STAR WARS VII Force For Change

Piramida

Well-known member
Bez reklam
A ja bym sobie życzył nową trylogię "Terminatora" z kategorią "R" (jak w jedynce i dwójce) w reżyserii Nolana :-D .
To pewnie byłby wypas :eek:k::D;)
A tak dostaniemy jakieś damskie "PG-13" :(:wink:
 

maderos

Member
Bez reklam
Hehe. Na nowego Terminatora nie pójdę na pewno, po tym co zobaczyłem w zapowiedzi :D. Tam jest chyba G :D
Obecnie nie opłaca się robić filmów w kategorii R, chyba, że później na BD w wersji specjalnej.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
A ja bym sobie życzył nową trylogię "Terminatora" z kategorią "R" (jak w jedynce i dwójce) w reżyserii Nolana :-D .
To pewnie byłby wypas :eek:k::D;)
A tak dostaniemy jakieś damskie "PG-13" :(:wink:

A ja wierzę w Sylwka - do kina nie idę na Terminatora ale BR na 100% w ciemno kupię :)
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Obecnie nie opłaca się robić filmów w kategorii R, chyba, że później na BD w wersji specjalnej.

Nowy "Mad Max" ma kategorię "R" :-D
Pewnie to wpłynie na mniejsze zyski z filmu w kinach...
Jednak zyski to nie wszystko...:wink: (i bardzo dobrze).
Mam nadzieję że kolejne części "Mad Maxa" (podobno mają być przynajmniej 3),również będą z "R"-ką :wink:
 

maderos

Member
Bez reklam
O tym właśnie pisałem, o opłacalności. Ale taki Mad max ma jednak potencjał. Sam tytuł zobowiązuje, więc ludziska w ciemno będą szli. I tak na BD wyjdzie wersja Unrated director's cut :D
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Tak naprawdę w dzisiejszych czasach film z "R"- ką może dużo zarobić,tylko jak jest to znany i odnowiony tytuł...:wink:
 

compas

New member
Spokojnie dużo zarobiłby tylko, że coraz mniej ich jest. Każdy świetny film z szansą na R kończy się zazwyczaj rezygnacją z tego i skierowaniem go do młodszego grona odbiorców..
 

maderos

Member
Bez reklam
O tym cały czas piszę. Niestety, producent musi kombinować aby zarobić, a że my widzowie na tym tracimy? Co go to obchodzi. Ehh...
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Później poszukam jakiejś listy najlepiej zarabiających filmów z "R"- ką w ostatnich latach,jednak wydaje mi się że będzie to i tak 1/3 tego co zarabiają dzisiaj niektóre "PG-13"...;)
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Myślę że Mad Max zarobi z kin jakieś max 600-700 baniek $ ,co pewnie będzie rekordem jak na kategorię "R"... ;)
 

bubafat

Well-known member
Bez reklam
R? U nas 15a czyli 2 kategorie ponizej R.
Tam nie ma wogole seksu, czy brzydkich slow, ani ( no prawie) jakies strasznej przemocy. Jest jedna gola babeczka na slupie energetycznym, ale nawet cyckow za dobrze nie widac.
Przy okazji. Nie wiem czy juz bylo.
Wiesc gminna niesie, ze Daniel Craig ma cameo jako Starship Trooper.
 
Ostatnia edycja:

tomkko

New member
Atam. Ja liczę, że nowe GW będą mieszanką Star Treka ( tego co zrobił Abrams oczywiście ) i Jupitera? Oczywiście klimat musi być, bo bez tego może wyjść kupka. Ja raczej się nie martwię, że wyjdzie lipa, wręcz przeciwnie. J.J zdaje sobie sprawę jaka odpowiedzialność na nim spoczęła :D

a ja jednak liczę na to, że GW będą się różniły od Star Treka, oczywiście na korzyść GW :) oby się nie okazało, że zatrudniono Abramsa by zrobił kolejny, podobny film. niech mnie czymś zaskoczą.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Dla mnie Star Trek to jest inna bajka niż Star Wars i niech tak to zostanie - niech lepiej nic nie będzie mieszane ...
 
Do góry