TV HD w polskiej TK Multimedia

masloww

New member
Bez reklam
nie chce mi sie z tym bawic; zresztą tam nic więcej nie ma na temat telewizji, przepisałem wszystko co na niej jest; jest jeszcze cennik za internet, promocja na telefon i kontakt do doradcy
 

masloww

New member
Bez reklam
z tymi 91 kanałami to lipa; doradca w ciula sobie zaleciał, pod telewizją cyfrową jest ta liczba ale to pewnie kanały z pakietu Basic razem z kanałami analogowymi 41+50=91; 19+41,99=60,99zł

tak się dałem nabrać, o ja naiwny
 
N

neox

Guest
Hehe a mi sie cos wydaje ze to:
60,99-41,99=19zl czyli kwota za Pakiet Basic + opłata za dostęp do DTV :D

Samej DTV zakupic dzisiaj nie mozna, trzeba miec rowniez Komfort takze mozliwe ze Pan PH piszac ilosc kanalow cyfrowych zsumował sobie wszystkie kanały z DTV i Komfortu :)

Wrzucenie wszystkiego z analoga do DTV na bank nastapi, kwestia czasu i przygotowania do tego wszystkich miast :)

EDIT:
O widze ze juz masloww mnie ubiegl hehe, pisalem tego posta wczesniej ale zapomnialem go zatwierdzic :D
 
Ostatnia edycja:

pozi ppp

New member
soft w szczecinie numer 33 juz jest.ale nic na lepsze nie zauwazyłem. tej telewizji interaktywnej tez nie widac,o nowych kanałach nie wspomne.
 

cypis1

New member
zajrzałem dziś na stronę MM, bo chciałem sprawdzić pewnej osobie aktualną, cenową ofertę tej kablówki - i dopiero dziś zauważyłem niezły myk na stronce z ofertą telewizji - www.multimedia.pl/telewizja - na górze okna jest napis "cyfrowa telewizja HD", a w telewizorku, prezentującym kanały DTV w górnym rogu jest logo HD (które towarzyszy oczywiście nawet pakietom gdzie ani jednego kanału HD nie ma). Może się czepiam, ale to cokolwiek nieładne w kontekście tego, co i jak oferuje nasz wesoły operator :???:
 

cypis1

New member
masloww napisał:
straczy jeden kanał NG HD a juz mogą się chwalić telewizją HD
dobrze wiesz, że ta prezentacja jest bałamutna i ma na celu stworzyć na nieobeznanym kliencie - który myśli, że jak kupi telewizor full HD to wszystko co obejrzy będzie HD - wrażenie, że dostaje telewizję wysokiej rozdzielczości (i jakości). Oprócz wspomnianych przeze mnie elementów tej strony - czyli hasła: "cyfrowa telewizja HD" i loga "HD" (nawet przy pakietach Kids, Film, Cinemax czy Adult, gdzie HD nie ma ani krztyny) - jest jeszcze pod telewizorkiem prezentującym pakiety zachęta: "wybierz pakiet programowy cyfrowej telewizji HD". Wiem, wiem, można to na siłę obronić i powiedzieć, że to zachęta do konkretnego pakietu HD, ale wiadomo, że nie o to chodzi, bo ta zachęta towarzyszy prezentacji zawartości wszystkich pakietów DTV i ma na celu dodatkowe ogłupienie klienta. Nieładnie.
 

masloww

New member
Bez reklam
taka jest metoda jak się nie ma oferty mogącej przyciągnąć klientów to się ciula robi ludzi, zawsze się ktoś nabierze; HD ostatnio modne jest, wszyscy do wszystkiego dodają ten znaczek i lamerzy się dają nabierać;
ten doradca co mnie zmylił też nieźle zaleciał w bambuko, nie dość że podał ilość 91 kanałów pod telewizją cyfrową to jeszcze podaje ilość kanałów a nie programów a one przecież się powtarzają;
niestety żyjemy czasach gdzie zrobienie kogoś w ciula przynosi splendor i nobilitacje i jest podstawą do chwalenia się przed znajomymi więc takie praktyki są codziennością i dlatego musisz być czujny jak pies podwójny
 

Thomy

New member
Czytając wasze wpisy należało by zmienić wątek na "ponarzekaj na DTV Multimedia".
Wchodząc na to forum żeby cokolwiek się dowiedzieć konkretnego najpierw trzeba się przebić przez dziesiątki wpisów biednych oszukanych użytkowników DTV. Kupowaliście to w ciemno, nie czytaliście umowy, ktoś was zmusił?
Przecież przed zakupem można iść do BOK poprosić o pilota i zobaczyć jak to wygląda i jak się nie podoba to nie brać.
Czepiacie się znaczka HD na stronie MM tak działa marketing sprawdźcie sobie co jest napisane w logo platformy N.
Przynajmniej dzięki MM dowiedzieliście się że świat nie jest idealny.
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Kolego Thomy szukasz odpowiedzi na jakieś pytanie to zapytaj. Prawdopodobnie uzyskasz odpowiedź....

A wpis, że w BOK można się czegoś konkretnego dowiedzieć, lub zobaczyć to sobie daruj..., bo chyba nigdy tam nie byłeś, lub w Twoim mieście Biuro Obsługi Klienta jest jakieś wyjątkowe / jak wiadomo wyjątki potwiedzają regułę /

A umowę czytaliśmy... I właśnie dlatego jest tylu niezadowolonych bo Multimedia jej nie dotrzymuje!!!

