Telewizor TCL C835 4K Ultra HD: Mini LED, QLED, 1000 nitów, Dolby Vision/Atmos, HDR10+, 144 Hz i Google TV.

darkliroj

Member
No ciekawe ile za niego. Ewentualnie mógłbym coś jeszcze wysupłać więcej, ale sprzydał by się jakiś test , ale patrząc jak szybko się pojawia na 835 to poczekamy do nowego roku.
 

kola01

Well-known member
Bez reklam
@Marlo, testy to zdecydowanie nie u kikiego. On tylko kopiuje i tłumaczy translatorem materiały marketingowe a jeśli "testowane" modele TV ma w ofercie swojego sklepiku, to dodaje liczne "ochy" i "achy" nawet w miejscach, gdzie TV wypada słabo. Całkowity brak obiektywizmu i szerszej wiedzy, bo co to za recenzent, który podstawowej kalibracji nie potrafi zrobić a na 90%, nawet prostych pytań odpowiada: "Napisz PW a dam ci kontakt".
Lepiej poszukaj recenzji gdzie indziej.
 
Ostatnia edycja:

Adix850

Klub HDTV.com.pl
vip
@Marlo, testy to zdecydowanie nie u kikiego. On tylko kopiuje i tłumaczy translatorem materiały marketingowe a jeśli "testowane" modele TV ma w ofercie swojego sklepiku, to dodaje liczne "ochy" i "achy" nawet w miejscach, gdzie TV wypada słabo. Całkowity brak obiektywizmu i szerszej wiedzy, bo co to za recenzent, który podstawowej kalibracji nie potrafi zrobić a na 90%, nawet prostych pytań odpowiada: "Napisz PW a dam ci kontakt".
Lepiej poszukaj recenzji gdzie indziej.

Czyli nie opłaca się kupić telewizora u Kikiego z opcją kalibracji ? Testy wydają się rzetelnie zrobione i dużo z nich można się dowiedzieć, podejście do klienta też jest super. Zwykła pomoc ludzka to nie jest coś powszechnego w obecnych czasach a zaangażował się w moją reklamacje tcl a nie byłem nawet zalogowany w klubie HDTV.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Testy jakie są każdy czyta i umie podjąć decyzję.
Kupić możesz gdzie chcesz.
Kalibracja zawsze robiona jest prze firmę zewnętrzną.
 

Mariu

Member
Nie no w to że tv nie potrafi obsłużyć najnowszych konsol i że rozłącza grając w 4k 60hz to nie może być prawda. To był rzeczywiście jakiś niesmaczny żart. Zresztą gdyby tak było to już by było głośno o tym....

A Kiki nie ładnie tak . Już kody miał być test i tyle spóźnienia ..... Nie ładnie

Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Przepraszam, jest dużo pracy niespodziewanej .
Jeszcze raz sorryy.
W klasie naprawdę świetny !.
Do końca tygodnia dam radę, więcej niż połowa już jest .
 

Adix850

Klub HDTV.com.pl
vip
Jak ktoś chce zobaczyć jaki ten tv jest świetny to na priv niech napisze. Mam ponagrywane filmy i zdjęcia z tej świetności tego telewizora :p dodam że serwis po konsultacji z producentem poinformował mnie że procesor tak pracuje i taka jest jego natura.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
it has great performance and is good value.
https://cybershack.com.au/reviews/tcl-c835-mini-led-tv-bang-for-buck-review/


======================================
The TCL C835 Mini-LED TV has a great picture and an even better price. It also puts up a decent fight against its OLED competitors.
https://www.kotaku.com.au/2022/08/tcl-c835-mini-led-tv-review/


======================================
The brilliance and sharpness of the TCL C835 make the most of streaming 4K content and UHD Blu-rays
https://www.techradar.com/reviews/tcl-55c835-4k-mini-led-tv

======================================
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
W tym roku Model 9507 nie jest planowany w Polsce.
Test opóźniony z powodu prac konserwacyjnych ale wkrótce zawiśnie.
 
Do góry