TCL Mini-LED 65C825 - test, recenzja - czyli nadchodzi pogromca Oled TV ? Co jest prawdą a co mitem !

Gorbi

Member
Sytuacja miała miejsce na tv naziemnej czy yt i inne aplikacje? Jeśli to drugie to wina softu. A co do szybkiego startu to nie wyobrażam sobie czekać z każdym włączeniem tv 3min..
Ja nie mam szybkiego startu i TV uruchamia się w kilkanaście sekund

Wysłane z mojego Mi MIX 2S przy użyciu Tapatalka
 

Agrisz

New member
Dziś sprawdzałem, trochę przesadziłem z tym czasem.. No ale mimo wszystko to i tak za długo. Stare tv sie w 2s wlaczaly i nie było żadnego problemu, teraz podododawali cholerstwa i czekaj jak za PRL aż sie nagrzeje.. Niby technologia idzie do przodu ale czasem sie cofa..
 

Gorbi

Member
U mnie też około 30 s, oczywiście na szybkim starcie szybciej się uruchamiają same aplikacje np Netflix

Wysłane z mojego Mi MIX 2S przy użyciu Tapatalka
 

Adresik84

Member
Może ktoś rozwiać moje wątpliwości czy do tego tv idzie podłączyć kontroler bezprzewodowo od Xbox serie x ? Tak aby pograc w gry z apki androida ?
Lub jaki kupić aby to działało ?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Dla niebieskich członków forum od dawna bez promocji - specjalna oferta i to z pakietem gratisów dodatkowo.
 

Blejk

New member
Cześć,
U mnie po aktualizacji do ver 83 (live update) Netflix - dosyć często występuje "zwalnianie" obrazu na DV IQ. Apk netflix pobrany i zaktualizowany z apkmirror - nic nie pomogło. Co może być przyczyną?
 

Gorbi

Member
Czasami tak jak w przypadku Microshitu aktualizacje coś poprawia ale i przy okazji coś zepsują.
U mnie w serialu Dark, który jest w UHD też miałem różne spowolnienia.Powylaczalem wszystkie ulepszenia i trochę pomogło.

Zresztą w większości ustawień polecają wyłączanie wszelkich ulepszeń, tylko pytanie to po co one są ?
W większości przypadków to tylko chwyt marketingowy.
Na Google TV cały czas czekamy.....


Wysłane z mojego Mi MIX 2S przy użyciu Tapatalka
 
Ostatnia edycja:

stasiof

Member
Tylko informacje:
W Rosji rozpoczynamy sprzedaż C728 i C825 z fabrycznie zainstalowanym Google TV , po wyjęciu z pudełka.
Wersja oprogramowania .....V8-T615T03-LF1V300
 

Waldi_82

Klub HDTV.com.pl
VIP
panowie od dwóch dni testuję Google tv na moim tcl, jestem bardzo zadowolony. Najpierw wrzuciłem
V8-T615T03-LF1V407 IMG
potem zaktualizowałem do V8-T615T03-LF1V414 OTA.
Nie można aktualizować odrazu do V8-T615T03-LF1V414 OTA, najpierw trzeba wrzucić V8-T615T03-LF1V407 IMG potem zrobić aktualizacje.
Jak dla mnie poprawione jest lokalne wygaszanie, na netflix dolby vison wygląda o niebo lepiej, miałem problemy z Hdmi-cec nie wyłączał mi dekodera teraz już mi wyłącza, miałem problem z zrywającym wifi jak na razie nic nie zrywa. Nie wiem jak problemy z konsolami gdyż nie gram... Ale polecam zainstalowanie....
jest jeden minus ale to nie wina TCL, menu domowe jest okrojone przez google, nie ma kilku opcji, oczywiście w USA, czy w Niemczech wszystko działa, a u nas nie wiadomo kiedy będzie działać... To tak jak z asystentem głosowym....

tu jest temat o tych brakujących funkcjach w menu
https://www.reddit.com/r/Chromecast/comments/jboex7/my_chromecast_with_google_tv_does_not_show_for/
 
Ostatnia edycja:

stasiof

Member
[QUOTE = Morison6; 1651381] I still have V083 as the newest available via OTA. [/ QUOTE]


Correct,
as an Android 11 TV ... has the firmware T615T01. If the TV uses Google TV, the firmware must be installed .... T615T03.

C728/C825....
Android TV...T615 T01 ... the newest OTA ... V083
Google TV....T615 T03 ... the newest OTA ... V414
 
Ostatnia edycja:
[QUOTE = Morison6; 1651381] I still have V083 as the newest available via OTA. [/ QUOTE]


Correct,
as an Android 11 TV ... has the firmware T615T01. If the TV uses Google TV, the firmware must be installed .... T615T03.

C728/C825....
Android TV...T615 T01 ... the newest OTA ... V083
Google TV....T615 T03 ... the newest OTA ... V414

Możesz napisać w jaki sposób zaktualizować telewizor do T615T03? Obecnie mam V083

Wie ktoś czy VRR działa poprawnie na nowym oprogramowaniu?
 
Ostatnia edycja:
Do góry