TV HD w polskiej TK Multimedia

Blaszak

New member
xolzok napisał:
Teraz mam 37 z 23.10.2009

To jest właśnie ten najbardziej mułowaty soft jaki był - przez ok 3min od wyjścia ze stanu stand-by dekoder praktycznie nie reaguje, a jeśli już - to z gigantycznym opóźnieniem.
Ja również mam aktualnie soft 37.
 

masloww

New member
Bez reklam
Vectra wprowadziła pakiet Filmbox-u (trzy programy nie dwa jak w MM) w cenach zależnych od posiadanego pakietu – 9,90 zł, 7,50 zł, 0 zł
i jak tu nie pisać że MM to złodzieje
 

lukashik

New member
Jestem w SZOKU!

Przyniosłem dekoder CP i po podłączeniu myślałem, że śnie.Różnica pomiędzy CP a DTV z MM jest KOLOSALNA.Myślałem, że kupiłem słaby LCD, ale MM była (i jest) słaba...

Dziękuje z tego miejsca firmie MMP S.A. za 5 lat "wspaniałej" współpracy, która potrwa jeszcze do początku stycznia...
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
I jak tu się nie wk....ć!!!!!!!!!!!!!

Człowiek sam siebie oszukuje :fool:, że to co nam serwuje MM za w sumienie nie małe pieniądze to faktycznie jest cyfrowa jakość!
No ale przecież wystarczy włączyć sobie płytę DVD i porównać...o Blu-Ray nie wspomnę!

ech....
 

masloww

New member
Bez reklam
zmiany w akcjonariacie MM nie pociągnęły za sobą zmian w zarządzie; Rogowski ze swą przyboczną rządzą dalej; znaczy to, że ta firma jest na sprzedaż; nie ma się co spodziewać zmian w polityce cenowo-ofertowej, wszystkie działania są pozorowane na przytrzymanie klienta i wyciśnięcie z niego jak najwięcej przy jak najmniejszych kosztach;
przy ostatnich zmianach programowych nawet się z tym nie nie kryją i otwarcie piszą że zmiany te zostały podyktowane optymalizacją kosztów oferty programowej;
to właśnie ta optymalizacja kosztów powoduje, że nie mamy i nie będziemy mieli C+S2 czy ES2;
z opiniami klientów nie liczą się w ogóle i mają je głęboko w d...;


z czterech wielkich graczy na rynku kablowym jedynie Vectra przejawia aktywność, reszta jakby już tylko czekała na to aby ktoś ich kupił i chyba tak się stanie
http://media2.pl/media/59691-powstanie-jeden-duzy-operator-kablowy.html
czytam forum Media-Świat-a i tam abonenci UPC też są już mocno sfrustrowani stagnacją i ciągłym zwodzeniem w poszerzaniu oferty programowej
 

Snakeee

New member
Bez reklam
xolzok napisał:
Zdziwił się też, że dekoder nie pobrał jeszcze nowego softu (usunięto to mulenie na starcie).

Nowego softu nie ma, mulenie na starcie jest i dopiero kolejny soft to ma usunac....(info z partyline), zapewne po nowym roku.
 

pepe1

New member
Blaszak napisał:
PS: czy jest tu ktokolwiek z Gdyni, kto ma pakiet DTV Komfort i w tym kanał TVN HD?

Ja mam pakiet komfort od listopada i jest TVN HD. Oczywiscie czesto programy nie sa nadawane w HD ale jakosc ogolnie lepsza niz zwyklego TVN.
Mi tez mowila kobieta z infolini ze nie maja w ofercie TVN HD ale jak jej powiedzialem ze na ich stronach internetowych informuja ze ten kanal jest to po dwoch minutach przyznala mi racje. Niestety musialem sie udac do biura w Gdyni zeby dostac konkretne info. Przy okazji pytalem o inne kanaly ale o tym pisalem wczesniej. Oczywiscie okolo 2 godzin stania w kolejce.
 

donio

New member
pepe1 napisał:
Ja mam pakiet komfort od listopada i jest TVN HD. Oczywiscie czesto programy nie sa nadawane w HD ale jakosc ogolnie lepsza niz zwyklego TVN.
Mi tez mowila kobieta z infolini ze nie maja w ofercie TVN HD ale jak jej powiedzialem ze na ich stronach internetowych informuja ze ten kanal jest to po dwoch minutach przyznala mi racje. Niestety musialem sie udac do biura w Gdyni zeby dostac konkretne info. Przy okazji pytalem o inne kanaly ale o tym pisalem wczesniej. Oczywiscie okolo 2 godzin stania w kolejce.

