TV HD w polskiej TK Multimedia

Snakeee

New member
Bez reklam
Cos mieszaja, zniknal C+ Sport HD, NG HD.

maciekalisz napisał:
W miejscowościach Gdynia, Biłgoraj, Brzesko, Tarnów, Ełk zostały włączone nowe kanały w pakiecie Komfort w usłudze DTV:
VIASAT HISTORY
PLANETE
FASHION TV
COMEDY CENTRAL
DISCOVERY SCIENCE
DISCOVERY TRAVEL & LIVING
ANIMAL PLANET
CNN

Jutro beda na pozostałych lokalizacjach DTV oprócz miejscowosci gdzie nie ma komfortu czyli Gorzów, Ostrów Mazowiecka, Chełm, Chełmno, Brodnica.

Ooo super, Comedy Central rewelka (tylko zeby troche lepsza jakosc byla, bo generalnie ten kanal to kiepsciutki jest nawet w analogu, chyba nadawca sie za bardzo nie wysila), Viasat History - tez super, jeszcze troche i moze nie bede musial sie przelaczac miedzy analogiem a DTV :D
 
Ostatnia edycja:

masloww

New member
Bez reklam
NGC Wild też pooglądać nie idzie; obraz z dźwiękiem się tak rozjechał, że co innego mówią co innego pokazują;


p.s.
pakiet Cyfrowy Komfort coraz bardziej kusi ale tak sobie podliczyłem, że jak chciałbym go mieć (po rezygnacji z obecnych promocji) to płaciłbym od lutego 83 zł przez 6 miesięcy a potem 97 zł!!!! za sam pakiet Komfort !!!! to taka nagroda lojalnościowa dla starych klientów
 
Ostatnia edycja:

dark99

New member
masloww napisał:
NGC Wild też pooglądać nie idzie; obraz z dźwiękiem się tak rozjechał, że co innego mówią co innego pokazują;


p.s.
pakiet Cyfrowy Komfort coraz bardziej kusi ale tak sobie podliczyłem, że jak chciałbym go mieć (po rezygnacji z obecnych promocji) to płaciłbym od lutego 83 zł przez 6 miesięcy a potem 97 zł!!!! za sam pakiet Komfort !!!! to taka nagroda lojalnościowa dla starych klientów
Hej. Jak masz problem ze zmiana cyfrowy Basic na Komfort, to po prostu wypowiedz umowę w związku z wycofaniem kanałów Polsatu,a po zakończeniu wypowiedzenia popiszesz nową, znów promocyjną na te usługi które będziesz chciał- a Multimedia będzie zachwycona, że nie straciła abonenta. Pozdro. Pytałem się z Bok czy można tak zrobić-nie ma żadnego problemu.
 

masloww

New member
Bez reklam
pytałem na infolinii to mówili, że tak nie można; znaczy się zrezygnować można ale nie dostanę dobrych promocji; ale jak to w MM co innego mówią na party-line co innego w lokalnym BOK-u; trza się przejść po świętach i postać w kolejce
 

pattro

New member
Bez reklam
Re

a ja już mam dość MM ! dokładnie w poniedziałek potwierdzę wypowiedzenie umowy ! ile można czekać na jakiś nowy kanał ?!DNO PORAŻKA MM NAJGORSZA FIRMA W POLSCE MOGĘ POWIEDZIEĆ TO Z CZYSTYM SUMIENIEM ! płacę za Canal+ więcej niż w C+ bym płacił ! a mam dno i porażkę jakościową i brak Canla+ Sport 2 ! Dekodery to już totalna porażka więc lepiej nie zaczynać tego tematu ! normalnie kocham MM tak samo jak polska kocha PZPN ! A na necie to już też oszukują nawet 1 mb mi nie wyciąga ;/ i jak to wyjaśnić ? oszustwo ! mój wujek jest adwokatem to się go podpytam czy można gdzieś MM zgłosić że oszukają klientów, np pisze na rachunku że bezkarnie można umowę zerwać a pani mi na party line że muszę zapłacić karę ! ja tego tak nie zostawię na pewno nie ! :x
 

masloww

New member
Bez reklam
63 zł za analog od lutego – bez promocji po zerwaniu umowy
10 zł dostęp do DTV
10 zł za Cyfrowy Komfort - przez pierwsze 6 miesięcy
24 zł potem
taką super ofertę dostałem przez tel.
 

