TCL Seria P60

Status
Zamknięty.

rafalcool1

New member
Wgrałem z ciekawości.Jest to wersja v315 lub 312 .
Cec dalej nie działa z moim dekoderem.
Cała ta aktualizacja wygląda na kolejny numerek (chyba że oficjalny coś zmieni).
Support słaby jak widać.
 

DLUGI321

New member
Support nie słaby tylko tragiczny poniżej krytyki. Wszystko co zostało zgłoszone pozostało dalej nie naprawione zmienił się tylko numerek androida. Po co to wszystko zgłaszać jak producent to całkowicie olewa myślałem że ta aktualizacja rozwiąże mój i nie tylko mój problem z modułem CI a tu niespodzianka problem dalej pozostał.
 

DLUGI321

New member
Jeżeli dobrze kojarzę to trzeba było jakąś zewnętrzna apkę zainstalować by działał PIP PAP ale mało mnie to obchodzi bo najważniejsze błędy nie zostały wcale naprawione
 

axelmateuss

New member
Pewnie chodzi o Live Channels od Google - Telewizja online chyba po polsku :)
Jest fajna, bo można na jednej liście łączyć kanały z różnych źródeł - np. DVB-T i Sat, ale u mnie na Androidzie 6.0 kiepsko działa - nie czyta EPG, nie potrafi do końca zastąpić systemowej apki TV i często ją wywala - może na 7.0 jest już dobrze :)

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka
 

loyd11

New member
W zaawansowanych ustawieniach video znikła opcja balans bieli która się pojawiała po przełączeniu w temperatura kolorów na własne. Tez tak macie?
 

basket4rap

Member
Bez reklam
Hej, ma ktoś linka do ostatniej wersji Androida 6?
Zainstalowałem 7 i kiedy wchodzę do ustawień zaawansowanych w w trybie obrazu "film" to aplikacja zawsze zostaje zatrzymana, także wolę już zostać przy 6 skoro są tak podstawowe błędy w 7.
 

michal.palasz

New member
No to upgrade'owałem dzień po dniu. Najpierw do 173 a potem do tego andka 7.
Generalnie wszystko chodzi, nowe menu wymaga przyzwyczajenia, generalnie niewiele się zmieniło.

W szczególności nadal nie widzę żadnej opcji ustawienia sleep timera, co jest już komiczne przy tylu zgłoszeniach. Także minimalny czas do uśpienia przy bezczynności pozostał taki sam - 4 godziny :-(

Powoli tracę nadzieję że kiedykolwiek nasze uwagi w kwestii tak podstawowej funkcjonalności zostaną uwzględnione.

Mam porównanie z Sony i tam radzą sobie z tym bez problemu, co prawda niespecjalnie wygodnie bo opcja sleep timera jest w tym samym miejscu co wejście w menu ustawień, jednak to i tak niebo a ziemia, więc szlak jest przerarty i zupełnie nie rozumiem jak można to było pominąć przy "dużej" aktualizacji.

Przynajmniej tryb sklepowy na razie nie wrócił.

Może ktoś z was znalazł jakąś zewnętrzną apkę działającą na tym Android TV, która dawałaby funkcjonalność sleep timera? Bo ja mam już dość szukania, instalowania, odinstalowywania itd.

Pozdrawiam.

Michał.
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry