Telewizor TCL C835 4K Ultra HD: Mini LED, QLED, 1000 nitów, Dolby Vision/Atmos, HDR10+, 144 Hz i Google TV.

Adix850

Klub HDTV.com.pl
vip
Pierwsze które mi się nasuwaja to dirt 5 i call od duty te bezpłatne. Serwis dał znać że nie potrafi naprawić tych problemów i zwracają kasę. Czyli procesor faktycznie nie radzi sobie z obsługą najnowszych konsoli. Sam w to nie wierzę że tv za 6 tys ma takie problemy. Plus piszczenie zasilacza serwis wymienił i dalej piszczy czyli jest to błąd producenta. Duże nadzieje pokładałem w tym tv ale to co do mnie przyjechało ( czytaj telewizor) przerosło moje wyobrażenia.
Sprawdzę u siebie bo sam jestem ciekaw , tylko jakie gry chodzą w natywnym 4K 120FPS na Xbox series X , PS5 ? W C835 jest chyba taki sam procesor co w C825 a tam były z tym problemy.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Bez wątpliwości nie powinno piszczeć, od tego jest serwis aby to naprawić.
Jak nie potrafi niech wymienią telewizor lub zwrócą kasę.
 

Adix850

Klub HDTV.com.pl
vip
Jeżeli producent nie decyduje się na wymianę to znaczy że ten problem nie dotyczy tylko mojego egzemplarza. Nie mówię tylko o piszczeniu zasilacza ale też o działaniu konsoli. Serwis powiedział że procesor jest za słaby żeby płynnie obsługiwać konsole najnowszej generacji. To jest niedopuszczalne w sprzęcie za takie pieniądze. Zażenowanie sięga zenitu.
Bez wątpliwości nie powinno piszczeć, od tego jest serwis aby to naprawić.
Jak nie potrafi niech wymienią telewizor lub zwrócą kasę.
 

darkliroj

Member
A ja się napaliłem i juz miałem kupić ten tv w wersji 65. Ale jak to czytam; piszczenie to juz chyba nagminne w tym egzemplarzu a do tego teraz słaby procesor dopiero co wypuszczonego tv do 2 letnich konsol. No bez jaj. nie mam zamiaru wyrzucać 7 tyś w błoto lub użerac się cały czas z serwisami. Bardzo ciekawi mnie czy wyższy model (935) ma te same przypadłości
 

Adix850

Klub HDTV.com.pl
vip
Możecie mi polecić dzis dobry TV do 7 tys ? Może być OLED mini LED . Muszę coś kupić i już zgłupiałem i nie wiem jaki model wybrać. Tv głównie do Netflix konsola ps5 i oglądanie sportu w aplikacjach typu Canal Plus VIA Play. Dobrze by było żeby miał w miarę dobra jasność. Te nowe matryce LG OLED faktycznie są jaśniejsze ? Tylko nie Tcl bo już mam dość tych reklamacji : )
 

Marlo

Active member
Sprawdziłem na Dirt 5 (PS5) między 60hz a 120hz jest taka różnica że na 120hz jest niższa rordzielczość , u mnie syczy\piszczy przy czarnym ekranie jak jest właczone strefowe wygaszanie , jak je wyłącze syczenie zanika.CEC coś szwankuje jak chce włączyć mistrz gry to muszę niebieskie kółeczko przestawić w lewo i jeszcze raz włączyć CEC i dopiero mogę wtedy włączyć mistrz gry , to tak wygląda jest niebieskie kółeczko że CEC jest włączony a faktycznie przestaje działać i przez to wyłącza mistrza gry.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Najlepsze do 7 tyś :
- Philips 65Oled 856
- Philips 65Oled 805
- Philips 65Oled 865
Nowe LG matryce są jaśniejsze ale musiałbyś dozbierać do 8250 zł
Masz też mini ledy 65PML9605 lub LG 65QNED913
jak będziesz niebieski - masz dodatkowo pakiet gratisów o wartości 500 zł .
 

Adix850

Klub HDTV.com.pl
vip
A 55 cali ? 65 za duży trochę.
Najlepsze do 7 tyś :
- Philips 65Oled 856
- Philips 65Oled 805
- Philips 65Oled 865
Nowe LG matryce są jaśniejsze ale musiałbyś dozbierać do 8250 zł
Masz też mini ledy 65PML9605 lub LG 65QNED913
jak będziesz niebieski - masz dodatkowo pakiet gratisów o wartości 500 zł .
 

Adix850

Klub HDTV.com.pl
vip
Ten LG 55 C2 jest lepszy od tych które poleciłeś ?
Najlepsze do 7 tyś :
- Philips 65Oled 856
- Philips 65Oled 805
- Philips 65Oled 865
Nowe LG matryce są jaśniejsze ale musiałbyś dozbierać do 8250 zł
Masz też mini ledy 65PML9605 lub LG 65QNED913
jak będziesz niebieski - masz dodatkowo pakiet gratisów o wartości 500 zł .
 

darkliroj

Member
Nie ma czegoś takiego jak za duży TV. gdybym tylko miał miejsce to do swojego pokoju 4x4m wsadził bym 75" lub większy a nie jak planuję tylko 65"
 

conqest

Well-known member
Bez reklam
Jest większy i to jest dużo. Miałem 42 kupiłem 55 potem 65 a teraz już bym chciał większy...

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
 

Adix850

Klub HDTV.com.pl
vip
Jest większy i to jest dużo. Miałem 42 kupiłem 55 potem 65 a teraz już bym chciał większy...

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka

Rozumiem. Ja miałem 55 cali i pasowało mi wszystko. Wielkość jak dla mnie idealna. Ale kazdy ma swoje preferencje. No i 55 cali jest jednak trochę tańsze. Ale spoko każdy kupuje co mu pasuje : )
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To ten teraz w promocji Ci się mieści.
W klasie cenowej świetny model, ma też pełne wyposażenie.
Masz go z pakiecie dodatkowym dla niebieskich członków forum.
 

Marlo

Active member
Czekam do października na Philipsa PML9507 i test kikiego , TCL pójdzie do drugiego pomieszczenia do oglądania telewizji.
Promować szybko( tylko w tym trybie działa VRR)
Promować balansować
Promować ekologia (fajny tryb gry):)
 
Ostatnia edycja:
Do góry