TCL Seria P60

Status
Zamknięty.

Pneumat2

New member
Opcja fajna, szkoda że cewki piszczą jak szalone... Jak to wygląda u Was?

Przy okazji, jak powinna być ustawiona opcja Overscan? On czy off? Bo nie mam tego w raporcie kalibracji.

Overscan ucina ramkę, ja mam cały czas wyłączony. Przy starych telewizorach to się sprawdzało ale przy LCD nie wiem po co to wciskają.. u mnie cewki nie piszczą, cisza jak w grobowcu.
 

nodeb7

New member
Overscan ucina ramkę, ja mam cały czas wyłączony. Przy starych telewizorach to się sprawdzało ale przy LCD nie wiem po co to wciskają.. u mnie cewki nie piszczą, cisza jak w grobowcu.


U mnie przestało piszczeć, teraz tylko przez 5-10sec po wyłączeniu pokrzyczy i spokój, oby tak zostało ;-)
 
Ostatnia edycja:

Koksiu11

Klub HDTV.com.pl
vip
Kiki tylko pisał ,że jest dostępna. Więc może dostał info a nie to ,że instalował a to różnica.
 

Koksiu11

Klub HDTV.com.pl
vip
Zawsze tak jest na androidzie , jak w komórce np, Że nie wszyscy mają odrazu aktualizację. Są nawet opóźnienia kilku godzinę lub dniówe
 

Koksiu11

Klub HDTV.com.pl
vip
To klikaj co chwilę tak jak na telefonie się robiło aktualizację i czasem pomagało hehe. Albo ustawienia fabryczne i później aktualizacja nowa była. Na fonie tak kiedyś działało a jak nie to czekać. :)
 

urania-marek

New member
Gdzie ten soft jest? Schował się chyba pod moje łóżko bo ja go nigdzie nie mogę znaleść:)

Software:

ht tps://we.tl/riq1KoQHO4

wgraj do USB root,
USB do TV,
wtyczka z gniazdka,
trzymając POWer On na klawiaturze włącz wtyczkę
trzymaj power ON do momentu aż pojawi się komunikat o aktualizacji
cierpliwie czekaj
 

Pneumat2

New member
Software:

ht tps://we.tl/riq1KoQHO4

wgraj do USB root,
USB do TV,
wtyczka z gniazdka,
trzymając POWer On na klawiaturze włącz wtyczkę
trzymaj power ON do momentu aż pojawi się komunikat o aktualizacji
cierpliwie czekaj

Jak trzymałem na pilocie nie chciało zaskoczyć ale jak pod lampką przy znaczku na Tv przytrzymamy power on/off to idzie
 
Status
Zamknięty.
Do góry