TCL Seria P60

Status
Zamknięty.

Rossi90

New member
Ostrzegam wszystkich jeśli macie jeszcze oryginalne baterie TCLa o ich wymianę. Mi w dniu dzisiejszym zauważyłem że nie działa pilot, zdejmuje klapkę patrze a tam mokro, rozlana bateria. Na szczęście nie pociekła na płytkę i wytarcie wszystkiego i wysuszenie suszarką pomogło.

@kiki czy takie uszkodzenia jak wylanie oryginalnej baterii są zaliczane do gwarancji producenta?
 

dedoer

New member
Moja bateria też napuchła jakiś czas temu (pilot głosowy, ciężko było wyjąć).

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
 

dinar

New member
Mój jest kupiony w maju to jest już do dzisiaj pół roku i teraz zmierzyłem baterie i jest 1,53 V i nic nie jest wylane baterie są OK,ale wymienię za waszą radą.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
TCL 43P60 za 1850 zł
Kalibracja gratis
Pilot do obsługi głosowej gratis

TCL 49P60 za 2199 zł + dodatki gratis.
 

michal.palasz

New member
No i doczekaliśmy się kolejnego poniedziałku (znaczy kolejny poniedziałek już minął), a mój telewizor nadal co rusz przełącza się w tryb sklepowy i nie ma sleep timera innego niż wyłączenie przy czterogodzinnej bezczynności.

Trudno - zapłaciłem cenę adekwatną do jakości, choć miał być jakościowy hit.

Życie po raz kolejny uczy że nie ma nic za darmo i jeśli coś wygląda na zbyt piękne by było prawdziwe, przeważnie tak właśnie jest.
 
Ostatnia edycja:

Pneumat2

New member
No i doczekaliśmy się kolejnego poniedziałku, a mój telewizor nadal co rusz przełącza się w tryb sklepowy i nie ma sleep timera innego niż wyłączenie przy czterogodzinnej bezczynności.

Trudno - zapłaciłem cenę adekwatną do jakości, choć miał być jakościowy hit.

Życie po raz kolejny uczy że nie ma nic za darmo i jeśli coś wygląda na zbyt piękne by było prawdziwe, przeważnie tak właśnie jest.

z trybem sklepowym także miałem problem ale na wersji 173 u mnie zniknął całkowicie i nie powrócił. niestety sleep timer jest jaki jest i korzystam także z trybu 4 godzinnego ale jest dobra metoda, na wieczór ustawiłem sobie na trybie dynamicznym, że jasność i kontrast obniżony do 0 i mamy tv w trybie śpiocha:p prądu wtedy bierze też tyle co żarówka 20 watt
 
Ostatnia edycja:

tomasz.k

New member
A moj nie umie sie z kinem domowym dalej dogadac. Jak wlaczam Spotify na amplitunerze to TV sie wlacza - wylaczam TV to gasi mi wszystko.
Jak wlaczam TV to muzyka czasem leci, czasem nie ale najczesciej jest jednoczesnie w tv i amplitunerze z minimalnym przesunieciem.
Chyba jeszcze nie doszli do tego co inni robili 5 lat temu lub wiecej.
 

michal.palasz

New member
Dałbyś radę Pneumat2 podesłać mi ten soft 173 na przykład przez wetransfer czy jakiś inny tego rodzaju serwis jeśli jeszcze masz tą wersję "instalacyjną" ? Mocno mnie ten tryb sklepowy zaczyna irytować więc może zaktualizowałbym jednak nie czekając na mitycznego andka 7.

mój mail to michal.palasz@wp.pl
 

Pneumat2

New member
Dałbyś radę Pneumat2 podesłać mi ten soft 173 na przykład przez wetransfer czy jakiś inny tego rodzaju serwis jeśli jeszcze masz tą wersję "instalacyjną" ? Mocno mnie ten tryb sklepowy zaczyna irytować więc może zaktualizowałbym jednak nie czekając na mitycznego andka 7.

mój mail to michal.palasz@wp.pl

jasne, bez problemu, mnie też wkurzał tryb sklepowy ale 173 niweluje to na 100% także jest luzik. jak dam radę do wyślę linka jeszcze w pracy a jak nie to niestety dopiero wieczorkiem.
 

Pneumat2

New member
Kolejny, tym razem bardzo precyzyjny, termin niedotrzymany. Sam już nie wiem co mam o tym myśleć.

Rada jest tylko jedna, jak będzie to będzie a terminy trzeba olewać i czekać na świętego mikołaja:) przecież z gardła nikomu nie wyrwiemy tej aktualizacji.. można jeszcze brać prozac na uspokojenie żeby przetrwać te fake newsy:p
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry