Toshiba 37XV635DG - opinie

Kampaj

New member
Bez reklam
Tylko divX bez napisów.
Najlepiej kup najprostsze DVD to lepiej odtworzy film z pen drive, niz jakikolwiek TV.
 

DanielKK

New member
Krótka historia z wadą, do ktorej na swoich stronach przyznaje się Toshiba (zanikanie dźwięku przy podłączeniu źródła przez HDMI). Oddałem swój tv 42XV635DG do serwisu. Przez tydzień cierpliwie czekałem na naprawę w ramach gwarancji. Otrzymałem info, że część jeszcze nie dotarła. Ponieważ wyjeżdżałem zagranicę odebrałem nienaprawiony tv i umówiłem się, że wrócimy do naprawy kiedy część dotrze do serwisu. Po miesiącu! dostałem info, że część jest. W naprawionym tv mam adnotację w karcie gwarancyjnej - wymiana płyty głównej. Jeżeli to jest drobna usterka, jak pisze Toshiba na swojej stronie www to ja już nie wiem co oznacza poważna usterka...
 

Windzior1

New member
Witam
Proszę was o pomoc. Mam Toshibe 32XV635DG i wszystko smigalo elegancko. Zpragnalem kina domowego no i teraz pojawil sie problem.
Telewizje zazwyczaj ogladam przez dekoder cyfrowy Multimedia. Telewizor zatem mam podlaczony z dekoderem przez kabel HDMI. Teraz podlaczylem takze kablem HDMI moje kino domowe. Chcialbym moc uzywac kina domowego rowniez podczas ogladania telewizji jak i cyfrowej jak i zwyklej analogowej. W sklepie koles mi powiedzial zebym kupil dwa kable do dzwieku. Kablem cyfrowym optycznym audio polaczylem telewizor z dvd, natomiast z dekodera podlaczylem do telewizora kabel audio(2 wtyczki na jedna jack). Glosu jednak poprzez wzmacniacz nie ma! Pilotem od TV moge sterowac dvd - ale nic nie slysze. Czy cos zle podlaczylem? Czy cos ustawic w TV?w DVD? Prosze o pomoc.
Pozdrawiam
 

migug

New member
Ustawienia do do 37xv635 z computerbild (do 42xv tez sa - róznią sie minimalnie):
Die richtigen Einstellungen für beste Bild- und Tonqualität – Toshiba - Bilder, Screenshots - AUDIO VIDEO FOTO BILD

Bild: Modus: Standard, Helligkeit (jasność): 0, Kontrast: 95, Farbe: -5, Schärfe: -2, Farbtemperatur: 7, Panelhelligkeit (podświetlenie): 70, 3D Farbmanagement: aus, Automatischer Helligkeitssensor: aus, Dynamische Hintergrundbeleuchtung: ein, Schwarz/Weiß Level: 7 Gamma: 0, MPEG Rauschreduzierung: niedrig, DNR: automatisch, Resolution+: ein (Stufe 3), Active Vision M100: ein, Filmstabilisierung: sanft
Ton: Bass: 0, Höhen: +2, Surround: aus, Stimmverstärkung: ein, Dynamische Bassverstärkung: aus, Dolby Volume: niedrig
 
Ostatnia edycja:

bastek600

New member
Witam.Mam problem z tośką.Od wczoraj migają na ekranie niebieskie paski i zmieniaja się kolory szczególnie biały na żółty.Dzieje się to podczas oglądania tv(polsat cyfrowy).Dvd i pc ok.Dekoder podłączony przez kabel euro.Może ktoś miał taki przypadek?Tv mam jeszcze na gwarancji(rok).Nie wiem czy to wina tv czy dekodera.Może ktoś pomoże.Dzięki.
 

gamaa

New member
Nowy firmware (listopad 2010)

Nowy firmware do 37xv635 można pobrać stąd:
Kod:
w ww.dl.toshiba.com/tsb-tv/NA/GB/EN/37XV635D.html
(zlikwidować spację pomiędzy w ww)
Najpierw polecam przeczytać ze zrozumieniem instrukcje znajdujące się na stronie.
 

milan9

New member
Mam pytanie do użytkowników tego telewizorka i telewizji N. Mianowicie jak się sprawuje ten telewizor przy ustawieniu dolby digital na tak w menu ustawień "Nki". Czy są jakieś problemy z odtwarzanym dźwiekiem czy wszystko jest w porządku?

Z góry przepraszam jeżeli tego typu pytanie już padło, ale jakoś się odpowiedzi nie doszukałem.

pozdrawiam
 

drno

New member
Nowy firmware do 37xv635 można pobrać stąd:
Kod:
w ww.dl.toshiba.com/tsb-tv/NA/GB/EN/37XV635D.html
(zlikwidować spację pomiędzy w ww)
Najpierw polecam przeczytać ze zrozumieniem instrukcje znajdujące się na stronie.

Czołem, wiadomo jakich zmian dotyczy nowy firmware ?
I jeszcze pytanie: czy próbował ktoś odtwarzać przez usb większe pliki np 2 GB ? U mnie z usb HDD nie daje rady.
 

kaczysld

New member
Witam,

mam tośkę 37XV365 i odbierałem kablówkę Multimedia analogową bez problemu.

Od 3 dni mam Cyfrowy dekoder Multimedia i po podłączeniu kabla HDMi nie słyszę dźwięku. ustawiam dekoder na 1080i i informacja jest, że telewizor w trybie DVI i nie przekazuje dźwięku - jak sobie z tym poradzić bez używania osobnego kabla do dźwięku?

Z góry dzięki za pomoc.
 

bpolocz

New member
Witam

Proponuję sprawdzić czy na dekoderze cyfrowym dzwięk jest ustawiony jako stereo a nie jako Dolby Digital a w TV sprawdzić ustawienie portu HDMI do którego jest wpięty kabel.


Witam,

mam tośkę 37XV365 i odbierałem kablówkę Multimedia analogową bez problemu.

Od 3 dni mam Cyfrowy dekoder Multimedia i po podłączeniu kabla HDMi nie słyszę dźwięku. ustawiam dekoder na 1080i i informacja jest, że telewizor w trybie DVI i nie przekazuje dźwięku - jak sobie z tym poradzić bez używania osobnego kabla do dźwięku?

Z góry dzięki za pomoc.
 

tomaszekb24

New member
tez nie daje rady wgrac softu z lipca niby wynajduje jednak nie chce aktualizowac a mam soft 2.1.70.0 Nov 16 2009 ..... czy ten nowy soft cos zmienia zalezalo by mi na tym aby odtwarzac divix z napisami i formacie wiekszym niz 720x480 ... o ile to mozliwe..czy da sie na tym tv odtwarzac mkv ??
 
Do góry