nie chodzi w pakiecie basic tylko w komforcie
 

Snakeee

New member
Bez reklam
a mi pani na party line powiedziała przed chwilą, że nie ma takiego programu Animal Planet HD jest tylko Animal Planet zwykły; więcej już nie było sensu pytać
Ano widzisz, ja tam w takich sprawach nie rozmawiam z laskami:D, lacze sie ze wsparciem technicznym, tam kolesie sa w miare rozeznani, chociaz trafilem na kilku "z innej planety" ale byl tez jeden, ktory naprawde byl super zorientowany jesli chodzi o DTV, zalezy jak sie trafi :)
Potwierdzili mi ze dzisiaj dostali info, ma byc tylko w pakiecie HD - takie jest info na dzien dzisiejszy.
 

tomek130488

New member
a mi pani na party line powiedziała przed chwilą, że nie ma takiego programu Animal Planet HD jest tylko Animal Planet zwykły; więcej już nie było sensu pytać

To mnie rozwaliło oni sami nie wiedzą co mają w tym "Burdelu"(czyt w firmie) niektórzy na partyline zachowują się tak że jakby byli świeżo zatrudnieni w tej firmie.

Edit Up

Ja bym wziął pakiet w obecnej formie choćby dla samego MTV HD ale na pewno nie za 20 zł maks 10 zł i też nie wiem czy za nie dużo.
 
Ostatnia edycja:

spider1978

New member
Bez reklam
jak doczekam się jeszcze z dwóch oprócz animal planet hd atrakcyjnych programów w wys rozdz to biorę w ciemno:) bo jak na te chwile jak na 19 zyla to oferta jest za uboga
 

masloww

New member
Bez reklam
o Animal Planet HD spytałem się na party line przy okazji;
głównym tematem była zamiana Basicu na Komfort przy umowach łączonych; niestety wszystko po staremu, jest możliwość ale taka jakby jej nie było wcale bo kompletnie nieopłacalna; traktowanie starego klienta przez MM jest piękne; tylko żeby ich ten stary klient czasem w dupę nie kopnął jak dostanie jakąś alternatywę;


mnie by skusili na ten pakiet HD jakby jeszcze tylko dodali TVP HD
 

Blaszak

New member
W Gdyni również na kanale 223 pojawił się Animal Planet HD, aktualnie mam DTV Basic i Pakiet HD, ciekawe czy ten kanał pozostanie ze mną od lutego - będę miał DTV Komfort, a z Pakietu HD rezygnuję.
 

spider1978

New member
Bez reklam
W Gdyni również na kanale 223 pojawił się Animal Planet HD, aktualnie mam DTV Basic i Pakiet HD, ciekawe czy ten kanał pozostanie ze mną od lutego - będę miał DTV Komfort, a z Pakietu HD rezygnuję.

Wczoraj już został wyłączony z pakietu Komfort, więc tak jak już kilka osób pisało program dołączył pewnie do pakietu HD
 

masloww

New member
Bez reklam
włączenie AP HD zajęło MM trzy miechy
http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/kolejny-kana-hd-w-sieci-multimedia-polska
http://media2.pl/media/57517-animal-planet-hd-powieksza-zasieg.html
teraz może nastąpić długi okres sprawdzania efektu wprowadzenia nowego kanału do pakietu HD;
a „największą ilość kanałów HD w Polsce” będziemy mieli za „wkrótce”; „wkrótce” to nowa jednostka czasu MM – tylko przyjdzie nam sporo poczekać na sprawdzenie ile on wynosi - obstawiam 20 lat
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Dziwny ten układ pakietu kanałów HD.
Luxe - darmowy kanał reklamowy powinien być za free, MTV ( jak kto lubi - ja nie), Discovery - powtórzony w Komforcie, nsport - kanał tylko na ligę mistrzów - poza tym sportu tam nie ma....
Szkoda, że AP HD tam trafił....
 
Do góry