Blaszak

New member
Za chwilę jadę do BOKu MM w Gdyni. Przeanalizowałem wszelkie informacje i stwierdziłem, że mając aktualnie:
- analog Komfort (z rabatem 30%)
- cyfrowy DTV Basic (z rabatem 30%)
- pakiet DTV HD
najlepszym rozwiązaniem byłaby rezygnacja z Pakietu HD, wykupienie Pakietu Sport i zamiana pakietu Basic na Komfort. Generalnie nie zależy mi na MTVN HD i LuxeTV, a Discovery HD jest w DTV Komfort. Poza tym z kanałów HD jest też NG HD, który aktualnie siedzi w Basicu (w Komforcie też), więc dodatkowo wykupując pakiet DTV Sport będę w posiadaniu chyba najciekawszej (jak na MMP) kombinacji kanałów HD:
- TVN HD
- Discovery HD
- NationalGeographic HD
- EuroSport HD
- nSport HD
Ciekawe co mi powiedzą w BOKu ;)
 

pattro

New member
Bez reklam
Re

masloww napisał:
63 zł za analog od lutego – bez promocji po zerwaniu umowy
10 zł dostęp do DTV
10 zł za Cyfrowy Komfort - przez pierwsze 6 miesięcy
24 zł potem
taką super ofertę dostałem przez tel.

WOWOWOWOW 63 zł za ANALOG !!!!! czy ich poje.... ?! ludzie zamiast wycofywać analog oni dodają tam kanały ( Fox Life itp ) za analog powinniśmy płacić jakieś symboliczne 20 zł a te kanały co są w DTV usunąć z analogu ! ...
 

pozi ppp

New member
byłem dzis w BOK wypowiedziec umowe na telewizje cyfrowa i analog,ze wzgledu na wycofanie kanałow polsatu.problemów nie było. ale teraz niespodzianka-zapytałem o internet poniewaz konczy mi sie umowa w styczniu nie jest łaczona z niczym innym i pan mi zaoferował 6 mb za 108 zł na dwa lata.pytam a gdzie promocja -odp. nie ma.dzwoniłem na party line i sie okazało ze moge wziać 6mb-za 59 zika bez telewizji, tel sam internet. co wy na to?
 

k0val

New member
dark99 napisał:
Nie wpadaj w panikę. Możesz zrezygnować ze wszystkiego co miałeś w promacji. Ja też miełem TV+DTV+INterenet w jednej promocji i zrezygnowałem bez problemu- pod koniec okresu wypowiedzenia podpiszę kolejną umowę na net na warunkach promocyjnych takich, jakie będą pod koniec stycznia. Panie w BOK świadomie opowiadają takioe historie, aby zniechęcić klientów do wypowieadania, umów. Obecnie masz kolejną podstawę do wypowiedzenia, bo jest podwyżka abonanmentu za TV i też jest możliwość rezygnacji bez konsekwencji. Jeśli masz jakiś problem, to podaj swój adres email a ja wyślę Ci email, jakie otrzymałem w tej sprawie z BOK- jest to opinia ich działu prawnego, który potwierdza możliwość rezygnacji ze wszystkich usług zawartych w łączonej promocji, nawey nie możliwość lecz konieczność ze wszystkich usług w promocji.
zajrzy na skrzynkę wiadomości z niecierpliwością czekam na maila :)
 

dark99

New member
k0val napisał:
zajrzy na skrzynkę wiadomości z niecierpliwością czekam na maila :)
Wysłałem Ci email dziś rano. Jeszcze raz sprawdź pocztę. List z BOK jest jako załącznik.
Przed chwilą wysłałem jeszcze raz.
 
Ostatnia edycja:

Domer

New member
Dzwonilem do nich. Oto jaka "promocje" sa w stanie mi zaoferowac w zwiazku z tym zeby zatrzymac mnie przez zerwaniem umowy:

59,99zl za analog
20zl za cyfrowy komfort przez 6 miesiecy a dalszy okres umowy 34zl za cyfrowy komfort.


Nic tylko brac :D
 

Snakeee

New member
Bez reklam
pattro napisał:
a ja już mam dość MM ! dokładnie w poniedziałek potwierdzę wypowiedzenie umowy ! ile można czekać na jakiś nowy kanał ?!DNO PORAŻKA MM NAJGORSZA FIRMA W POLSCE MOGĘ POWIEDZIEĆ TO Z CZYSTYM SUMIENIEM ! płacę za Canal+ więcej niż w C+ bym płacił ! a mam dno i porażkę jakościową i brak Canla+ Sport 2 ! Dekodery to już totalna porażka więc lepiej nie zaczynać tego tematu ! normalnie kocham MM tak samo jak polska kocha PZPN ! A na necie to już też oszukują nawet 1 mb mi nie wyciąga ;/ i jak to wyjaśnić ? oszustwo ! mój wujek jest adwokatem to się go podpytam czy można gdzieś MM zgłosić że oszukają klientów, np pisze na rachunku że bezkarnie można umowę zerwać a pani mi na party line że muszę zapłacić karę ! ja tego tak nie zostawię na pewno nie ! :x

I to pisze osoba, ktora ma N-ke????
Stary ciesz sie zajebista jakoscia, ty nadal chcesz miec DTV z MM majac N-ke?:confused: Nie moge w to uwierzyc. Widac ze w Twoim miescie kiepsko z infrastruktura jaka ma MM, znow Gorzow pozbawiony nowych kanalow.