Jestem z gdyni i również mam TVN HD. W listopadzie kończyła mi się umowa na dtv, złożyłem rezygnację i oczywiście zadzwonili do mnie, czemu rezygnuje i takie tam. Powiedziałem że mogę zostać przy dtv tylko i wyłącznie jeżeli będę miał cyfrowy komfort. Kobitka powiedziała że nie ma problemu i od 1 października uruchomili pakiet. TVN HD jak dla mnie wygląda dużo lepiej od zwykłego tvn'a i duży plus za to że nadaje w 16/9.
 

tomek130488

New member
Tylko mogliby wszystkie filmy nadawać w 16:9 chociaż w piątkowym superkinie wczoraj leciał np film Odwet i oczywiście musieli go puścić 4:3 ,fakt film szedł po upscalingu ale w 16:9 wyglądałby dużo lepiej bez czarnych pasów na bokach.Ale najbardziej boli mnie fakt ,że MM nadaje TVN HD w stereo rzekomo niby władze TVN-u nie chcą puścić im sygnału DD , tyle ,że u innych operatorów kablowych np W Vectrze dźwięk jest normalnie w AC3.No ale wiadomo w naszej "ukochanej" kablówce wszystko jest inaczej.
 
Ostatnia edycja:

pattro

New member
Bez reklam
Re

tomek130488 napisał:
Tylko mogliby wszystkie filmy nadawać w 16:9 chociaż w piątkowym superkinie wczoraj leciał np film Odwet i oczywiście musieli go puścić 4:3 ,fakt film szedł po upscalingu ale w 16:9 wyglądałby dużo lepiej bez czarnych pasów na bokach.Ale najbardziej boli mnie fakt ,że MM nadaje TVN HD w stereo rzekomo niby władze TVN-u nie chcą puścić im sygnału DD , tyle ,że u innych operatorów kablowych np W Vectrze dźwięk jest normalnie w AC3.No ale wiadomo w naszej "ukochanej" kablówce wszystko jest inaczej.

tak właśnie jest nasza kochana MM :D
 

k0val

New member
ktoś może ma ten numer telefonu który był podany na dole w ostatnim rachunku w którym była informacja że można zrezygnować z telewizji bo nie będzie kanałów Polsatu (chcę właśnie w tej sprawie zadzwonić) będę bardzo wdzięczny
 
k0val napisał:
ktoś może ma ten numer telefonu który był podany na dole w ostatnim rachunku w którym była informacja że można zrezygnować z telewizji bo nie będzie kanałów Polsatu (chcę właśnie w tej sprawie zadzwonić) będę bardzo wdzięczny

infolinia 0801706666
 

maciekalisz

New member
k0val napisał:
ktoś może ma ten numer telefonu który był podany na dole w ostatnim rachunku w którym była informacja że można zrezygnować z telewizji bo nie będzie kanałów Polsatu (chcę właśnie w tej sprawie zadzwonić) będę bardzo wdzięczny

rezygnowac możesz - ale jak masz promocję to ci i tak kare naliczą.
 

dark99

New member
maciekalisz napisał:
rezygnowac możesz - ale jak masz promocję to ci i tak kare naliczą.
Nieprawda, nie naliczą. Ja mam TV w promocji z internetem i mogłem wypowiedzieć obie usługi bez kary, a potem zawieram nową umowę na sam internet. Zobacz moje poprzednie posty- jest tam wklejony email z BOK z rozstrzygnięciem z ich biura prawnego.
 
Do góry