TV HD w polskiej TK Multimedia

N

neox

Guest
marciniozo napisał:
Kolego Thomy szukasz odpowiedzi na jakieś pytanie to zapytaj. Prawdopodobnie uzyskasz odpowiedź....

A wpis, że w BOK można się czegoś konkretnego dowiedzieć, lub zobaczyć to sobie daruj..., bo chyba nigdy tam nie byłeś, lub w Twoim mieście Biuro Obsługi Klienta jest jakieś wyjątkowe / jak wiadomo wyjątki potwiedzają regułę /

A umowę czytaliśmy... I właśnie dlatego jest tylu niezadowolonych bo Multimedia jej nie dotrzymuje!!!

Nie dotrzymuje podstawowego jej punktu a mianowicie - nie dostarcza obrazu i dźwięku w dobrej cyfrowej jakości....
Odnosnie BOK-ow to we wszystkich wiekszych miastach stoja tam dekodery i mozna sobie DTV zobaczyc. Nikt, nikogo do niczego nie zmusza.

Nie dotrzymuja punktu hmmmmm przeciez mogles zobaczyc ten cyfrowy obraz lub dzwiek to do cholery w czym problem???? Od umowy o ile sie nie myle tez mozna odstapic w ciagu 10 dni chyba. Tobie sygnal nie odpowiada ale 100tys klientow zdecydowalo sie na DTV, bardzo ciekawe, baaaaardzo.

Wielka wspaniala N-ka, wielki wspanialy CP oraz Cyfra + - setki tysiecy albo nawet miliony klientow, w chodze w temat o tych platformach i to samo co tutaj, zawsze znajdzie sie niezadowolony klient, CP ma chyba najwiecej klientow ale jada po tej platformie jak po gownie, ale nowi klienci ciagle przybywaja, no kurde to jest jakies czary mary chyba???? Ciagle ktos narzeka a klientow przybywa????

masloww napisał:
Kolega Thomy nie szuka żadnej odpowiedzi bo mądrala zna je wszystkie; ale jakoś się nie zdarzyło aby ostatnio komuś coś pomógł, za to z chęcią opierdziela innych za niepoprawne wpisy i krytyke jego ukochanej MM;
Thomy nie musi chodzić do BOK po porady, ten cwaniaczek z Kalisza tam sprząta abu w call center, a tutaj się tylko charytatywnie po godzinach udziela :D
Jak ktos sprzata to co, gorszy od Ciebie? Widziales kiedys na oczy Call Center, pracowales tam? Ja mialem okazje to widziec, moge napisac tylko tyle ze wspolczuje osobom, ktore tam pracuja jesli trafia na takiego klienta jak TY, ja bym sie pochlastał chyba. Cale szczescie ze takich marudnych klientow odnosnie DTV maja bardzo mało z tego co wiem.

Normalnie tutaj zaraz teorie spiskowe powstana, lepsza jakosc DTV w Kaliszu, lepsza infrastruktura, dodaj jeszcze lepsze dekodery, takie specjalne robione dla Kalisza i tyko dla tego miasta, inne dostaja duzo gorsze. Sygnal jest tez specjalnie slabszy dla innych miast, cala moc idzie dla Kalisza. Nie no zapraszam serdecznie, przeprowadzajcie sie do Kalisza!!!!!

masloww napisał:
takie same pierdzielenie jak to „jak ci się nie podoba w Polsce to wyjedź za granice”
ile razy mam powtarzać, że nie mam możliwości zamontowania talerza a kablówka Multimedia jest monopolistą w moim bloku;
po dobroci wysyłając maile z prośbami do mMM nie dało się wskórać zmian, więc odstraszam nowych klientów narzekając i przypominając co chwile wady MM, może ta metoda spowoduje że w końcu ktoś ruszy dupę i zrobi porządną ofertę
Swietnie Ci idzie, proponuje dalej isc ta droga, liczba 100tys klientow DTV pękła - jeszcze raz gratuluje masloww:eek:k: 100tys abonentow i 10 narzekajacych na forum. Jestescie w przewadze, brawo.
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Neox, wyluzuj....;)

Zapewniam Cię, że dużo więcej osób ma zastrzeżenia co do jakości usług świadczonych prze firmę MM, ale po prostu nie wypowiadają się na forach.