Mam te nowe kanaly co dolaczyli do Cyfrowego Komfortu, poki co maja standardowa czyli kiepska jakosc, ciekawe czy w koncu cos poprawia z tym rozmytym obrazem na kanalach SD? Malo ich ogladam no ale jak juz wlacze to widac ze obraz nie jest ostry tylko delikatnie zamglony - moze ADB cos poprawi wraz z nowym softem, bo wydaje mi sie ze to oni cos spartolili, jak zakladalem DTV to tego nie bylo, pojawilo sie przy okazji zmiany softu (tylko nie pamietam wraz z jaka wersje to weszlo).
 

maciekalisz

New member
W Kaliszu włączyli dodatkowe programy.

A propos promocji na tv analog chociaz te 5 % można wyciągnoć bo jest taka dostępna promocja w wszystkich miastach - mało bo mało ale zawsze jest. Dotyczy przedłużenia umowy.

Ostatnio sprawdzalem - te niby morki przy znaczkach na kanałach SD i może dziwne - ale ja ich nie widze - u mnie znaczek wyraźny i ostry - kilka programów tylko to widzialem jak np viva 4fun tv i playboy - na innych obraz super. Dziwne że u was te poświaty sa na wszystkich.
 
Ostatnia edycja:

Blaszak

New member
Byłem w BOKu MMP w Gdyni i przemiły Pan potwierdził mi pismem dyrektora programowego, że mając Pakiet DTV HD w miejsce kanału Polsat Sport HD od 1 stycznia 2010 pojawi się kanał EuroSport HD, a nie jak kilkanaście postów wcześniej ktoś napisał, że będzie to nSport HD.

Podsumowując - od nowego roku pozmienia się:
- kanał Polsat Sport SD -> nSport SD (analog i cyfra)
- kanał Polsat Sport Extra SD -> EuroSport SD (analog i cyfra)
- kanał Polsat 2 SD -> Fox Life SD (analog)
- kanał Polsat Sport HD w pakiecie DTV HD -> EuroSport HD
- pakiet DTV Polsat Sport HD -> pakiet DTV Sport (nSport HD, EuroSport HD, SportKlub+)

Co do zamiany pakietu DTV Basic na Komfort - prawdopodobnie będę mógł zmienić, jednak tracąc przy tym zniżkę 30% na analog Komfort i DTV Basic - co dla mnie jest na prawdę bez sensu, nie warto brać tego Komfortu dla samego TVN HD. Dla mnie ważniejszy będzie EuroSport HD.
 

maciekalisz

New member
Blaszak napisał:
Co do zamiany pakietu DTV Basic na Komfort - prawdopodobnie będę mógł zmienić, jednak tracąc przy tym zniżkę 30% na analog Komfort i DTV Basic - co dla mnie jest na prawdę bez sensu, nie warto brać tego Komfortu dla samego TVN HD. Dla mnie ważniejszy będzie EuroSport HD.

Możesz ze zniżka na pakiet komfort tylko do końca roku - no niestety pozostałe zniżki sie traci - po nowym roku cena standart jak narazie.
 

Snakeee

New member
Bez reklam
Blaszak napisał:
Byłem w BOKu MMP w Gdyni i przemiły Pan potwierdził mi pismem dyrektora programowego, że mając Pakiet DTV HD w miejsce kanału Polsat Sport HD od 1 stycznia 2010 pojawi się kanał EuroSport HD, a nie jak kilkanaście postów wcześniej ktoś napisał, że będzie to nSport HD.

Podsumowując - od nowego roku pozmienia się:
- kanał Polsat Sport SD -> nSport SD (analog i cyfra)
- kanał Polsat Sport Extra SD -> EuroSport SD (analog i cyfra)
- kanał Polsat 2 SD -> Fox Life SD (analog)
- kanał Polsat Sport HD w pakiecie DTV HD -> EuroSport HD
- pakiet DTV Polsat Sport HD -> pakiet DTV Sport (nSport HD, EuroSport HD, SportKlub+)

A ja dostalem info ze od 1 stycznia w Pakiecie HD program Polsat Sport HD zostanie zastapiony kanalem nSport HD.



Mieli dac Eurosport HD ale zmienili na nSport HD - informacja potwierdzona na infolinii, zobaczymy:cool:
 
Do góry