TCL 50s7806 test otwarty telewizora - czyli jaka jest realna wartość chińskich telewizorów na światowym rynku ?

swiatus85

New member
skąd można ściągnąć najnowszy soft, popołudniu jade po tv do saturna....odnosnie menu serwisowego, jak wejsc i jak spr ile godzin swiecil ekran....


P. S : jaka jest roznica miedzy 7806S a 7906 bez S?
Fapniete z OnePlus:
 
Ostatnia edycja:

lavgz

New member
Nie wiem dla was, ale dla mnie to chore że o poprawiony soft trzeba się prosić "promotora" produktu, wsparcie producenta dla zwykłego szarego klienta jest żadne, a że nie mam czasu już nawet na oglądanie TV który stoi praktycznie nie używany od nowości, więc postanowiłem że sprzedam ten sprzęt - 5 lat gw z MM jeżeli ktoś chętny ;)
 

piteron

Active member
Bez reklam
A jaki on jest poprawiony
Ja pytałem juz wcześniej kiedy soft pojawi sie w oficjalnej dystrybucji a ne przez wiadomości PW. Sąsiad za.namową sprzedawcy kupił to coś w.sklepie i zostal na lodzie. A ze ma 68 lat to nie bedzie sie bawil w rejestracje fora i inne takie
Krzysztofie mozesz napisać co gdzie i kiedy. Niestety ale kontakt z TCL jest żałosny
Non stop ze pracuja nad poprawkami
 

gonzik1

Banned
Co do softu i jego dystrybucji to zgadzam sie z poprzednikami.
Totalna bzdura zeby jedna osoba z forum decydowala o tym kto i kiedy dostanie soft do urzadzenia które posiada.Pierwszy soft to jeszcze nie byl problem bo byl link i ok.Teraz niestety to informacja zadzwon do kogos tam i on powie co dalej.(czy to PRL i zapisy po meble pod Emilka)
Okazuje sie ze sprzet moze i fajny ale cala reszta i lipa(ciekaw jestem jak w TCL wyglada gwarancja)
Swoja droga co jest z tym softem ze jest tak przemycany przez wtajemniczonych ,a nie pojawia sie na stronie producenta (przeciez to jemu ma zalezec na opinii klienta)
 

swiatus85

New member
Witam,od tygodnia jestem posiadaczem u58s7806s.Ogolnie bardzo fajny tv chociaz nie mam zabardzo porownania.moj poprzedni telewizor plazma lg 42pt353,z ktorej bylem bardzo zadowolony to jednak inna liga:).obraz poustawialem sobie na tyle na ile umialem i teraz jest dobrze,ale bylbym ciekaw optymalnych ustawien .moze da sie cos jeszcze z niego wycisnac:)Bede wdzieczny za jakies wskazowki odnosnie kalibracji.
również liczę na podanie jakiś sensownych ustawień jak to jest zawsze z innymi modelami

Fapniete z OnePlus:)
 

admag

New member
Ten najnowszy soft na moim TV dużo gorzej działa :( Jak wcześniej pisałem TV nie łączy się z WiFi bez wyciągnięcia z prądu, zaczął bardziej mulić.
Nie pomogło przywracanie do ustawień fabrycznych z poziomu zwykłego menu oraz z menu serwisowego. Wróciłem do starszego softu.
Kiki pisałeś, że na dniach ma być kolejna wersja softu. Kiedy można się go spodziewać ?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Nie mam informacji od Ciebie.Zaraz Ci podam.
No i oczyść proszę skrzynkę bo nic do Ciebie dlatego nie dochodzi.
 
Ostatnia edycja:

Okcim

New member
Mam pytanie do posiadacza U55S7906 jaki jest rozstaw w cm między nóżkami bo nie wiem czy mi na szafkę wejdzie.
 

kd222

New member
Witam,

Mam już U58S7806S, na razie jeszcze bez sygnalu z kablówki (ten będzie dopiero w przyszłym tyg. wedlug zapewnien operatora), wiec probuje się bawic internetem i polaczeniami z tel. Niestety mam kilka problemow:

1. probuje polaczyc tv z tel. za pomocą bluetootha, ale tv nie może się cos polaczyc? (tv widzi tel., ale brak polaczenia? sciagnalem nawet jakas aplikacje do sterowania tv z google play ale to nie pomaga;

2. wchodzę na strone Strona główna - tvp.pl - Telewizja Polska S.A., ale nie wiem co zrobić, aby ogladac z niej treści video?

3. zonie brakuje playerow do oglądania seriali typu tvn, czy ipla etc. Czy jest mozliwosc ich zainstalowania albo oglądania video z poziomu strony internetowej? (nam na razie się to nie udaje, może zle cos robimy?

4. jako, ze to mój pierwszy tv, poproszę o pomoc w polaczeniu tv z kablowka, amplitunerem i komputerem (gdzie i jakie kable powinny isc i ile tych kabli mam kupic? zależy mi na tym, aby po podlaczeniu laptopa do tv dźwięk szedł przez amplituner z kina domowego (glosniki w tv sa slabe).

Z gody dziekuje za pomoc.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Napisz na PW dostaniesz kontakt do kolegi, który krok po kroku Ci podpowie co zrobić.
 
Do góry