A jeżeli mi nie wierzysz przyjedź do Biura Obsługi w moim mieście i sam się przekonaj. Zobaczyłbyś jaką "przedziwną politykę" prowadzi firma, chociażby oferując promocję na jednej ulicy a na drugiej to już nie... dlaczego ? Bo tam jeszcze nie działa konkurencja.

Co do stwierdzeń nikt Cię nie zmuszał, możesz zrezygnować.... jakbym słyszał swojego szefa...:D
Ja nie chcę z niczego rezygnować, tylko oglądać programy w dobrej jakości.

A co do narzekania no chyba od tego jest forum HD, żeby wymieniać się poglądami i spostrzeżeniami! Podkreślam HD - gdzie skupiają się miłośnicy dobrej jakości obrazu i dźwięku.

Także spokojnie.

Pozdrawiam
 

Bucek

Banned
do niektorych debili nie dociera ze o ty mczy sie jest zadowolonym ze swiadczonej uslugi czy nie nie decyduje 100000 tysiecy klientow i bok tylko ja, jesli kupilem usluge i tylko ja :p

nie jeste mzadowolony z jakosci to mam ja prawo zerwac i tyle i nie musze sie tlumaczyc :p

prosze w umowach zawierac dokladne dane na temat sygnalu, minimalne bitrate itp. i wtedy wszystko bedzie jasne :p

nic mi nie da probowanie uslugi przez 10 dni jesli w ciagu tych 10 dni jest ok. a nagle po roku zmniejsza sie pasmo dla kazdego kanalu o 10-15% ...

nie podoba m isie taka usluga, nie trzyma parametrow ktore miala w momencie podpisywania umowy i chce ja zerwac i tyle ...

mam takie rpawo i chocbym mial w sadzie spedzic 3 lata to to zrobie za kazdym razem jak jakis idiota bedzie probowal mnie przekonywac ze jest ok jesli nie jest i m isie nie podoba :p

bo ma mi sie podobac a nie 100000 innych, te cale 100000 to ja mam gleboko w dupie a zaczne sie przejmowac ich zdaniem jak oni zaczna placic za moja kablówke :p

dlatego nie mam telewizji w domu, zaden dostawca nie zapewnia mi takiej oferty ja kchce wiec te umowy ktore mialem przedluzone nie zostaly a nowych nie zamierzam zawierac :p

i mam do tego rpawo a wszelkie boki i ich psy do szczekania niech mnie pocaluja w dupe :p
 
N

neox

Guest
marciniozo napisał:
Neox, wyluzuj....;)

A jeżeli mi nie wierzysz przyjedź do Biura Obsługi w moim mieście i sam się przekonaj. Zobaczyłbyś jaką "przedziwną politykę" prowadzi firma, chociażby oferując promocję na jednej ulicy a na drugiej to już nie... dlaczego ? Bo tam jeszcze nie działa konkurencja.
No kurcze a Ty myslisz ze takie praktyki stosuje tylko MM? Jesli tak to dalej zyj w takim przekonaniu. Takie sa realia naszego rynku.

marciniozo napisał:
A co do narzekania no chyba od tego jest forum HD, żeby wymieniać się poglądami i spostrzeżeniami! Podkreślam HD - gdzie skupiają się miłośnicy dobrej jakości obrazu i dźwięku.

Także spokojnie.

Pozdrawiam
No to juz ustaliliscie, w MM jest kiepska TV cyfrowa. I co dalej?:)

Prosze bardzo, bierzcie przyklad z usera Bucka, jak cos mu sie nie podoba to tego nie bierze, badz rezygnuje. Nie ma TV i jakos zyje:D Bucek moze sproboj zalozyc wlasna TV kablowa albo platforme, puscisz bitrate max. i wszyscy z tego forum bedziemy juz Twoimi klientami;) jak rowniez reszta HD maniakow.
Jesli cos nie odpowiada moim standardom to tego nie kupuje badz rezygnuje po czasie.
DTV mi odpowiada, mowie o kanalach HD, reszty praktyczne nie ogladam, no moze jeszcze TVN24 i TVN.

Aha Bucek jeszcze jedno, mam kumpla, ktory pracuje w TPSA takich "super klientow" jak Ty to ma zapisanych w kompie, zdarza sie tak ze taki klient po czasie chcialby znow miec od nich uslugi, otrzymuje info, niestety ale na Pana lokalizacji nie mamy mozliwosci swiadczyc uslug na zadowalajacym poziomie :D mimo ze sasiad obok ma net i dziala ok LOL :D
 
Ostatnia edycja:

bourbon

New member
Bez reklam
Pytanie z innej beczki.

Czy internet działa wam dzisiaj bez żadnych problemów ? U mnie mam straszną "zamułe" na łączu. Ładowanie stron trwa wieczność, przeprowadziłem kilka pomiarów i o to wyniki co pozostało z 2 Mb/s, przerażające dość :confused:

510548123.png


Badanie 213.180.138.148 z użyciem 32 bajtów danych:

Odpowiedź z 213.180.138.148: bajtów=32 czas=575ms TTL=54
Odpowiedź z 213.180.138.148: bajtów=32 czas=575ms TTL=54
Odpowiedź z 213.180.138.148: bajtów=32 czas=574ms TTL=54
Odpowiedź z 213.180.138.148: bajtów=32 czas=575ms TTL=54

Statystyka badania ping dla 213.180.138.148:
Pakiety: Wysłane = 4, Odebrane = 4, Utracone = 0 (0% straty),
Szacunkowy czas błądzenia pakietów w millisekundach:
Minimum = 574 ms, Maksimum = 575 ms, Czas średni = 574 ms

==================================================
Badanie 212.77.100.101 z użyciem 32 bajtów danych:

Upłynął limit czasu żądania.
Upłynął limit czasu żądania.
Upłynął limit czasu żądania.
Upłynął limit czasu żądania.

Statystyka badania ping dla 212.77.100.101:
Pakiety: Wysłane = 4, Odebrane = 0, Utracone = 4 (100% straty).
 
Ostatnia edycja:
N

neox

Guest
U mnie to samo, juz sie dowiedzialem ze jest degradacja, obejmuje sporo miast. Zapewne jakis swiatlowodzik strzelił:eek:k:
 

pattro

New member
Bez reklam
Re

u mnie dokładnie tak samo od hymm 9 rano net nie chodził to godziny 14:01 ;/ a muli tak ze google sie laduje z 3 minuty ;/ eh ;/ co jest grane ? :hmm: czyzby juz i net poszedl w slady DTV ? ;/ :confused:
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Neox żyję w bardzo realnym świecie.... niestety, a to że sygnał cyfrowy jest słaby to raczej ustaliliśmy - łącznie z Tobą - a nie "ustaliliście", sam przyznałeś, że oglądasz tylko kanały HD...., których jakość jest jak najbardziej OK". Ja też właśnie dla nich mam DTV w MM.

Ale dajmy już tej dyskusji spokój bo do niczego nie prowadzi.

Jeżeli już mówimy o HD, to może ktoś wypowie się jak prezentuje się jakość obrazu i dźwięku w VOD oferowanego tam filmu Transporter 3 w HD?

A co do netu u mnie śmiga aż miło, zresztą od bardzo dawna! Działa jak najbardziej OK":D:D:D
 

Thomy

New member
Co do internetu jak "sprzątałem w call center" to słyszałem że jest awaria łącza Gdynia-Szczecin i stąd te problemy z netem.
 
Ostatnia edycja:
N

neox

Guest
masloww napisał:
daj spokój, w niedziele się nie sprząta!!! :)

Marmurowe podlogi, mnostwo 100 calowych plazm gdzie ogladaja sobie kanaly HD z DTV (oczywiscie z tych lepszych dekoderow na tym specjalnie wzmocnionym sygnale) kto to musi sprzatac, i robi to codziennie nawet w niedziele. To jest czynne 365 dni w roku takze w niedziele tez sprzataja. Wszystko sie tam swieci jak psu jajca, normalnie jak w pałacu!!!!!
 

cypis1

New member
ale ty jesteś zapiekły neox - ostatnie słowo zawsze musi należeć do ciebie? skoro zjadasz takich jak masslow (o takich jak ja nie wspomnę) na śniadanie, to odpuść, bo temat się rozmydla (a może to taka strategia: zepchnąć rozmowę w emocjonalne pykanko ;))...

teraz z innej beczki: w sąsiednim wątku, gdzie porównuje się obraz z n-ki i cyfry+, ktoś zasugerował, że za dobrą jakość SD w DTV w dużej mierze odpowiada dobry dekoder. I mam pytanie: czy jest możliwość odbioru DTV Multimediów na innym (lepszym) dekoderze niż ten dzierżawiony od naszych dobrodziejów?
 

masloww

New member
Bez reklam
kup cypis1 od kogoś z Kalisza; neox pisze, że mają lepsze dekodery :D
tylko musisz im troche pomóc w sprzątaniu obory Rogowskiego, bo się chłopaki nie wyrabiają w tygodniu
 
N

neox

Guest
A jednak masloww dalej jedzie no to ja odpowiadam.....

Dokladnie tak, masloww baaardzo by chcial taki dekoder, zal mu dupsko sciska ze nic nie moze w tej kwesti zrobic, wylewa swoje łzy na forum, bo nikt inny nie chce go sluchac LOL. O takiej "oborze" to Ty mozesz jedynie pomarzyć człowieczku :D . Biedny skazany na Multimedie masloww, normalnie ksiazke napisz o tym, kto wie może na tym zarobisz jeszcze:cool:
 

cypis1

New member
dobra a teraz może ktoś odpowie laikowi jak to jest z tymi dekoderami. Czy ze względu na oprogramowanie jesteśmy przywiązani do tego, co mamy od MM czy można szukać jakiejś zmiany jakościowej poprzez zmianę dekodera? Jeśli to głupie pytanie to sorry - nie znam się na tym. Szukam po prostu sposobu poprawy jakości nędznego obrazu DTV.
 

k0val

New member
ja w ogóle bym wypie.... ten dekoder i podłączył do tv ten kabel co do niego idzie bo mam już od razu w tv w budowany tuner mpeg4 , ale obawiam się że to nie zadziała nawet jestem pewien
 
Ostatnia edycja:

masloww

New member
Bez reklam
sam tuner mpeg4 w tv nie wystarczy, musi być jeszcze głowica dvb-c i modem; inne kablówki parują karty z dekoderami tak, że nie można sobie wymienić dekodera; a jak jest w multimedii, czy wogóle są karty w środku to mądrale z Kalisza powinny wiedzieć;

p.s.
śmiać mi chce ciągle z tego pociesznego neoxa;
jakby Multimedia pierdyknęła we Wrocku wszędzie światłowody to cieszyłbym się jak dziecko blaszką, a link o tym że „Kalisz ma jedną z najnowocześniejszych sieci światłowodowych w kraju” zepsuł biedakowi całą niedzielę; na dodatek prochów się jakiś musiał nałykać, bo odleciał zupełnie, aż go do dzisiaj trzyma;
dla podrażnienia noexa jeszcze raz zapodam linka http://leszno.naszemiasto.pl/wydarzenia/534764.html
może znów napisze coś pociesznego
 
Do góry