TV HD w polskiej TK Multimedia

TOMGDY

New member
Nie wiem jak Wy ale ja dziś otzrymałem rachunek z informację, że nasze nowe kanały styczniowe zmuszają MM do podniesienia opłaty za pakiet komfort ( analogowy ) do 59,99 zł od 01/02/2010. Jest też mowa o możliwości złożenia wypowiedzenie ( bezkarnie ) z zachowaniem jednomiesięcznego okresu. Nie dość, że zabrali polsaty i F1 w skalowanym HD to jeszcze za karę musimy za to więcej zapłacić. DZIADY !!!
 

xolzok

New member
Bez reklam
Ja już od jakiegoś czasu płacę za analog 59,99. Jak się ma wypowiedzenie tv analogowej w przypadku DTV? Czy wtedy mogę (muszę) bezkarnie zrezygnować z DTV jeżeli u mnie też podniosą?
 

TOMGDY

New member
W MM analog=analog a DTV=(analog + DTV)
Jeżeli ten wzór jest aktualny to rezygnując z analoga automatycznie tracisz dostęp do DTV.

Sam nie wiem, może lepiej jak ktoś z dużą kasą przejmie te kablówki, scali je i zainwestuje w technologie. Może forum ( wątek ) taki jak ten nie będzie nam już potrzebny ??
 
Ostatnia edycja:

xolzok

New member
Bez reklam
Jeżeli w Łodzi podniosą mi opłaty to rezygnuję całkowicie z TV i co najwyżej zostawię internet.
Cholercia zamontuję sobie w końcu talerz.

PS. 6Mb wg. MM

Przechwytywanie.JPG
 

dark99

New member
TOMGDY napisał:
W MM analog=analog a DTV=(analog + DTV)
Jeżeli ten wzór jest aktualny to rezygnując z analoga automatycznie tracisz dostęp do DTV.

Sam nie wiem, może lepiej jak ktoś z dużą kasą przejmie te kablówki scali je i zainwestuje w technologie. Może forum ( wątek ) taki jak ten nie będzie nam już potrzebny ??
Czytałem ,że MM bierze 400 mln zł na inwestycje,a jak się jeszcze każdy abonent dołoży po 10zł w droższym analogu to może za jakiś czas będzie to najnowocześniejsza i najlepsza kablówka na świecie? Ja jednak "zaryzykowałem" wypowiadając umowę i będę obserwował zmiany jako abonent Cyfrowego Polsatu.Jak widać motto MM to "Płać więcej- oglądaj mniej", że o jakości już nie wspomnę:D
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Nie no ich w tej MM już na prawdę pogięło, ceny będą podnosić!!!!

W poniedziałek idę do konkurencji konkretnie sprawdzić ofertę ( mają jakąś świąteczną promocję) i policzyć ile będę u nich płacił a potem do Multimedia, (siedzibę mają zaraz obok siebie), złożyć stosowne pismo.
Czy oni w MM maja jakiś druk to wypełnienia przy rezygnacji, czy pisze się samemu?
 

dark99

New member
marciniozo napisał:
Nie no ich w tej MM już na prawdę pogięło, ceny będą podnosić!!!!

W poniedziałek idę do konkurencji konkretnie sprawdzić ofertę ( mają jakąś świąteczną promocję) i policzyć ile będę u nich płacił a potem do Multimedia, (siedzibę mają zaraz obok siebie), złożyć stosowne pismo.
Czy oni w MM maja jakiś druk to wypełnienia przy rezygnacji, czy pisze się samemu?
Mają specjalny druk na którym zaznaczasz z czego rezygnujesz i jaka jest tego przyczyna. W pozycji inne w miejsce kropek wpisujesz "Z powodu wycofania z ofert kanałów tematycznych Polsatu" i jesteś WOLNY!!!!!!
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
pozi ppp
Tak, co chwila przerwy i ciemny obraz.

dark99
Wielkie dzięki za info.

xolzok
No u mnie z internetem to zupełnie lepiej...
 

Attachments

  • prędkość.jpg
    prędkość.jpg
    44,5 KB · Wyś: 64

xolzok

New member
Bez reklam
U mnie z netem ma być lepiej jak kolejną kartę dołożą i zwiększą przepustowość. Mam poczekać do końca roku bo to są koszty.
 

xolzok

New member
Bez reklam
marciniozo napisał:
Jakąś dodatkową kartę w ich serwerowni. Może dodatkowe pasmo w kablu bo internet już utyka. Ponieważ wiąże się to z kosztami, może trochę potrwać.
Jeżeli nic się nie zmieni po nowym roku to trochę im życie zatruję.

