TCL Seria P60

Status
Zamknięty.

Crocodil

New member
Nowa seria. Pewnie dopiero szych modeli dawali dziadostwo a teraz lepsze

A ile płaciłeś jak można wiedzieć ?

A może odwrotnie - te pierwsze były lepsze, a nowsze mają gorsze panele? Chyba nie sposób powiedzieć który telewizor jest nowszy - ten kupiony przeze mnie niecałe 2 tygodnie temu, czy ten kupiony przez francodolas (kiedy)?
 

Crocodil

New member
@francodolas: A czy samodzielnie aktualizowałeś Androida do wersji 7?

U Ciebie jest oprogramowanie V8-T658T01-LF1V315, co wskazuje właśnie na 7, a ja mam V8-T658T01-LF1V173 czyli Androida 6. Jeśli dostałeś TV z wersją 7, to znaczy że Twój jest nowszy...
 

Koksiu11

Klub HDTV.com.pl
vip
Ja kupiłem w tamtym roku w kwietniu na początku jak wchodziły do pl
A to że ty kupiłeś 2 tyg on miesiąc temu ja rok temu to nic nie znaczy bo tv mógł gdzieś leżeć ,ja widzę bo dacie
Że tv jest z października a u ciebie co pisze ? Jaki miesiąc. Bo mój jest z lutego
 
Ostatnia edycja:

Koksiu11

Klub HDTV.com.pl
vip
Albo jest taka opcja ,że na Polskę wpuszczaja dziadostwo. A kolega kupując na allegro ,może trafił na sprzedawcę co miał akurat sprzęt na jakieś inne państwo czy coś. Nie wiem ale dziwna sprawa.
 

Crocodil

New member
Załączam zdjęcie - u mnie data to 1 kwietnia, a więc mój jest starszy...
 

Attachments

  • IMG_20180122_070529.jpg
    IMG_20180122_070529.jpg
    36,3 KB · Wyś: 107

romeczek7

New member
Myślę, że to nie może być data produkcji, bo nie możemy mieć wyprodukowanych telewizorów tego samego dnia o tej samej godzinie i w tej samej sekundzie. Ja Thomsona a Ty TCL.
 

Crocodil

New member
Koksiu11, romeczek7: Jakie Wy macie u siebie daty?

Przypuszczam że to nie jest data produkcji konkretnego egzemplarza, tylko np. wspólna data dla całej serii.
 
Status
Zamknięty.
Do góry