TCL Seria P60

Status
Zamknięty.

prosiak3

New member
Na FB TCL przesłał mi informację że do końca tego miesiąca powinna nastąpić aktualizacji do android 7, odliczam... jak nie będzie to zobaczę co oni mi odpiszą
 

tomasz.k

New member
Jeśli się nie dotrzymuje ustalonych przez siebie terminów to słabo to wygląda wizerunkowo z punktu widzenia fabryki.

Terminy obiecywane przez fabryke to tak jakby operator walca obiecywal kiedy autostrada bedzie gotowa. Nie oni decyduja, a to ze ktos cos slyszal i powiedzial Kikiemu dalej nic nie znaczy.
Juz predzej info z FB sie spelni.
 

k@li111

New member
Zazwyczaj na forach za podawanie nie sprawdzonych info dostaje się ochrzan (może nawet bana), a tu admin sam to robi...
Kiki, już poprostu przestań...

Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Działa już w innych krajach, w Polsce nie wiem czemu nie z poziomu internetu.
Ale działa bo wgrywamy już do nowych modeli , więc nie unoś się kolego.
Bo jest i działa i kto chce już otrzymuje.
Więc działa !
 

Maciej5161

New member
Coraz bardziej podoba mi się polityka TCLa w sprawie aktualizacji. Nie pamiętam, żeby jakieś były przez OTA, a jak już są to dowiadujemy się o nich nie z oficjalnej strony. Nawet nie ma ich skąd pobrać...

Wysłane z mojego Redmi Pro przy użyciu Tapatalka
 

DLUGI321

New member
Na szybko pierwsze wrażenia po aktualizacji do Androida 7 są takie że prócz nowego menu i nowego numerka androida nic więcej się nie zmieniło stare błędy pozostały:(. Podejrzewam że to co otrzymaliśmy jako aktualizacje jest wersją beta którą Kiki otrzymał do testów
 
Status
Zamknięty.
Do góry