TCL Seria P60

Status
Zamknięty.

latouffe

New member
Witam,

Kupilem ten telewizor w rozmiarze 49cm i mam jedno pytanie

Czy ktos wie dlaczego po 30-60 minutach film odtwarzany z USB 3.0 uzywajac pendrive 3.0 zaczyna rozbiegac sie dzwiek z obrazem. Obraz zaczyna sie spozniac o pare milisekund do calej sekundy. NAjbardziej to widac przy filmach 1080p

Dziekuje

PS: i czy ktos ma dobra kalibracje ekranu by nie widziec smuzenia przy ciemnych scenach?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Kalibracja dla niebieskich jest gratis. Napisz na PW dostaniesz info.
W sprawie kłopotu napisz na PW dostaniesz kontakt do kolegi.
 

orzyk

New member
Nie ma takiego modelu.
Jest 55P60 lub 65P60.
Model 60" nie jest produkowany .

Na stronie TCL jest
tcl.jpg
 

nacinek

New member
Witam
Mam TCL P60 49 calowego no i mam taki problem, że mam konsolę PlayStation 4 Pro wszystko ładnie 4k jest rozdzielczość, ale jest problem z HDR bo na konsoli wyświetla: " HDR w twoim TV Obsługuje jedynie 2K". Nie wiem czy coś trzeba jeszcze w ustawieniach TV zrobić czy co, ale proszę o pomoc o ten HDR.
Pozdrawiam

niżej daje obraz:


ps. nie mogę dodać obrazu (UWAGA! Z powodu częstego spamu linki do postów można dodawać dopiero po napisaniu 5 wypowiedzi. )
 

nacinek

New member
Witam

Poradziłem sobie z problemem na PlayStation 4 Pro z HDR. Teraz już jest i 2k/4k HDR. Pomogła zmiana wejścia HDMI 1 na HDMI 2 ARC i wybranie w ustawieniach System -> zawansowane ustawienia -> HDMI 2.0 -> włącz. A następnie ponowne uruchomienie konsoli PlayStation 4 Pro. Czyli pełne 4k HDR ma to jedno wejście czy może jakiś błąd w oprogramowaniu TV czy co :) ?

PS. Kabel HDMI użyłem co był w zestawie z PlayStation 4 Pro

Pozdrawiam !
 

AndKu

New member
Wczoraj wieczorem po włączeniu TV miałem coś takiego na ekranie
https://www.fotosik.pl/zdjecie/4e1cebe21e7c6b04

nie reagowało na pilota, tv się wyłączył. Po ponownym włączeniu znów pojawiła się taki napis i znów próby wyjścia albo zatwierdzenie na pilocie niewiele dały. Po parunastu sekundach tv się wyłączył. Trzecia próba i tv się uruchomił normalnie. Ale po wejściu w multimedia okazało się że YouTube się zaktualizowało. Ale kilka razy było tak że po wejściu w multimedia albo w YouTube telewizor się wyłączył.
Miał ktoś tak???

W ten sposób się aktualizują aplikacje na TV TCL czy to coś innego ???
 

Pneumat2

New member
Wczoraj wieczorem po włączeniu TV miałem coś takiego na ekranie
https://www.fotosik.pl/zdjecie/4e1cebe21e7c6b04

nie reagowało na pilota, tv się wyłączył. Po ponownym włączeniu znów pojawiła się taki napis i znów próby wyjścia albo zatwierdzenie na pilocie niewiele dały. Po parunastu sekundach tv się wyłączył. Trzecia próba i tv się uruchomił normalnie. Ale po wejściu w multimedia okazało się że YouTube się zaktualizowało. Ale kilka razy było tak że po wejściu w multimedia albo w YouTube telewizor się wyłączył.
Miał ktoś tak???

W ten sposób się aktualizują aplikacje na TV TCL czy to coś innego ???

Ja tak nie miałem ale zauważyłem, że po aktualizacji YouTube można zalogować się tylko na jedno konto czyli te na którym jesteś zalogowany w Google w telewizorze. Druga sprawa rekomendacje na głównej stronie android tv z YouTube po aktualizacji pokazywane są tylko ze Stany Zjednoczone a wcześniej pokazywane były gorące tematy z YouTube z PL.
 

urania-marek

New member
Ja tak nie miałem ale zauważyłem, że po aktualizacji YouTube można zalogować się tylko na jedno konto czyli te na którym jesteś zalogowany w Google w telewizorze. Druga sprawa rekomendacje na głównej stronie android tv z YouTube po aktualizacji pokazywane są tylko ze Stany Zjednoczone a wcześniej pokazywane były gorące tematy z YouTube z PL.

witam jest już nowy soft V161 jak ktoś chce napisz URANIA.MAREK.R@GMAIL.COM
 

Koksiu11

Klub HDTV.com.pl
vip
Wykonałem ta aktualizację. Dzięki marek. Jedno co mogę stwierdzić. To wiadomo wszystkie zainstalowane aplikacje zostały usunięte i muszę wgrywać na nowo , ale odziwo ustawienia z kalibracji zostaly.
 
Status
Zamknięty.
Do góry