TV HD w polskiej TK Multimedia

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
To trochę kiepski układ, bo mając Komfort w DTV to Discovery HD jest w pakiecie. Także praktycznie w pakiecie kanałów HD pozostaje MTV HD bo Luxe to taki kanał reklamowy. Skoro NSport HD będzie w pakiecie sport to bez sensu będzie płacić dwa razy.... Wyjdzie na to, że za MTV HD trzeba będzie płacić 19zł....
 

Snakeee

New member
Bez reklam
marciniozo napisał:
To trochę kiepski układ, bo mając Komfort w DTV to Discovery HD jest w pakiecie. Także praktycznie w pakiecie kanałów HD pozostaje MTV HD bo Luxe to taki kanał reklamowy. Skoro NSport HD będzie w pakiecie sport to bez sensu będzie płacić dwa razy.... Wyjdzie na to, że za MTV HD trzeba będzie płacić 19zł....

Dlatego z pakietu HD zrezygnuje, chyba ze dodadza tam Animal Planet HD.
 

bourbon

New member
Bez reklam
Idąc tropem myślenia MM, to mając pakiet Basic + pakiecik HD, nie da się dokupić tego nowego pakietu sportowego, bo będzie się pokrywało nSportHD. Czyli, nici z ES HD...
A co do samego nSport: patrząc na jego program to osoba, która nie przepada za piłką kopaną (w tym ja) niczego ciekawego tam nie ujrzy, w skrócie - gówniany kanał, który nie jest żadną alternatywą dla PolsatuSportHD.
 

Snakeee

New member
Bez reklam
bourbon napisał:
Idąc tropem myślenia MM, to mając pakiet Basic + pakiecik HD, nie da się dokupić tego nowego pakietu sportowego, bo będzie się pokrywało nSportHD. Czyli, nici z ES HD...
A co do samego nSport: patrząc na jego program to osoba, która nie przepada za piłką kopaną (w tym ja) niczego ciekawego tam nie ujrzy, w skrócie - gówniany kanał, który nie jest żadną alternatywą dla PolsatuSportHD.

Normalnie da sie dokupic, po prostu bedziesz placil za 2 kanaly MTV HD i Luxe HD 19zl, bo nSport HD i Discovery HD bedziesz mial w pakiecie Cyfrowym Komfort i Sport. Jesli masz pakiet Basic no to troche lepiej, bo jeszcze dojdzie Ci do tych dwoch kanalow Discovery HD - tak czy siak majac Basic lub Cyfrowy Komfort i od stycznia biorac pakiet SPORT 1 lub 2 kanaly beda Ci sie pokrywac.
Pakiet HD w tym momencie staje sie maly atrakcyjny delikatnie mowiac, jesli nie doloza nic, to rezygnuje i biore tylko SPORT.
 

maciekalisz

New member
W miejscowościach Gdynia, Biłgoraj, Brzesko, Tarnów, Ełk zostały włączone nowe kanały w pakiecie Komfort w usłudze DTV:
VIASAT HISTORY
PLANETE
FASHION TV
COMEDY CENTRAL
DISCOVERY SCIENCE
DISCOVERY TRAVEL & LIVING
ANIMAL PLANET
CNN

Jutro beda na pozostałych lokalizacjach DTV oprócz miejscowosci gdzie nie ma komfortu czyli Gorzów, Ostrów Mazowiecka, Chełm, Chełmno, Brodnica.
 

k0val

New member
dzwoniłem do przemiłych MM w związku z możliwością rezygnacji z tv analogowej i cyfrowej "bez konsekwencji" przedstawiłem sytuacje że mam powiązaną tv cyfrową z netem(ta promocja na filmy z VOD za 30 zł miesięcznie że trzeba wypożyczać wtedy za neta 19zł) Pani powiedziała że oczywiście mogę rozwiązać umowy na telewizję cyfrową i analogową ale wtedy płacę za internet 2mb - ponad 200 zł!!!!Ludzie wiecie jak się od nich uwolnić!?
 

maciekalisz

New member
Po pierwsze nie podpisywać umów promocyjnych.
Po drugie poczekać do końca promocji.
Po trzecie zerwać - zapłacić kare umowną i podpisać nową umowę promocyjna na net.

Innego wyjścia nie ma - no jest zrobić cesje na nieboszczyka :p
 

Snakeee

New member
Bez reklam
maciekalisz napisał:
Po pierwsze nie podpisywać umów promocyjnych.


Chyba masz na mysli umow promocyjnych łączonych z innymi uslugami.

To jest wlasnie najgorsze dziadostwo, nigdy z tego nie korzystalem, zawsze promocja na dana usluge, nic wiazanego.
 

xolzok

New member
Bez reklam
Snakeee napisał:
Chyba masz na mysli umow promocyjnych łączonych z innymi uslugami.

To jest wlasnie najgorsze dziadostwo, nigdy z tego nie korzystalem, zawsze promocja na dana usluge, nic wiazanego.

No dokładnie. Taki jest urok brania usług taniej, ale w pakiecie.
 

pablik1

Member
maciekalisz napisał:
W miejscowościach Gdynia, Biłgoraj, Brzesko, Tarnów, Ełk zostały włączone nowe kanały w pakiecie Komfort w usłudze DTV:
VIASAT HISTORY
PLANETE
FASHION TV
COMEDY CENTRAL
DISCOVERY SCIENCE
DISCOVERY TRAVEL & LIVING
ANIMAL PLANET
CNN

Jutro beda na pozostałych lokalizacjach DTV oprócz miejscowosci gdzie nie ma komfortu czyli Gorzów, Ostrów Mazowiecka, Chełm, Chełmno, Brodnica.
i wyłączone zostały w Basic (przynajmniej u mnnie):Discovery World :)
 

krzylosiak

New member
maciekkalisz jak widzę jesteś bardzo dobrze poinformowany...mógłbyś się dowiedzieć co stoi na przeszkodzie aby pakiet komfort był dostępny we wszystkich lokalizacjach(jestem z Chełma) i jeszcze jedno... od tygodnia praktycznie zaginął mi Canal+Film HD(tzn.co pare sekund cos tam sie pojawia),na partyline straciłem już bardzo dużo kasy i nerwów-obiecują techników i że coś zdziałaja......i cisza.Nie wiem już gdzie uderzyć,a święta tuż tuż
 

dark99

New member
k0val napisał:
dzwoniłem do przemiłych MM w związku z możliwością rezygnacji z tv analogowej i cyfrowej "bez konsekwencji" przedstawiłem sytuacje że mam powiązaną tv cyfrową z netem(ta promocja na filmy z VOD za 30 zł miesięcznie że trzeba wypożyczać wtedy za neta 19zł) Pani powiedziała że oczywiście mogę rozwiązać umowy na telewizję cyfrową i analogową ale wtedy płacę za internet 2mb - ponad 200 zł!!!!Ludzie wiecie jak łu prawnego,który potwierdza możliwość, a wręcz konieczność łącznej rezygnacji z tego, co było razem w promocji,się od nich uwolnić!?
Nie wpadaj w panikę. Możesz zrezygnować ze wszystkiego co miałeś w promacji. Ja też miełem TV+DTV+INterenet w jednej promocji i zrezygnowałem bez problemu- pod koniec okresu wypowiedzenia podpiszę kolejną umowę na net na warunkach promocyjnych takich, jakie będą pod koniec stycznia. Panie w BOK świadomie opowiadają takioe historie, aby zniechęcić klientów do wypowieadania, umów. Obecnie masz kolejną podstawę do wypowiedzenia, bo jest podwyżka abonanmentu za TV i też jest możliwość rezygnacji bez konsekwencji. Jeśli masz jakiś problem, to podaj swój adres email a ja wyślę Ci email, jakie otrzymałem w tej sprawie z BOK- jest to opinia ich działu prawnego, który potwierdza możliwość rezygnacji ze wszystkich usług zawartych w łączonej promocji, nawey nie możliwość lecz konieczność ze wszystkich usług w promocji.
 

maciekalisz

New member
krzylosiak napisał:
maciekkalisz jak widzę jesteś bardzo dobrze poinformowany...mógłbyś się dowiedzieć co stoi na przeszkodzie aby pakiet komfort był dostępny we wszystkich lokalizacjach(jestem z Chełma) i jeszcze jedno... od tygodnia praktycznie zaginął mi Canal+Film HD(tzn.co pare sekund cos tam sie pojawia),na partyline straciłem już bardzo dużo kasy i nerwów-obiecują techników i że coś zdziałaja......i cisza.Nie wiem już gdzie uderzyć,a święta tuż tuż


A co tu dużo zgadywać - nie ma wolnego pasma na sieci. Odnośnie C+ - tylko partyline.
 
Ostatnia edycja:

krzylosiak

New member
hehehe w innych miastach jest a tu nie...o ile sie orientuje szkielet sieci u mnie w mieście jest światłowodowy,kanałów w analogu koło 56,net do 6 Mb,obraz w Dtv jak na Youtube(wyłączajac HD),aha może jednak za małe miasto-chyba muszę poczekać aż UPC wskoczy z cyfrówką wtedy MM nabierze może rozpędu
 

masloww

New member
Bez reklam
zamieszali się jak zwykle przy dodawaniu nowych programów;
teraz zniknął NG HD; a Discovery World zdaje się omyłkowo do pakietu Komfort dali, bo gościu na party-line zdziwiony był jak mu powiedziałem że ten program jest w Basic-u
 
Do góry