TV HD w polskiej TK Multimedia

pattro

New member
Bez reklam
Re

MM wprowadza coraz to nowsze softy które o dziwo jeszcze bardziej psują DTV ! :roll: dekoder strasznie sie przycina ciezko reaguje nie zawsze pojawi sie pasek głośnści :roll: a o jakosci obrazu nie wspomne normalna pikseloza :???: a ile razy jest niezgodność dzwięku z obrazem :confused: ale to jest efekt upychania wszystkiego w " kablu " chodz są konkurencje które sobie jakoś radzą 8) wieć drogra MM czas zmienić technike bo pragnę przypomnieć iż mamy 21 wiek :mrgreen:
 

mil999

New member
Mam DTV ponad tydzień i moge powiedzieć że to jedna wielka lipa. Jedyny plus to dwa kanaly HD na których czasem można coś obejrzeć. Poza tym ten ich dekoder to jakieś nieporozumienie. Powolny, wielki, grzeje się niemiłosiernie i ciągnie prąd nawet gdy jest wyłączony. Dodatkowo nie można go podłączyć do złącza DVI mimo że teoretycznie jest taka możliwość.
Mam to podłączone przez kabel component i co z tego że nie ma zakłóceń jeżeli obraz jest rozmyty. Na analogu ostrość jest dużo lepsza.
Powiedziałbym że to taka wersja beta telewizji cyfrowej i my to testujemy, tylko dlaczego trzeba za to płacić?
 

k0val

New member
mil999 napisał:
Powiedziałbym że to taka wersja beta telewizji cyfrowej i my to testujemy, tylko dlaczego trzeba za to płacić?
Jakiś czas temu napisałem dokładnie to samo na tym forum jak widać nie tylko ja tak sądzę
 

pattro

New member
Bez reklam
Re

ale MM daje jeszcze z rok i bd już na szarym końcu :roll: zobaczcie sami w tamtym roku 25 tys a dzis tylko 22 wiec samo mowi za siebie :D
 

masloww

New member
Bez reklam

Attachments

  • mm_dane_fi.JPG
    mm_dane_fi.JPG
    84,3 KB · Wyś: 105
Ostatnia edycja:

pattro

New member
Bez reklam
Re

dzis do N dolaczyl kolejny kanal w HD ;] Eurosport 2 HD ;] czy mamy juz kolejny w pl kanał HD ;] ciekawe kiedy MM bd go miec :grin: a za pare tygodni dołaczy Silesia HD do N ;] czyli juz bd mieli 11 :)
 
Ostatnia edycja:

pepe1

New member
Moim zdaniem jesli MM nie chce wprowadzac nowych kanalow albo nie sa w stanie ze wzgledow technicznych i pozostac na tak niskim poziomie to powinni obnizyc abonament. Jesli nie ma calego pakietu kanal plus to dlaczego mamy placic 45 zl miesiecznie. W innych sieciach placi sie tyle samo albo mniej za pelny pakiet.
 

masloww

New member
Bez reklam
po zmianie softu miałem wrażenie jakby stb otrzeźwiał ale z każdym dniem znów jakby spowalniał; kanały przełączają się z szybkością żółwia;
może tak jak kolejarzom tory w lecie się za bardzo nagrzewają i pociągi wolniej jeżdżą, tak MM się kable przegrzały :)
od paru dni BBC Entertainment wydaje z siebie tylko pomruki i przebłyski, a w analogu ciemno i głucho na tym kanale; już nie mam sił wydzwaniać do nich; pasy na analogowym zone europa trzy razy zgłaszałem i nic;
wygląda na to jakby właściciele olali sobie kompletnie tą kablówkę; nic się nie dzieje; nawet ten durny program interaktywny, dla którego regulamin gier już od czerwca wisi na stronie zdechł;
promocje na niektóre pakiety pokończyły się w lipcu i też tak zostały;
ale czego się spodziewać po podejrzanych typach co to firmy pozakładali na Kanale la Manche

p.s.
pakiet FilmBOX składajacy się z dwuch kanałów za 15 zł to też ten sam kwiatek co pakiet C+
 
Ostatnia edycja:

pattro

New member
Bez reklam
Re

masloww w 200 % cię popieram ;] no wiesz moze ta interaktywnosc to jest taki test :D czyli wiesz jak dlugo wytrzymasz z nasza firma xD :D ale tak na powanie wszystko to co powiedziales to prawda ;] oni juz totalnie olai to :(
 

masloww

New member
Bez reklam
dopiero com napisał o kwiatuszkach na stronie MM, a już dziś całkowicie przestała działać;

ruszyła strona, ale zmian nima

p.s.
co do lecenia w bambuko z ofertą i cenami w pakietach C+ i Filmboxu to dotyczy też pakietu HD; trzy programy 19zł to żaden pakiet, cena jak w detalu; pakiet to ma np. Dialog – 4 programy: TVP HD, Polsat Sport HD, Discovery HD, NG HD za 15zł
 