PS. Pan technik decybeli w DTV dodał, ale niestety nadal stopklatki na niektórych kanałach nadal występują.
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
No to powodzenia....,ja cały czas kombinuję czy Im podziękować ( problem co dalej - kurcze może jakoś antenę SAT jednak gdzieś wcisnę..., albo konkurencyjna kablówka będzie miała faktycznie ciekawą ofertę - nie wiem tylko jak z jakością u nich????) :D:D:D
 

xolzok

New member
Bez reklam
Ja poczekam do najbliższej okazji do zerwania umowy, chyba że wcześniej promocja mi się skończy. Dam im jeszcze szansę na poprawę, ale jak nie nastąpi to koniec. Mam już dość.
 

Vanish

New member
Blaszak napisał:
przez ok 3min od wyjścia ze stanu stand-by dekoder praktycznie nie reaguje
To po co przełączasz w stand-by? Myślisz że dekoder będzie mniej pobierał prądu? Szczerze wątpię.
marciniozo napisał:
I jak tu się nie wk....ć!!!!!!!!!!!!!
[...]
No ale przecież wystarczy włączyć sobie płytę DVD i porównać...o Blu-Ray nie wspomnę!
ech....
Ale ty się przecież lubisz wk....ć! Jaki jest inny powód, że cierpisz tak długo z MM i jeszcze ciągle siedzisz na forum płacząc wszystkim w mankiet?
Co do czego chcesz porównywać? Blue-Raya do kanału SD? Czy kanału HD. W jednym i drugim przypadku to jest pozbawione sensu bo Blue-Ray jest w 1080p a nadawcy kablowi czy satelitarni nadają najwyżej 1080i.
 

Snakeee

New member
Bez reklam
Vanish napisał:
To po co przełączasz w stand-by? Myślisz że dekoder będzie mniej pobierał prądu? Szczerze wątpię.

Ale ty się przecież lubisz wk....ć! Jaki jest inny powód, że cierpisz tak długo z MM i jeszcze ciągle siedzisz na forum płacząc wszystkim w mankiet?
Co do czego chcesz porównywać? Blue-Raya do kanału SD? Czy kanału HD. W jednym i drugim przypadku to jest pozbawione sensu bo Blue-Ray jest w 1080p a nadawcy kablowi czy satelitarni nadają najwyżej 1080i.
Porownywac blu-ray z kanalami HD nie ma sensu, zobaczcie jaki jest bitrate z przykladowych filmow na blu-ray: http://forum.blu-ray.com/showthread.php?t=3338 a jaki stosuja nadawcy jesli chodzi o kanaly HD. Kilka razy juz byly podawane przyklady jak to nawet stacja BBC przyciela bitrate, zreszta to samo dotyczy calej reszty, N-ka tez przyciela kiedys i bylo o tym glosno, wszyscy chyba tną. Ktos nawet tutaj ostatnio wkleil linka gdzie ladnie opisane bylo jak wyglada sprawa z cieciem jakosci kanalow HD.
 
Ostatnia edycja:

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Vanish
Wcale nie lubię, a alternatywę mam kiepską ( pisałem o tym wielokrotnie). Jakbym miał gdzie zamontować antenę SAT już dawno by mnie w MM nie było!!!
Takich jak ja według Ciebie "płaczących w mankiet" jest chyba znacznie więcej na tym forum - chyba to zauważyłeś....Jak nie to poczytaj sobie posty właśnie w tym wątku o Multimedia!!!
Jeżeli Tobie odpowiada jakość sygnału jaki dostarcza nam MM to nie mamy o czym rozmawiać...

Co do porównania jakości nie zgodzę się z Wami! Multimedia chwali się tym, że oferuje TV w świetnej cyfrowej jakości - mówimy tu o SD - dlatego ta jakość powinna być zbliżona do jakości DVD!
Natomiast płytę Blu-Ray włączam sobie na poprawienie nastroju jak już wyplączę się w mankiet na forum...:D:D:D
Chociaż co do jakości kanałów HD w MM nie mam zastrzeżeń.
 
Ostatnia edycja:

Vanish

New member
marciniozo napisał:
Takich jak ja według Ciebie "płaczących w mankiet" jest chyba znacznie więcej na tym forum - chyba to zauważyłeś....Jak nie to poczytaj sobie posty właśnie w tym wątku o Multimedia!!!

Przejrzałem, dużo jest narzekających na to i tamto (niestety często słusznie). Ale "płaczących w mankiet" i tupiących nogą "kłamstwo, kłamstwo, kłamstwo" jest niewielu.
 
Do góry