TV HD w polskiej TK Multimedia

masloww

New member
Bez reklam
nic dziwnego że ekipa z Kalisza dała dyla z forum; nie sposób bronić MM przed takim idiotyzmami, które się ostatnio tam dzieją; pewnie już wcześniej wiedzieli co się święci
 

Snakeee

New member
Bez reklam
Ja tam specjalnie nie narzekam na MM :)
Ogladam tylko kanaly HD, net szybki, mam tez telefon ale w ogole z niego nie korzystam, tylko rodzina go uzytkuje - jest ok:cool:
Chce wiecej kanalow HD i bedzie pieknie.
 

masloww

New member
Bez reklam
ostatnio jak pytałem na Party Line o nowe kanały HD to dostałem potwierdzenie o planach ich wprowadzenia, terminu nie znają; przed oficjalnymi komunikatami mają zabronione informować o konkretnych programach; dowiedziałem się jedynie że mają to być programy naukowo-przyrodnicze bo „o takie programy pytają abonenci”; kanałów sportowych w HD nie planują (w domyśle ES), chyba nikt o nie nie pyta :D
 

Snakeee

New member
Bez reklam
W sumie cisza sie zrobila o tym kanale hehe, ja przyznam ze tesknie za tym kanalem ale tylko wtedy jak jest, ktorys z turniejow wielkego szlema w tenisa. Nic innego mnie na tym kanale nie interesowalo.

Jak na naszym rynku pojawi sie operator, ktory zrobi taki pakiet:
Canal+, Canal+ Film HD, Canal+ Sport HD, Eurosport HD, Eurosport 2 HD, Polsat Sport HD, Discovery HD, NG HD, TVN HD, Polsat HD, HBO HD, Animal Planet HD, MTV HD, TVP HD i bedzie dodawal kolejne kanaly HD to ide do niego i nic wiecej nie potrzebuje! Chce placic tylko za te kanaly, zadne SD mnie nie interesuja.
 

k0val

New member
Snakeee napisał:
Jak na naszym rynku pojawi sie operator, ktory zrobi taki pakiet:
Canal+, Canal+ Film HD, Canal+ Sport HD, Eurosport HD, Eurosport 2 HD, Polsat Sport HD, Discovery HD, NG HD, TVN HD, Polsat HD, HBO HD, Animal Planet HD, MTV HD, TVP HD i bedzie dodawal kolejne kanaly HD to ide do niego i nic wiecej nie potrzebuje! Chce placic tylko za te kanaly, zadne SD mnie nie interesuja.
to jest pomysł na biznes!:D czemu by nie założyć własnej tv cyfrowej i samemu ją oglądać ,z takim oto pakietem po konkurencyjnych cenach i później jeszcze na tym zarobić :hmm::mrgreen::mrgreen::mrgreen:
 
Ostatnia edycja:

sobik07

New member
masloww napisał:
nic dziwnego że ekipa z Kalisza dała dyla z forum; nie sposób bronić MM przed takim idiotyzmami, które się ostatnio tam dzieją; pewnie już wcześniej wiedzieli co się święci

Halooo! Ja jestem z kalisza i bron boze nie bronie MM :) Zreszta rozpisywalem sie o dzialalnosci tej firmy w xx postow do tylu. Tak na marginesie, juz od dwoch miesiecy czekam na odpowiedz rzecznika konsumentow w ich sprawie i chyba sie nie doczekam, ale moglem sie tego spodziewac po ukladach w tym miescie...
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
masloww
Tak wprowadzą nowe kanały HD ( czy oby ???? ) i zrobią pakiet Gamma - niedostępny dla starych abonentów....bo Ci mają promocję ( czytaj normalną cenę ) na poprzedni pakiet.
Krótko mówiąc a MM kwadratura koła....
 

pacy1

New member
No to jeszcze jeden kwiatek z Gorzowa.
Kolega ma kablówkę analogowa komfort i do tego pakiet Canal+ ( koniecznie C+sport - fan Manchesteru). Ostatnio przedstawiciel MM dzwonił do niego co kilka dni z propozycjami cyfrowej telewizjii jednak kolega grzecznie go spławiał nie mając ochoty przechodzenia na tzw. "cyfrową jakość" MM ( ma jeszcze telewizor CRT więc pakiety HD też go nie interesowały). Jakież było jego ździwienie kiedy jakiś tydzień temu dostał list polecony od MM z wypowiedzeniem umowy( 1 miesiąc ) analogowego pakietu Canal+ i oczywiście propozycją cyfrowej telewizji kablowej do której oczywiście może sobie dokupić pakiet Canal +.
Pretekstem do wypowiedzenia jest podobno fakt , że C+ przestaje nadawać swoje kanały w analogu ( tak ma w wypowiedzeniu).
Jako,że nie jestem biegły w technikach odbierania sygnałów telewizyjnych oraz ich dystrybucji zastanawiam się czy faktycznie C+ nadawało swoje kanały po analogu , czy MM sobie leci w bambuko ( trochę anten satelitarnych mają przed biurem obsługi w Gorzowie ) przecież łapią sygnał z satelity i wpuszczają go w kabel ? Ewentualnie może wycinają pakiet C+ z analogu , żeby zrobic miejsce dla pakietu Cyfrowy Komfort??
 