Ostatnia edycja:

pattro

New member
Bez reklam
Re

dla nich to liczy się tylko $ nic więcej ! nie jakość nie jakie programy tylko $ ! jestem pewny ze jak by dali dobrę pieniądze dla np Eurosportu albo grupy Canal + to by mieli i Canal + Sport 2 i wszystkie Eurosporty :cool: ale lepiej wydawać kasę na nowe softy które całkiem psują DTV :D brawo MM jestem dumny ! :D
 

cypis1

New member
MM - cyfrowa nijakość telewizji :(

p.s.
ostatnio coraz częściej wyłączam dekoder (szkoda prądu) i oglądam tv analogową, bo różnica w jakości kanałów SD jest z 3 metrów pomijalna, a przynajmniej kanały przełączają się szybko.:???:
 

mil999

New member
Robię dokładnie to samo :) Dekoder juz od ok. 4 dni jest wyłączony. Dodatkowo musiałem robić rozgałęzienia sygnału do dekodera i telewizora bo sygnał analogowy przepuszczony przez dekoder jest zniekształcony i widać zakłócenia. W dodatku dekoder przepuszcza ten sygnał tylko gdy jest włączony do prądu. Porażka na całej linii.
 

piotdz

New member
MultiŹdzierwsto

Ja Wam powiem, że tylko kolejka w BOK sprawia, że jeszcze BASICa nie wyłączyłem sobie. 14zł za coś, co i tak jest w analogu to bez sensu. C+ mi wystarcza z tej 'cyfry'.

Dodatkowo MM w ofercie internetowej przebiła chyba wszyskie firmy na świecie cwaniactwem i ździerstwem. Nie mówię o cenach inetu ale o ofercie z 'routerem WiFi'. MM dzierżawi routerek WiFi Linksys/Cisco za 15PLN miesięcznie i uwaga: sama nim zarządza. Klient dostaje możliwość podpięcia do tego routerka tylko 2 kompów: 1 po LANie, 1 po WiFi. Każdy następny komp to 5PLN.
Ciekawe czy ktoś to przebije...
 
N

neox

Guest
piotdz napisał:
Ja Wam powiem, że tylko kolejka w BOK sprawia, że jeszcze BASICa nie wyłączyłem sobie. 14zł za coś, co i tak jest w analogu to bez sensu. C+ mi wystarcza z tej 'cyfry'.

Dodatkowo MM w ofercie internetowej przebiła chyba wszyskie firmy na świecie cwaniactwem i ździerstwem. Nie mówię o cenach inetu ale o ofercie z 'routerem WiFi'. MM dzierżawi routerek WiFi Linksys/Cisco za 15PLN miesięcznie i uwaga: sama nim zarządza. Klient dostaje możliwość podpięcia do tego routerka tylko 2 kompów: 1 po LANie, 1 po WiFi. Każdy następny komp to 5PLN.
Ciekawe czy ktoś to przebije...

Nie do konca, wifi w standardzie kosztuje 19.98zl , aktywacja 99zl :D W promocji na 12 miechow masz 14.99zl abonament a 50zl aktywacja. Mozesz podpiac dwa kompy, 2 x wifi albo 2x LAN albo 1 x wifi i 1 x LAN. Jakby klienci dostali dostep do zarzadzania routerami to huhuhuhu wiem cos na ten temat, ludzie kupuja routery w promocji w Media markt i potrafia robic z nimi cuda na kiju a potem, nie dziala mi internet....to nie jest usluga dla małych administratorów, ktorzy lubia bawić sie ustawieniami portow, QoS-ami, przydzielac statycznie ip. itp. Zreszta tutaj dostajesz ip publiczne, nie jeden zaczalby sobie sam ustawiac i potem pretensje ze nie dziala. To jest dla osób, które chcą się tylko łączyc bezprzewodowo. Nic wiecej ich nie interesuje.

Jeszcze troche i bedzie pewnie tez net mobilny :(
 
Ostatnia edycja:

pattro

New member
Bez reklam
Re

oni chcą telefony komurkowe jeszcze mieć :mrgreen: już sobie to wyobrazam jak bd cos w stylu jakosc i sprawnosci DTV to nigdy nie bd zasięgu :D
 

masloww

New member
Bez reklam
jak już kiedyś pisałem:
jak coś jest uniwersalne, do wszystkiego to zazwyczaj jest to do dupy;
nie dość że tych usług jest od groma na jednym kablu to jeszcze chcą aby dekoder był w stylu "tańczy, śpiewa, recytuje, dupy daje i stepuje";
nie ma takiej możliwości aby to wszystko dobrze działało;
 
Do góry