TV HD w polskiej TK Multimedia

pattro

New member
Bez reklam
Re

ja tu juz sie tym nie martwie :D 31 sierpnia to ostatni dzien z DTV :D normlanie bd beczał za DTV xD nie no naszczescie juz koniec :D bo te całe DTV to jedno wielkie nieporozumienie :D :mrgreen:
 

Domer

New member
Witam.

Mozecie napisac jak sie sprawuje internet w multimedii? Czesto sa problemy? Jezeli juz sa to dlugo nie na neta? Zastanawiam sie na oferta za 65 lub 99zl na 24 miesiace.
 

pattro

New member
Bez reklam
Re

Domer hmm ja uzywam od 5 lat i jest lepiej niz bylo ale sa awarie czeste bynajmniej u mnie sa nieraz po 2/3 godziny a ostatnio byla 24 godzina i ogolnie troche nieraz muli ale tak to jest ok ;]
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Mam internet w MM już dość długo i o ile na DTV to narzekam bo jest na co, to do internetu się przyczepić nie mam o co.

Działa OK, nie pamiętam kiedy była jakaś awaria....
Wszystko działa tak jak powinno. Od sierpnia będę miał 2MB za 29zł.:D:D:D
Wiem, że nie jest to jakiś szczyt luksusu, ale na moim lokalnym rynku to bardzo dobra oferta - za łącze 1MB płaci się więcej....

Także na internet narzekać nie mogę.
 

masloww

New member
Bez reklam
u mnie internet działa bezawaryjnie i z zadeklarowaną prędkością; jedynie pingi mogłyby być trochę szybsze - ok 50 ms (w pracy na netii mam do 5ms);
ceny internetu w standardowych promocjach nie zachwycają i trzeba uważać na koniec terminu umowy, bo po tym terminie można zabulić 240zł za miesiąc
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
O tak, terminów trzeba pilnować bo można później zabulić, ale tak to nie tylko w MM jest.....

To już taka polska przypadłość na każdym kroku trzeba być czujnym bo wszelkie firmy tylko czyhają na nas klientów i nasze pieniądze...:D
 

pattro

New member
Bez reklam
Re

tu sie z wami nie zgodze :D od 1 licpa 2009 weszła ustwa ze jeżeli nie bd na umowie twojego podpisu ze poswiadczasz ze tyle bd placic itp to nic ci nie moga zrobic 8) od teraz w kazdej firmie tak jest ze bd to uznawane jako koniec umowy i musisz odac caly szperzt w 3 dni i koniec ;]
 

Domer

New member
Ok, dzieki. A np jakies organiczenia sa na rapidshare? Moja znajoma ma gdzies (nie pamietam gdzie, chyba w tp) i ma organiczenie, moze sciagnac plik tylko z jednego linku dziennie. Torrenty chyba tez poblokowane.
 

pattro

New member
Bez reklam
Re

napewno nie TP bo TP ma zmienie ip przy kazdym uruchommieniu internetu to jest wielki plus :D bo np pobierasz z rapidshare to w MM musisz odczekac limit a w TP wylaczasz net i wlaczasz i juz masz pobieranie to mi sie wlasnie podoba w TP ;] w MM nie ma zadnego sposobu na ominiecie limitu :(
 

masloww

New member
Bez reklam
pattro napisał:
tu sie z wami nie zgodze :D od 1 licpa 2009 weszła ustwa ze jeżeli nie bd na umowie twojego podpisu ze poswiadczasz ze tyle bd placic itp to nic ci nie moga zrobic 8) od teraz w kazdej firmie tak jest ze bd to uznawane jako koniec umowy i musisz odac caly szperzt w 3 dni i koniec ;]
nic o tym nie słyszałem, możesz zapodać jakiegoś linka?
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
O tej nowej ustawie też nic nie słyszałem, ale jeżeli dobrze rozumiem to i tak nic nie da.

Przykładowo
Umowa w MM na internet - cena 138zł. To podpisuję. Do tego jest aneks, że w promocji opłata jest obniżona do kwoty 49zł. Po upływie okresu promocji cena wraca do 138zł.
Jest to napisane czarno na białym, że cena internetu wynosi 138zł a ta niższa jest w promocji i jest do tego aneks, który trzeba podpisać....
 

donio

New member
Dzisiaj w nocy był update. Nowa wersja oprogramowania 35. Z tego co zauważyłem kanały się szybciej przełączają i vod chodzi szybciej. Żadnych nowych kanałów nie zauważyłem. Obraz wydaje mi się że ciut lepszy :)

Gdynia
 

xolzok

New member
Bez reklam
Multimedia Polska jest kolejnym polskim operatorem telewizji kablowej w Polsce, który zmienia zasady podpisywania umów z klientami dostosowując do panujące obecnie trudnych czasów na rynku pracy.

Wychodząc z założenia, że zawieranie umów długoterminowych, gdy nie ma się gwarancji zatrudnienia, może być problemem, spółka Multimedia Polska przygotowała specjalne rozwiązanie. Klient, który straci pracę w trakcie obowiązywania umowy, będzie mógł zmienić jej warunki z całkowitym rozwiązaniem umowy włącznie, bez ponoszenia jakichkolwiek umownych kar finansowych.

Podpisując nową umowę, na czas określony, na dostarczenie cyfrowej telewizji, pakietów Premium lub internetu oraz specjalne porozumienie, klient uzyskuje gwarancje, że w przypadku utraty stałych dochodów będzie mógł skorzystać z prawa do zmiany umowy, bądź jej skrócenia bez ponoszenia kar finansowych. Jednym z warunków jest przedstawienie zaświadczenia z Urzędu Pracy o uzyskaniu statusu bezrobotnego.

info: media2.pl
 

pozi ppp

New member
ten nowy soft nr.35 to jakas tragedia. do tego dzwiek rozmywa sie z obrazem nie ma canal plus film hd a na canal plus sport dzwiek sobie obraz sobie-to jakas wielka kpina.ta firm,a to farsa jest do dupy i tyle. czekam do konca umowy i do widzenia.
 
Ostatnia edycja:
N

neox

Guest
Soft nijak ma sie do braku synchronizacji czy tez braku C+ Film HD (u mnie tez nie ma i w calej Polsce), zwykla usterka na stacji.
 

masloww

New member
Bez reklam
nie zauważyłem aby obraz się poprawił w nowym sofcie; znikło tylko zamulenie dekodera; bladość i artefakty ciągle obecne


panoramiczny obraz tvn turbo leci w dtv w formacie 4:3, trzeba go rozciągać; w analogu różnie z tym bywa ale żeby w dtv;
u mnie w analogu tvn turbo, tvn24, tvn style leci w formacie 16:9 a tvncnbc i tvn meteo w 4:3, nie wiem czemu w mm zrobili wyjątek dla tych dwóch programów
 
Do góry