TCL Seria P60

Status
Zamknięty.

Koksiu11

Klub HDTV.com.pl
vip
problem zgłoszony . W nowym sofcie będzie poprawiony. Nowy soft v 149 dostępny za 7-14 dni przez internet.informacja od firmy tcl


Czyli dadzą aktualizację automatyczna ? To lepeij przed nią wgrać ta co ty podałeś z pliku. Czy ta aktualizacja co będzie za 7-14 dni. Będzie zawierać wszystko ?
 

tysszek

Member
Czyli dadzą aktualizację automatyczna ? To lepeij przed nią wgrać ta co ty podałeś z pliku. Czy ta aktualizacja co będzie za 7-14 dni. Będzie zawierać wszystko ?
Powinna zawierać wszystko. Mniemam że będą ją robić na poprzedniej aktualizacji. Tu się ładuje cały rom od nowa.

Wysłane z mojego LG-H850 przy użyciu Tapatalka
 

witia24

New member
no kiedy ten x2 jaka bedzie miał jasność bo ze matryca 60 to wiemy
nie mogę się doczekać bo siadł mi tv
albo kiedy P60 65 bedzie w cenie 3800 to bym brał

a co wiecie o tym modelu usa seria P607 jaka on ma matryce va czy ips i ile 60-100hz
 
Ostatnia edycja:

nodeb7

New member
Mam problem z youtube app, każdy stream jest odtwarzany w 240p, zmiana video quality nic nie zmienia. Normalne filmy odpala w 4k więc łącze jest ok. Możecie u Was sprawdzić? Szybko przejałem internet, wygląda to na problem po stronie aplikacji YT.
 

Koksiu11

Klub HDTV.com.pl
vip
Mam problem z youtube app, każdy stream jest odtwarzany w 240p, zmiana video quality nic nie zmienia. Normalne filmy odpala w 4k więc łącze jest ok. Możecie u Was sprawdzić? Szybko przejałem internet, wygląda to na problem po stronie aplikacji YT.

Robiłeś aktualizację ? Ja nie robiłem u mnie działa wszystko jak trzeba
 

Buzol

New member
Tak właśnie zauwżyłem, że po akutalizacji więcej tutaj wyszło problemów niż pożytku. Dobrze, że się wstrzymałem. Widać lepiej czekać na ostateczny release i instalację z menu TV. Może to jakaś beta była? :p
 

Buzol

New member
To ja może na szybko opisze wrażenia po kalibracji na ustawieniach od Kikiego (tydzień oglądałem bez na ustawieniach "neutral").
W końcu telewizor nie gwałci mi oczu. Na pierwszy rzut oka obraz jest mniej efektowny, ale tak na prawdę jest po prsotu mniej efekciarski a bardziej zbliżony do tego jak widzi na prawdę ludzkie oko. Teraz oglądanie to czysta przyjemność :)

Btw. Gdyby w MM albo Saturnie wystawić skalibrowany telewizor to nikt by go nie kipił :D
 

wookash0

New member
Ale sprawdzałeś filmy czy jakiś stream live z YT? Bo o streamy mi chodzi ;)

Mam ten najnowszy soft. U mnie Yt działa Ok. Odpalałem nawet filmiki w 4k z yt (stream). Na pewno nie było to 240p

Z innej beczki - udało mi się zapisać ustawienia balansu bieli itd. Musiałem przełączyć się między opcja zapisz ustawienia dla tego źródła a opcja zapisz ustawienia dla wszystkich źródeł. Póki co, działa.


Potwierdzam tez ze odpalenie dźwięku przestrzennego naprawia problem w Spotify

Wg mnie ten update więcej poprawia niż psuje. Nie mam efektu echo (ściszanie głośników na 1), działa apka android tv i kilka innych rzeczy o których za późno jest by pamietac
 

Wolf44

New member
Witam!
Po przeczytaniu wpisów na tym forum i przede wszystkim testów kiki'ego, zdecydowałem się na zakup tego telewizora, który przyjechał wczoraj. Niestety mam odrobinę denerwujące problemy z podświetleniem przy krawędziach (edge bleed?) - jasna poświata przy górnej krawędzi i plama w prawym dolnym rogu.

Czy może ktoś inny też się z tym spotkał, czy to raczej przypadłość mojego egzemplarza?
 

Pneumat2

New member
Witam!
Po przeczytaniu wpisów na tym forum i przede wszystkim testów kiki'ego, zdecydowałem się na zakup tego telewizora, który przyjechał wczoraj. Niestety mam odrobinę denerwujące problemy z podświetleniem przy krawędziach (edge bleed?) - jasna poświata przy górnej krawędzi i plama w prawym dolnym rogu.

Czy może ktoś inny też się z tym spotkał, czy to raczej przypadłość mojego egzemplarza?

Możesz zrobić zdjęcia i pokazać te wady?
 

christoff.w

Banned
Mam ten najnowszy soft. U mnie Yt działa Ok. Odpalałem nawet filmiki w 4k z yt (stream). Na pewno nie było to 240p

Z innej beczki - udało mi się zapisać ustawienia balansu bieli itd. Musiałem przełączyć się między opcja zapisz ustawienia dla tego źródła a opcja zapisz ustawienia dla wszystkich źródeł. Póki co, działa.


Potwierdzam tez ze odpalenie dźwięku przestrzennego naprawia problem w Spotify

Wg mnie ten update więcej poprawia niż psuje. Nie mam efektu echo (ściszanie głośników na 1), działa apka android tv i kilka innych rzeczy o których za późno jest by pamietac
A zauważyliście, że filmiki z yt jako aplikacji oddalają się z automatu w 320p ewentualnie hd zależy chyba kto jak ustawił (nadawca) a nie w 4k?!!
Ja żeby zmienić rozdzielczość muszę odpalić yt poprzez przeglądarkę.

Wysłane z mojego KIW-L21 przy użyciu Tapatalka
 

Buzol

New member
Mi sie odpalają z automatu w maksymalnej, nawet 4K. Wydaje mi się, że jak raz zmienisz w aplikacji na TV na max to potem będą się już odpalać w maksymalnej.
 

Pneumat2

New member
u mnie też normalnie odpala filmiki na you tube w najwyższej możliwej rozdzielczości. Jak odpalam film 4k to mam 4k jak full hd to mam full hd. Albo masz slabe lącze internetowe i buforuje do nizszych rozdzielczosci albo masz w tv bardzo slaby sygnal wifi
 
Status
Zamknięty.
Do góry