TV HD w polskiej TK Multimedia

pattro

New member
Bez reklam
Re

pytałem :D pani powiedziała ze nic na ten temat nie wie xD a spytałem o EuroSport to powiedziała ze nie ma i nie będzie xD :roll:
 
Ostatnia edycja:

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Kiedy nie wiadomo o co chodzi to chodzi o ......pieniądze.
Ale swoją drogą dziwny jest ten upór firmy MM w stosunku co do Eurosportu.
Podobno mamy kapitalizm. Skoro wiele osób chciało by ten program oglądać i zapłaciłoby za niego to upór MM na "nie" zadziwia....
To chyba jedyny poważny operator w Polsce / i to zarówno kablowy jak i satelitarny /, który nie ma w swojej ofercie tego kanału.
 

masloww

New member
Bez reklam
upór zadziwia bardzo
tym bardziej, że nie od dziś wiadomo że maniacy sportowi to najlepsza klientela, często przepłacają kupując wiele platform aby mieć wszystkie programy sportowe w ofercie;
a MM woli stracić klientów niż dodać ES i zarobić dodatkowo;
wygląda to jakby ktoś się obraził na Eurosport (może za kampanię Eurosportu zaraz po wycofaniu go z MM), tylko że zachowanie takie jest na poziomie przedszkolaka a nie przedsiębiorcy;
nie potrafię tego zrozumieć; wygląda to tak jakby za ofertę programową w MM jakaś baba odpowiadała, która się sportem nie interesuje; zapominając, że wyborem kablówki-platformy zajmują się w polskich rodzinach faceci; obrażanie się i koński upór to cechy kobiet

pattro
pisałeś, że piłka głównie cię interesuje; nie wiem czy wiesz ale liga hiszpańska, która w tym sezonie zapowiada się atrakcyjnie jest nadawana live na programie C+S2
 

pattro

New member
Bez reklam
Re

masloww tak na pilce :) ale Hiszpanskiej nie ogladam duzo wiec przezyje a Real - Barca bd pewnie jak co roku na zwyklym Canal + ;] dla mnie to BundesLiga LM LE Ekstraklasa i Liga Angielska ;]
 

pozi ppp

New member
to jest nie do pomyslenia ze nie ma w ofercie canal plus sport 2. w tym sezonie wiele meczy bedzie live na tym kanale a my co płacimy 29 zł za pakiet canal plus - i co mamy , niepełny pakiet.to wstyd, wiekszosc kablówek bez łaski udostepnia ten kanał tylko nie zjebana multimedia. a info od nich w tej sprawie to czarna magia. kibice piłki łaczcie sie i nekajcie tych skur........ az włacza ten kanał. za co płacimy.dzieki
 
N

neox

Guest
masloww napisał:
upór zadziwia bardzo
tym bardziej, że nie od dziś wiadomo że maniacy sportowi to najlepsza klientela, często przepłacają kupując wiele platform aby mieć wszystkie programy sportowe w ofercie;
a MM woli stracić klientów niż dodać ES i zarobić dodatkowo;
wygląda to jakby ktoś się obraził na Eurosport (może za kampanię Eurosportu zaraz po wycofaniu go z MM), tylko że zachowanie takie jest na poziomie przedszkolaka a nie przedsiębiorcy;
nie potrafię tego zrozumieć; wygląda to tak jakby za ofertę programową w MM jakaś baba odpowiadała, która się sportem nie interesuje; zapominając, że wyborem kablówki-platformy zajmują się w polskich rodzinach faceci; obrażanie się i koński upór to cechy kobiet

Odnosze takie samo wrazenie, ciekawe czy faktycznie odpowiada za to kobieta. W sumie zgadzaloby sie, baby za sportem nie przepadaja, a ja do dzisiaj czekam za pakietem sportowym w DTV:confused:
 

pattro

New member
Bez reklam
Re

nie ma i zapewne długo nie bd pakietu sportowego w MM :D bo co by dali Polsat Sport i Tvn Turbo ? < obecna oferta > dlatego wybralem N ;] po co mi jakies nie wiadomo co jakies Zone Europa itp wole miec N za 38 zl miesiecznie wszyskie pakiety i umowa na 12 miesiecy ale mam kanaly HD typu MGM HD NSPORT HD DISCOVERY HD TVP HD TVN HD MTV HD HBO HD FILMBOX HD odrazu w pakietach i po co mi w MM placic za nie osobno ? :hmm: mam bardzo dobre VOD z najnowszymi filmami :cool: i mozliwosc zatrzymywania i przewijania programow na zywo :D no i najwazniejsze nagrywarka HD z 250 GB miejsca ;] dlatego jak macie tylko mozliwosc bierzcie N :) 13 bd ją już mieć to podziele sie z wami wrazeniami ;]
 

masloww

New member
Bez reklam
możliwe, że powodem braku pakietu sportowego z Eurosportami jest obawa o nie konkurencyjność oferty MM; nawet teraz przy braku takiego pakietu oferta MM złożona ze wszystkich pakietów jest najdroższa na rynku, jeszcze mniej korzystnie wypadałaby gdyby trzeba było doliczyć dodatkowy pakiet;
co najgorsze ta najdroższa oferta na rynku w porównaniu do konkurencji jest najuboższa w zawartość programów;
wszystko przez durną strategię oddzielenia oferty na analogową i cyfrową;
100 tys. abonentów DTV to jest zaledwie 15% wszystkich; z początku to łatwo znaleźć klientów, pewna część ludzi lubi nowinki; ciekawe jak im przyjdzie przekonywać ludzi później, przy obecnej ofercie raczej się nie da;
a już puka do drzwi DVB-T i oby lada dzień platforma TVP;
TP SA planuje od przyszłego roku wielkie nakłady w swoją sieć, IPTV ma mieć kanały HD;
Dialog już ma w swojej IPTV kanały HD, ale na razie słaba jest ich jakość; ich sieć miedziana ma max przepustowość 8,6 Mb/s, co musi wystarczyć na trzy usługi; z czasem ma się to zmienić;
Netia na jesień startuje ze swoim IPTV;
za dwa lata będzie ciekawie na rynku, ceny powinny spaść o 1/3; Multimedia ma marżę EBITDA na poziomie 50% więc jest z czego schodzić

