TCL Seria P60

Status
Zamknięty.

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Telewizor i P 60 i C70 obroni się sam.
Mimo wypisywania głupot prze testerów, że nie nadaje się do sportu - wszyscy którzy kupili są zadowoleni.
Testujący w Szwecji też napisał że do piłki nożnej przeszedł test śpiewająco.
Więc kto ma rację ?
Bo nasi "specjaliści" dalej twierdzą, że bardzo słaba płynność.
 

Koksiu11

Klub HDTV.com.pl
vip
Może się pomylili i mi wsadzili inną matrycę:) a jednak nie to p60 :)

Ta. Tylko że u mnie jest tak samo dobrze jak u Ciebie. A 2 razy pomyłka raczej nie wchodzi w grę hehe, telewizor jest super i nie ma mu co zarzucić , tylko ci co chcą znaleźć problem albo chcą zaszkodzić marce będą szukać i wymyślać, a naprawdę nie ma czemu
 

enocyl

Banned
Klient ma ten telewizor w przeciwieństwie do Ciebie - który nie widział go na oczy. Pneumat2 ma i cieszy się jego jakością - wiem, że Cię może denerwować czyjaś radość i jesteś bezsilny że komuś może się podobać .
Nie denerwuj się bo zawału dostaniesz ;) Przecież napisałem wcześniej, że to dobry telewizor i nie ma potrzeby zawyzac mu kontrastu. Nie lubię jednak przeginania w drugą stronę, bo do OLED mu daleko.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Epitety proszę zachowaj dla siebie.
Nikt nie zawyża żadnych danych . Dane pobiera sprzęt !!!
Nikt nie pisał nigdzie e ma czerń Oleda - więc nie wkładaj ludziom czegoś czego nie napisali. A że cieszą się z jakości - to ich prawo.
 

lukaszkrk

New member
wydaje mi się że tekst tłumaczyłeś przez translatora, moja kuzynka ma męża szweda i on przetłumaczył to jako "poprawnie" ale bez efektu wow
Telewizor i P 60 i C70 obroni się sam.
Mimo wypisywania głupot prze testerów, że nie nadaje się do sportu - wszyscy którzy kupili są zadowoleni.
Testujący w Szwecji też napisał że do piłki nożnej przeszedł test śpiewająco.
Więc kto ma rację ?
Bo nasi "specjaliści" dalej twierdzą, że bardzo słaba płynność.
 

jodgus

New member
Ostatnia edycja:

Pneumat2

New member
Oczywiście że bardzo dobry, tym bardziej że jest oceniany bardzo dobrze w klasie cena do jakości.

Mam pytanie do @kiki lub użytkowników telewizora U55P6046. Czy telewizor ten posiada wejście component YPbPr + LR? W specyfikacji producenta http://www.mediacenter.tcl.eu/uploads/documentdetail/62a3f66998d5bc234bd6d41bfbeaf8b3145382a2.pdf widnieje informacja o braku tego złącza, jednak na stronie 54.6" TCL U55P6046 - Specifications jest informacja, że posiada takie złącze. Na filmie https://youtu.be/vXYnpJgekt4?t=137 widać je... Jak jest w rzeczywistości?

Tak wyglada tylni panel złączy. U55p6046
 

Attachments

  • IMG_0031.JPG
    IMG_0031.JPG
    420,1 KB · Wyś: 316

jodgus

New member
Ok, dziękuję bardzo za potwierdzenie. Czy istnieje możliwość sprawdzenia jakie rozdzielczości przyjmuje i wyświetla poprawnie ten telewizor przez złącza component i HDMI? Chodzi mi o tryby 480i/p, 576i/p, 720i/p oraz 1080i/p. Nie znalazłem nigdzie tych informacji. Pytanie do @kiki - czy można w jakiś sposób zapytać o to support producenta? Lub czy właściciele posiadający sprzęt mogliby to sprawdzić?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
EDIT.
Jest 60P6046 w extra promocji dla niebieskich członków forum.
 
Ostatnia edycja:

vcore

New member
Witam,

Zakupiłem telewizor w wariancie 49" i wszystko jest ok, mam tylko problem z glosnikami bluetooth, a konkretnie ze sterowaniem glosnoscia. Telewizor steruje glosnoscia wyłącznie wbudowanych głośników, nawet gdy te są wyłączone bo cały dźwięk odtwarzany jest przez głośnik bluetooth.

Glosnik to B&W Zeppelin.

Sytuacja jest taka, ze jak reguluje glosnosc na samym Zeppelinie to na telewizorze pojawia się suwak głośności który reaguje na zmiany

W jaki sposób sprawic by mozna bylo pilotem od telewizora sterowac glosnoscia tego głośnika, albo po prostu wyjscia? Inne urzadzenia tego problemu nie maja... Ani komputery ani tablet ani smartfon.
 

boravl

New member
Witam drodzy panowie)

Wybierz TV 55”. Zatrzymał się na modelu TCL U55P6046. Mamy mało znana na Ukrainie, a on opinie praktycznie nieobecny. Więc przyszedł prosić, aby określić, gdzie czytać normalne przeglądu telewizora, najlepiej z testami równomierności oświetlenia itd.

Dziękuję bardzo.


Привіт шановне панство)

Вибираю собі телевізор 55". Зупинився на моделі TCL U55P6046. В нас в Україні він маловідомий і відгуки про нього практично відсутні. Тому прийшов до вас попросити щоб вказали де почитати нормальний огляд цього телевізора, бажано з тестами рівномірності підсвітки тощо.

Щиро дякую.

ЗІ: пробачте за гуглопереклад, за потреби можу написати російською мовою.
 
Status
Zamknięty.
Do góry