Nie dotrzymuje podstawowego jej punktu a mianowicie - nie dostarcza obrazu i dźwięku w dobrej cyfrowej jakości....
 

masloww

New member
Bez reklam
Kolega Thomy nie szuka żadnej odpowiedzi bo mądrala zna je wszystkie; ale jakoś się nie zdarzyło aby ostatnio komuś coś pomógł, za to z chęcią opierdziela innych za niepoprawne wpisy i krytyke jego ukochanej MM;
Thomy nie musi chodzić do BOK po porady, ten cwaniaczek z Kalisza tam sprząta abu w call center, a tutaj się tylko charytatywnie po godzinach udziela :D
 

cypis1

New member
Thomy napisał:
Czepiacie się znaczka HD na stronie MM tak działa marketing sprawdźcie sobie co jest napisane w logo platformy N.
oni przynajmniej mają własny kanał HD nsport.

Thomy napisał:
Przynajmniej dzięki MM dowiedzieliście się że świat nie jest idealny.
teraz rozumiem - MM to ćwiczenia duchowe, buddyzm zen nowej generacji ;)
 

Thomy

New member
Możesz uważać mnie za mądralę ale jak mi jakaś żecz nie odpowiada to jej nie kupuję zamiast wylewać żale na forach.
W BOKu w Kaliszu bywam często bo mam blisko, od pracownic wiele się nie da dowiedzieć ale jak się jest upierdliwym to portafią zawołać faceta z góry który już dużo wytłumaczy od strony technicznej.
Cypis1 z tym zen dobre może MM powinno mieć takie hasło reklamowe:grin:
 
Ostatnia edycja:

masloww

New member
Bez reklam
Thomy napisał:
Możesz uważać mnie za mądralę ale jak mi jakaś żecz nie odpowiada to jej nie kupuję zamiast wylewać żale na forach.
takie same pierdzielenie jak to „jak ci się nie podoba w Polsce to wyjedź za granice”
ile razy mam powtarzać, że nie mam możliwości zamontowania talerza a kablówka Multimedia jest monopolistą w moim bloku;
po dobroci wysyłając maile z prośbami do mMM nie dało się wskórać zmian, więc odstraszam nowych klientów narzekając i przypominając co chwile wady MM, może ta metoda spowoduje że w końcu ktoś ruszy dupę i zrobi porządną ofertę
 

masloww

New member
Bez reklam
tak na temat kablówki – platformy satelitarne

to nie normalne jest co się dzieje w Polsce, że ludzie decydując się na programy cyfrowe i mając do wyboru też kablówkę cyfrową wybierają przeważnie platformę satelitarną; w dodatku w Polsce działają trzy platformy satelitarne i aby mieć wszystkie programy trzeba wykupić abonamenty w trzech platformach;
kablówki mają już na starcie zdecydowaną przewagę, mogą mieć wszystkie polskojęzyczne programy i mogą odpowiednio czerpać z nich korzyści; niestety żadna ze znanych mi kablówek mając taki atut do dyspozycji nie korzysta w pełni z niego;
przecież nikt o zdrowych zmysłach nie wybrałby platformy satelitarnej o niekompletnej ofercie jakby mógł sobie wybrać odpowiadające mu kanały w kablówce; ale w Polsce większość ludzi decyduje się na patelnie; u mnie w okablowanym przez MM bloku tylko co drugi ma kablówkę, a to tylko dlatego że połowa mieszkań jest od północno-zachodniej strony; południowo-wschodnia elewacja wygląda jakby była po ataku ufoludków;
na koniec 2008 ilość abonentów cyfrowej telewizji satelitarnej wynosiła 4,6 mln, a abonentów cyfrowej telewizji kablowej 0,5 mln;
http://media2.pl/media/48044-tv-cyfrowa:ponad-5-mln-abonentow.html
jeśli kablówki nie obudzą się szybko to za dwa lata mogą się obudzić z rękami w nocniku; ci wybredniejsi odlecą do konkurencji satelitarnej a ci mniej wybredni zadowolą się dwudziestoma paroma kanałami free z DVB-T;
jeśli dodać do tego planowaną szerokopasmową sieć radiową
http://media2.pl/telekomunikacja/51507-jaki-bedzie-darmowy-internet-ruszyl-przetarg.html
to kablówki muszą zacząć się starać dbać o klientów
 

masloww

New member
Bez reklam
i jeszcze co do możliwej lepszej jakości w Kaliszu, to znalazłem coś takiego:
http://leszno.naszemiasto.pl/wydarzenia/534764.html
"Firma wymieniła w 100 proc. infrastrukturę transmisyjną, przeznaczając na to tylko w tym roku 130 mln zł. -Kalisz ma jedną z najnowocześniejszych sieci światłowodowych w kraju - zapewnił Jan Owczarek, dyrektor Regionu Płd.-Wsch. Multimediów"

żeby tak oficjele MM o innych się starali jak o siebie (prezes Andrzej Rogowski jest z Kalisza)
 

kosia0313

New member
Dziwna sprawa, po aktualizacji do softu 33 (Gdynia) codziennie na około 2-3 godziny, tak około południa, bardzo pogarsza się jakość kanałów cyfrowych. Wygląda to jak bardzo słaby divix, pikseloza i jakieś dziwne śnieżenie. Gorzej niż na analogowych programach. Gorsza jest też jakość programów HD. Dodatkowo strasznie przycina C+film HD, dosłownie co pare minut.
Po aktualizacji w VOD pojawił się testHD, czyli fragment kilkuminutowy Transporter z możliwością oceny po.
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
No właśnie sprawdziłem, Transporter 3 w jakości HD za 12 zł.
Czy ktoś z koleżanek i kolegów może to oglądał i może ocenić jakość??
 
Do góry