TCL Seria P60

Status
Zamknięty.

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Nasze które sprawdzamy mają dobre podświetlenie.
Telewizor odpala tak jak system pozwala na pierwszą płynność.
Ale działa normalnie.
 

christoff.w

Banned
u mnie też normalnie odpala filmiki na you tube w najwyższej możliwej rozdzielczości. Jak odpalam film 4k to mam 4k jak full hd to mam full hd. Albo masz slabe lącze internetowe i buforuje do nizszych rozdzielczosci albo masz w tv bardzo slaby sygnal wifi
Poprzez LAN ethernet mam podłączony by mieć jak największą prędkość a prędkość jest ok (chyba?)
Dziwne że z automatu max się wam odpala...Nie każdy ma tv 4k lub właśnie wystarczającą prędkość , więc sądzę, że bitrate dostosowuje się tak jak napisałeś i wychodzi na to że mam słaby net bo muszę właśnie zmieniać rozdzielczość ręcznie a i ląduje się dobrych kilka minut te 4k...

Wysłane z mojego KIW-L21 przy użyciu Tapatalka
 

Pneumat2

New member
Poprzez LAN ethernet mam podłączony by mieć jak największą prędkość a prędkość jest ok (chyba?)
Dziwne że z automatu max się wam odpala...Nie każdy ma tv 4k lub właśnie wystarczającą prędkość , więc sądzę, że bitrate dostosowuje się tak jak napisałeś i wychodzi na to że mam słaby net bo muszę właśnie zmieniać rozdzielczość ręcznie a i ląduje się dobrych kilka minut te 4k...

Wysłane z mojego KIW-L21 przy użyciu Tapatalka

zaloz sobie darmowe konto netflix na miesiac i odpal jakis serial lub film w 4k uhd i jak wlaczysz i odpalisz na pilocie guzik info to ci pokaze z jaka przepustowoscią idzie film albo prosciej sciagnij sobie speedtest i zobacz jaka jest predkosc pobierania
 

Adam85Rbk

Active member
Bez reklam
Brawo kiki...w końcu ktoś kto sprawdza telewizory przed wysyłką...inne firmy wysyłają jak leci , bez sprawdzenia a potem jak kupujący odpala to zdziwienie...nie ma sensu kupować też gdzie indziej jak cena u kikiego podobna jak w sklepach z kalibracją GRATIS :)
 

Buzol

New member
Nic nie mogę zmienić, w aplikacji nie ma nawet ustawień!..' :(

Wysłane z mojego KIW-L21 przy użyciu Tapatalka
Jak masz odpalony film naciskasz np. strzalke w gore i wysowa sie pasek z play, pauza itp. Pod spodem schodzisz i ikonka na maxa po prawo chyba "HQ", klikasz i masz ustawienia rozdzielczosci.
 

christoff.w

Banned
Jak masz odpalony film naciskasz np. strzalke w gore i wysowa sie pasek z play, pauza itp. Pod spodem schodzisz i ikonka na maxa po prawo chyba "HQ", klikasz i masz ustawienia rozdzielczosci.
Toć pisałem, że nie ma tego gdy wł yt jako apke z tv...Wszystko jest jeśli pójdzie poprzez przeglądarkę...

Wysłane z mojego KIW-L21 przy użyciu Tapatalka
 

Adam85Rbk

Active member
Bez reklam
Mam pytanie do tych użytkowników , którzy mają TCL-a p60 w wersji 55 cali ile prądu pobiera po kalibracji?z HDR i ile pobiera rocznie kwh bo znalazłem aż cztery informacje , pytam po prostu z ciekawości
 

wookash0

New member
Mam pytanie do tych użytkowników , którzy mają TCL-a p60 w wersji 55 cali ile prądu pobiera po kalibracji?z HDR i ile pobiera rocznie kwh bo znalazłem aż cztery informacje , pytam po prostu z ciekawości

u mnie Netflix 4k - ciagnie 77-80W, jak odpalilem apke z bialym tlem to skoczylo do okolo 85W