masloww

New member
Bez reklam
no w końcu wywalają C+ z analogu;
tak jak piszesz na końcu pacy1, robią miejsce dla programów cyfrowych; w miejsce tych trzech w analogu w DTV zmieści się dwadzieścia parę programów SD (MM jak ściaśni to i ze 50 :D );
tyle że te pacany mogliby dla zachęty przejścia na cyfrowy pakiet C+ dodać w końcu C+S2 do paczki
 

bourbon

New member
Bez reklam
We wrześnio czy nawet w sierpniu parę osób tutaj marudziło, że wkrótce ma zniknąć Discovery World z analogu, robiąc miejsce nowym kanałom w cyfrówce - i jakoś jeszcze nie zniknął ten program :roll:
 

parysz2

New member
Cześć , ja z Inowrocławia . Jest już u nas postęp , pod nazwami nowych kanałów pokazał się dziś sygnał. Parę odkodowanych (Discowery World , Silezia i jeszcze coś) , a część dopiero jak się wykupi Komfort. :D
 

jtd

New member
Bez reklam
Czy ktos wiec kiedy dolacza i czy wogole do cyfrowki lub analoga Polsat Futbol ?! Dzis mecz Urugwaj-Argentyna a ja nie obejze bo nie mam Polsat Futbol... :(
 

masloww

New member
Bez reklam
parysz2 napisał:
Cześć , ja z Inowrocławia . Jest już u nas postęp , pod nazwami nowych kanałów pokazał się dziś sygnał. Parę odkodowanych (Discowery World , Silezia i jeszcze coś) , a część dopiero jak się wykupi Komfort. :D
TVS nie jest nowym kanałem, bynajmniej u mnie; Discovery World jest faktycznie dostępny i jest to program, którego nie ma na liście
http://www.multimedia.pl/object.php/act/sho/oid/8343cced2422bb862954d2329c5aa61a
reszta nowych kanałów zakodowana

jtd napisał:
Czy ktos wiec kiedy dolacza i czy wogole do cyfrowki lub analoga Polsat Futbol ?! Dzis mecz Urugwaj-Argentyna a ja nie obejze bo nie mam Polsat Futbol... :(
też się zdrzaźniłem z tym meczem;
Polsat zaleciał sobie w ciula z tym programem; na dwóch Polsatach Sport nie było często co oglądać a oni jeszcze trzeci wpierniczyli; niech jeszcze zrobią osobne polsaty boks, siatkówka, kosz … i za każdy zażyczą kasiory;
MM tak chojraczyła z ES to niech teraz z Polsatem przychojraczy i zamiast Polsatów Sport to Eurosporty da; tylko że te żydki ofertę i nas mają w d..., kasiora się tylko dla nich liczy;
Polsatu Futbol tak jak i n-sportu nie ma nigdzie poza ich platformami
 

masloww

New member
Bez reklam
na dzisiejszym meczu dokładnie widać różnice w obrazie pomiędzy analogiem a DTV;
słabo widoczną piłkę na śniegu w analogu jeszcze widać a w DTV kompresja czasami całkowicie ją zjada

a sygnał w analogu też nędznej jakości, z jakiegoś polsatu cyfrowego ciągnięty bo piksele mocno widoczne
 
Ostatnia edycja:

adamo_

New member
Bez reklam
A ja dziś sobie założyłem internet z Multimedia, nowa promocja jest całkiem fajna łącze 6MB za 54 zł i umowa na 12 miesięcy. Własnie ściągam filmy HD :)) leci 1,2 mb.s

ale wziałem sam net, bo u mnie na wschodzie kraju niestety multimedia nie ma jeszcze oferty ani cyfrowej ani HD ...... :( poczekamy
 

xolzok

New member
Bez reklam
adamo_ napisał:
A ja dziś sobie założyłem internet z Multimedia, nowa promocja jest całkiem fajna łącze 6MB za 54 zł i umowa na 12 miesięcy. Własnie ściągam filmy HD :)) leci 1,2 mb.s

Coś cię program oszukuje bo możesz mieć max. 750KB/s lub 1 MB/s po 23-ciej.
 

bourbon

New member
Bez reklam
adamo_ napisał:
A ja dziś sobie założyłem internet z Multimedia, nowa promocja jest całkiem fajna łącze 6MB za 54 zł i umowa na 12 miesięcy. Własnie ściągam filmy HD :)) leci 1,2 mb.s
Jak ściągasz plik z prędkością 1,2 MB/s to musisz mieć łącze 10 Mb/s a nie 6 :hmm: Zrób sobie test łącza na speedtest
 

Msmichal

New member
adamo_ napisał:
A ja dziś sobie założyłem internet z Multimedia, nowa
ale wziałem sam net, bo u mnie na wschodzie kraju niestety multimedia nie ma jeszcze oferty ani cyfrowej ani HD ...... :( poczekamy
Gdzie dokłanie na wschodzie? Zapewniam Cię, że na wschodzie kraju jest pełen dostęp do usług MM.
 
Do góry