pattro
tak dokładniej to te 38zł na wszystkie pakiety tematyczne masz przez 6 miesięcy, a pakiety premium: HBO, Cinemax, Filmbox darmowe są do 2 miesięcy;
a Zone Europa dla "staruszków" to bardzo dobra odtrutka na papke z Hollywood
 

pattro

New member
Bez reklam
re

masloww tak :) ale potem masz nie 38 tylko 79 za wszystko :) wiec i tak jest tanie i lepiej niz w MM ;] bo tu placisz ponad 100 zl za wielkie G ;]
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
pattro czy oby dobrze policzyłeś?
Bo po promocji to full pakiet w "N" to wychodzi chyba trochę więcej niż podałeś....

Co oczywiście nie zmienia faktu, że patrząc na ofertę MM w kwestii cena - jakość - oferta programowa - to szału nie ma!!!

masloww oj tak, u mnie już to widać - obniżkę cen - coś trzeba zrobić aby zatrzymać klientów - Wielka chwała wolnemu rynkowi i konkurencji!!!
Już bym do nich poszedł bo ceny / oczywiście w promocji/ bardzo dobre, ale na razie tylko analog...:(.
Jak będą mieli cyfrę z kanałami HD to co innego. No chyba, że w MM coś się zmieni...
 

pattro

New member
Bez reklam
Re

masloww no dokladnie :) ale zyjemy jeszcze w takich czasach gdzie niektorych ciezko przekonac na wywalenie talerza nabalkonie i dlatego tak MM oszukujac ludzi zarabia niestety taka jest prawda :roll: sam musialem dlugo ojca przekonywac na N zamiast MM :) a przekonało go to ze na EuroSporcie bd Bundesiga ;]

marciniozo tak :) bo taka jest obecnie promocja :) przez 6 mieisecy 38 zl a przez kolejne 6 78 zl :) i koniec umowy ;] oczywiscie bez kanalow bajkowych po po co mi one :) jedyny chaczyk to to ze placisz przez 4 miesiace za dekoder 40 zl ;] ale za ten z nagrywarka i VOD ;]
 
Ostatnia edycja:

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
pattro OK" ja liczyłem całość.... A co do bajek, jak ja bym nie wziął to bym się mógł spakować i do domu nie wracać...
I jeszcze jedno tuner z nagrywarką to świetna rzecz, ale wiesz oczywiście, że nie całe 250GB "należy do Ciebie"....w "N"
Co do talerza to ja mam problem, nie będę się tu rozpisywał, ale z zamontowaniem na dachu - to nie taka prosta sprawa - a w mieszkaniu nie mam "odpowiedniej ściany" :(
Ale co tam nie tylko telewizją człowiek żyje!!!
 

pattro

New member
Bez reklam
Re

wiem ze nie cale 250 GB ;] ale i tak bym tego nie zapełnił ;] a co do twojej sytuacji z talerzem to jak wezmiesz N np to zaplacisz za technika i montarz ktory musi zamontowac nie ma innego wyjscia i to jego bd problem gdzie i jak ;]
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Nie do końca będzie to problem montera....Sytuacja jest trochę skomplikowana. Powiem tak jest problem z wejściem na dach bloku a tylko tam mogę zamontować antenę.
Ale to teoretyczne rozważania, bo na razie zostaję przy tym co mam....

Pozdrawiam
 

bourbon

New member
Bez reklam
Witam po urlopie :)

Po cichu liczyłem, że wskoczą jakieś nowe kanały ze stajni TVN, a tu nic. Jedyne zmiany to jakby większe zamulenie dekodera i pilota, oraz siła sygnału spadła do 12-13 (mimo to, nie zauważyłem pogorszenia obrazu, więc to musi być jakiś pic...).
Dodam tylko, że miałem dostęp do Cyfrowego Polsatu i tam zarówno kanały jak i przewodnik EPG reagują na pilota bez żadnych opóźnień. O jakości obrazu się nie wypowiadam bo było to podłączone do telewizora crt. Ale jeśli chodzi o ofertę programową Polsatu, to Multimedia powinna się mocno czerwienić ze wstydu...

Pozdrawiam.
 
Ostatnia edycja:

pattro

New member
Bez reklam
Re

MM powino się kłaniać przed takimi UPC czy tam N ;] przeciez MM to wielkie G a np Aster Upc Vectra Toya to wielkie brawa ;] to jest prawdziwa telwizja ;] a MM to wielkie G w moim miescie w tamtym roku mieli klijentów 25 tys w tym mają już tylko 22 ;]
 

pepe1

New member
Ja niedawno tez pytalem o canal+sport2 ale oczywiscie uslyszalem to samo co zawsze ze na razie nic nie wiadomo kiedy go podlacza. Niestety MM jest nastawiona na mniej wymagajacych klientow i takich ktorzy nie maja nic innego do wyboru. Oferta jest bardzo slaba i chyba nie bedzie zadnych rewelacji w najblizszym czasie. Niestety tylko mala czesc klientow MM stara sie na nich naciskac i dopoki nie bedzie prawdziwej konkurencji na rynku (mam na mysli kablowki bez dodatkowej anteny) nic sie nie zmieni
 
Do góry