TCL 50s7806 test otwarty telewizora - czyli jaka jest realna wartość chińskich telewizorów na światowym rynku ?

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Nowy będzie za kilka dni.
rafal9997 - ja się nie znam, ale nie znam zapaleńców na takim poziomie technicznym jak są inżynierowie.
 
Trochę poczytałem wątek i muszę przyznać iż na razie firma TCL = PHILIPS ...... same niedoróbki :) ..... może w przyszłości coś się zmieni
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Mam odmienne zdanie.
Mam Philipsy w domu od lat i grają extra .
TCL testowałem i obraz bardzo dobry. W klasie cenowej o lepszych parametrach nie kupisz żadnego .
Jeśli ktoś chce jeździć Ferrari nie rozprawia o o Toyocie Auris.
 

uwencjusz

New member
No póki co więcej jest tu użytkowników Philipsów aniżeli TCL i w co drugim wątku ciągle narzekają na problemy. Nie rozumiem jak tak znany i ceniony producent nie potrafi wydać sprawnego oprogramowania. Przecież Sony też ma AndroidTV i tam problemów nie ma. TCL w porównaniu do Philipsa ma akurat u mnie taryfę ulgową bo jest to jeden z pierwszym modeli tego producenta i siłą rzeczy jakieś niedoróbki mogą się zdarzyć. Ciekaw jestem jak to wygląda w nowszej serii S79
 

rwojt

New member
Właśnie, nie przesadzajcie, z tym że "same niedoróbki". Jest parę rzeczy do poprawy, ale najważniejsze, że obraz dobry i przyjemnie się ogląda.
 

mamir

New member
Witam,od tygodnia jestem posiadaczem u58s7806s.Ogolnie bardzo fajny tv chociaz nie mam zabardzo porownania.moj poprzedni telewizor plazma lg 42pt353,z ktorej bylem bardzo zadowolony to jednak inna liga:).obraz poustawialem sobie na tyle na ile umialem i teraz jest dobrze,ale bylbym ciekaw optymalnych ustawien .moze da sie cos jeszcze z niego wycisnac:)Bede wdzieczny za jakies wskazowki odnosnie kalibracji.
 

lavgz

New member
Nowy będzie za kilka dni.
rafal9997 - ja się nie znam, ale nie znam zapaleńców na takim poziomie technicznym jak są inżynierowie.

To nie wiem na jakim oni są poziomie, że wydając soft po paru miesiącach poprawili... właściwie nic.
Efekt teatru jak był tak jest. Wcale bym się nie zdziwił, jakby w nowym sofcie włączyli tryb gra na stałe, a nam dali tylko pusty przełącznik on/off.
 

admag

New member
Wgrałem nowy soft i zaczęły się problemy z WiFi. TV nie chce się połączyć z siecią po wyłączeniu go w tryb stanby. Próby wymuszenia połączenia z poziomy menu nic nie dają.
Pomaga tylko wyłączenie TV z prądu... a to uciążliwe ciągle za szafę zaglądać.

Czy u was zauważyliście podobne symptomy.

Chyba wrócę do starego softu
 

uwencjusz

New member
W tym tygodniu ma pojawić się test s79 w konkurencyjnym forum, więc będzie to dobre porównanie do testu S78 zamieszczonego tutaj
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
U nas test jutro skończony będzie.
Bardzo dobry telewizor S7906. Ci co kupili są zadowoleni oczywiście pod warunkiem, że nie mają oczekiwań ferrari za cenę Toyoty.
 

piteron

Active member
Bez reklam
No cóż bardzo dobre porownanie Philipsa do Ferrari
I jeden i drugi ekstra wygląda na papierze i w sklepie
Ale ci co kupili wiecznie w serwisie siedzą
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Nie prawda.
Nie mam co prawda Ferrari ale ma Philipsa.
I nigdy nie zgłaszałem do serwisu.
A jak będzie mnie stać na Ferrari to nie będę się gniewał z serwisem ale się zaprzyjaźnię - jak było z Suzuki Grand Vitara.
 

piteron

Active member
Bez reklam
Raczej z Alfa Romeo
Nastepne piekne porównanie. Samochodzy śliczne jak Philipsy. Jednak ich wlasciciele.............zresztą chyba wszyscy znaja ten dowcip
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Alfa Romeo - syn ma i jest bardzo zadowolony.
Kiedyś przyklejali temu samochodowi inne oceny, ale teraz właściciele są też zadowoleni. Więc dla każdego coś miłego.
Osobiście znam dużo osób które maja Philipsa i są bardzo, bardzo zadowolenie z jakości obrazu.
Dla mnie jakość obrazu ma największe znaczenie.
 
Do góry