TCL Seria C70

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
No ok. wpis ogólny inny.
Ale ocena podobna co oczywiście może się zdarzyć bo telewizor jest dobry.
 

mikecheck

Member
Ja mam pytanie do ambitnych użytkowników KODI. Czy jest możliwość puszczenie standardowego wyświetlania obrazu kablówki na KODI? Tzn zamiast używać funkcji telewizora (w tym organizera programów), wykorzystać KODI. Przede wszystkim brakuje mi w TCL timeshifta - taka prosta funkcja zapauzowania programu, już nawet mi nie zależy na nagrywaniu.
 

Mikkonen

New member
Jakie są na chwilę obecną możliwe drogi zakupu tego modelu ? Próżno szukać jak na razie w sieciach RTV z tego co widzę...
 

Adam85Rbk

Active member
Bez reklam
Dziś wyczytałem że w Niemczech DOPIERO będzie dostępny we wrześniu...zastanawia mnie dlaczego taki poślizg może jednak będą jakieś poprawki i wstrzymali się z wypuszczeniem go na rynek bo coś poszło chyba nie tak jak powinno.Jeśli u nich we wrześniu to u nas koniec sierpnia chociaż p60 wyszedł u nas i w całej Europie prawie w tym samym terminie więc zostaje tylko zakup tutaj u kikiego (widocznie ma dobre znajomości w TCL-u bo jako jedyny ma te telewizory) jeśli chcesz a jak nie to czekaj do września.Ja wolę poczekać bo chcę go zobaczyć na żywo.Czekam też na opinie użytkowników którzy dostali te telewizor bo ostatnio jakoś ucichło
 
Ostatnia edycja:

Adam85Rbk

Active member
Bez reklam
Czy nieprofesjonalne to nie wiem ale wiem że opóźnienie jest czymś spowodowane , lepiej niech naprawią przyczynę i niech to trwa dłużej niż żeby ludzie zwracali te telewizory bo coś tam potem "wyjdzie" w użytkowaniu
 

Adam85Rbk

Active member
Bez reklam
Nie...decyzję podejmę jak go zobaczę w sklepie , LG 58UH635V byłby idealny z matrycą VA jako jego alternatywa ale trudno go dostać
 

Adam85Rbk

Active member
Bez reklam
wiem...ale muszę :) chcę zobaczyć sport w tym telewizorze , wiem że Ci co kupili nie narzekają ale chcę się sam przekonać bo reszta mi odpowiada.TCL pisał że telewizory są wyprodukowane i czekają na dostawy do sklepów więc zobaczymy....wychodzi na to że lada dzień mogą tam wjechać
 

raxxo

New member
Mam nadzieję, że to dobry wybór - chociaż atrakcyjność cenowa spada wprostproporcjonalnie do wzrostu przekątnej ekranu:)
 

urania-marek

New member
dziś wyczytałem że w niemczech dopiero będzie dostępny we wrześniu...zastanawia mnie dlaczego taki poślizg może jednak będą jakieś poprawki i wstrzymali się z wypuszczeniem go na rynek bo coś poszło chyba nie tak jak powinno.jeśli u nich we wrześniu to u nas koniec sierpnia chociaż p60 wyszedł u nas i w całej europie prawie w tym samym terminie więc zostaje tylko zakup tutaj u kikiego (widocznie ma dobre znajomości w tcl-u bo jako jedyny ma te telewizory) jeśli chcesz a jak nie to czekaj do września.ja wolę poczekać bo chcę go zobaczyć na żywo.czekam też na opinie użytkowników którzy dostali te telewizor bo ostatnio jakoś ucichło

jest już dostępny w francji cena za 55c7006 999 euro
 
Do góry