Lukasz
 

Adam85Rbk

Active member
Bez reklam
Dzięki, w teście zwracasz tam uwagę na kalibrację i podświetlenie , dobrze...test dokładny i fachowo zrobiony , dobra robota
 

Adam85Rbk

Active member
Bez reklam
tak...chyba to jeden z lepszych bo wiele droższych telewizorów nie ma takich opinii , nie ma tu poważnych wad jak niedopasowana obudowa,kurz na matrycy czy pasy na matrycy
 

Majchu

New member
Właśnie przeczytałem całe 94 strony. Tylko 2-3 posty są o tym jak sprawdza się bardzo niskie odświeżanie z dynamicznymi scenami, więc stawiam pytanie:

Jak wyglądają mecze sportowe i gry na konsole przy 60mhz w tym modelu ?

Jak będą się sprawdzać filmy typu Star Wars, Hobbit, Strażnicy Galaktyki na tym telewizorze ? Jestem uczulony na "grafikę" i wolę dowiedzieć się teraz niż robić zwroty po kupnie i zabierać komuś i sobie czas.
 

christoff.w

Banned
Właśnie przeczytałem całe 94 strony. Tylko 2-3 posty są o tym jak sprawdza się bardzo niskie odświeżanie z dynamicznymi scenami, więc stawiam pytanie:

Jak wyglądają mecze sportowe i gry na konsole przy 60mhz w tym modelu ?

Jak będą się sprawdzać filmy typu Star Wars, Hobbit, Strażnicy Galaktyki na tym telewizorze ? Jestem uczulony na "grafikę" i wolę dowiedzieć się teraz niż robić zwroty po kupnie i zabierać komuś i sobie czas.
A któż to wie?? :D
Kup 120Hz tivik i z głowy ;)

Wysłane z mojego KIW-L21 przy użyciu Tapatalka
 

nodeb7

New member
Właśnie przeczytałem całe 94 strony. Tylko 2-3 posty są o tym jak sprawdza się bardzo niskie odświeżanie z dynamicznymi scenami, więc stawiam pytanie:

Jak wyglądają mecze sportowe i gry na konsole przy 60mhz w tym modelu ?

Jak będą się sprawdzać filmy typu Star Wars, Hobbit, Strażnicy Galaktyki na tym telewizorze ? Jestem uczulony na "grafikę" i wolę dowiedzieć się teraz niż robić zwroty po kupnie i zabierać komuś i sobie czas.

Gry bardzo dobrze, i tak masz odświeżanie 60hz, a na konsoli często 30fps (lub mniej :cool:)
 

Pneumat2

New member
Właśnie przeczytałem całe 94 strony. Tylko 2-3 posty są o tym jak sprawdza się bardzo niskie odświeżanie z dynamicznymi scenami, więc stawiam pytanie:

Jak wyglądają mecze sportowe i gry na konsole przy 60mhz w tym modelu ?

Jak będą się sprawdzać filmy typu Star Wars, Hobbit, Strażnicy Galaktyki na tym telewizorze ? Jestem uczulony na "grafikę" i wolę dowiedzieć się teraz niż robić zwroty po kupnie i zabierać komuś i sobie czas.

Dobrze, że jest mało postów na ten temat bo to oznacza, że nikt nie zwrócił uwagi na ten aspekt, a to oznacza że płynność jest na takim poziomie że wszyscy są zadowoleni. Filmy fantastyczne wyglądają tak jak się nazywają i tu sama przyjemność oglądania szczególnie, że takie filmy są mroczne a na tym tv czerń jest bardzo ładna. Jako hardcorowy użytkownik telewizora stwierdzam, że sprzęt jest uniwersalny, z niskim input lagiem do gierek jak znalazł. Żeby nie mieć do nikogo pretensji najlepiej samemu przetestować przed zakupem.
 

basket4rap

Member
Bez reklam
Pochwalę się, że zdecydowałem się wymienić swoją 55 na 65, i teraz to jest dopiero miazga, a obsługa sklepu - cud, miód. Sam Tv morduje wielkością (ok. 2,5m od głowy do ekranu) i jakością.
 
Status
Zamknięty.
Do góry