TCL Seria C70

rumbuc

New member
@josephson:

3. Nie rozumiem dlaczego domyślnie jest włączony tryb redukcji szumów na poziom Duży - np. u mnie na kablówce (nie mam dekodera, tylko karę CI) powoduje on rozpływanie się obrazu w czasie ruchu, np. za piłkarzem pokazuje się rozmyty cień. Po wyłączeniu tej opcji nie zaobserwowałem już takich niepożądanych efektów. Powinna ta opcja z tzw. pudełka być wyłączona.
 
Ostatnia edycja:

josephson

Member
Aktualizacja nie zmieniła ustawień obrazu. Poza tym to smużenie pojawia się po kilkunastu minutach, a nie od razu. Czasami samo znika, a czasami pomaga jak zmienię predefiniowane ustawienia na chwilę i wrócę do poprzednich.
 

stachuu0

New member
Sprawdzał ktoś czy dalej brak dźwięku na jacku po wygaszeniu TV? I czy nadal organizator kanałów wariuje?

Czy to nie jest funkcja odpowiadająca za edycję listy kanałów i wgrywanie jej przez USB?
 

Attachments

  • Screenshot_20170806-122128.jpg
    Screenshot_20170806-122128.jpg
    15,6 KB · Wyś: 70

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Dostępne od ręki.
Cena na 55C70 3399 zł
Kalibracja gratis
Pilot do obsługi głosowej gratis
Dostawa gratis.
 

rumbuc

New member
@adamtom - ja jeszcze poczekam cierpliwie na kolejną aktualizację do końca sierpnia. Mam nadzieję, że zespół TCL rozwiąże ten problem.
 

DLUGI321

New member
Patrząc na tą aktualizację która wyszła to możesz sobie poczekać. Tak intensywnie pracowali nad tą aktualizacją że nawet nie wiadomo co ona wnosi nowego lub co poprawia a co psuje (teoretycznie zmienia tylko numerek). Zdaje mi się że wszystkie wasze zgłoszenia mają głęboko w poważaniu co jednak nie zmienia faktu że z telewizora jestem bardzo zadowolony.
 
Do góry