STAR WARS VII Force For Change

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Dzisiaj na HBO mówili już o 8 części i podobno premiera ma być w 2017 r :) o ile dobrze usłyszałem .... może kręcą taj jak Hobbita, że od razu w tym wypadku do dwóch części ....
 

DeeBass

New member
Bez reklam
Witam,
czy szanowni forumowicze natrafili na info o jakości dźwięku w star wars w wydaniu steelbook'owym którego premiera niebawem??
Jakieś takie lakoniczne informacje z których wnioskuję że dźwięk bez zmian, tj. dts hd ale po niemiecku a angielski "zwykły" dts 6.1
 

bubafat

Well-known member
Bez reklam
Pewnie dadza nowe miksy w nowym wydaniu. Jak sie juz dogadaja na temat unifikacji nowych formatow dzwiekowych. Przy okazji w 4k
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Ja ze swojej strony już kiedyś pisałem ja też miałem na dvd i potem kupiłem na BR i szczerze powiem Ci tak w obrazie jest różnica znacząca w dźwięku też jest w stosunku do dvd ale już mniejsza jak w obrazie. Ja filmy dvd oddałem do Domu Dziecka więc się nie zmarnowały.
 

DeeBass

New member
Bez reklam
Zgadza się. Wydania gwiezdnych chyba zawsze uchodziły za wzór jakości i nie zdziwię się, że i tym razem "zwykłe" DD potrafi lepiej zabrzmieć niż nie jedno wydanie z dźwiękiem HD. Jednak i tak zastanawia mnie fakt, że obszar niemieckojęzyczny jest większym rynkiem niż reszta europy aby jemu przypisać nowszy i teoretycznie lepszy format dźwięku HD
 

bubafat

Well-known member
Bez reklam
Nie ma wątpliwość, że to będzie sukces.
Ale jak narazie, to chyba liczymy niemałe koszty.
Lucas film kosztował Disneya 4 miliardy papieru. Podobnie zresztą kilka lat wcześniej kupiony Marvel. Ten akurat okazał się kura znoszącą złote jaja, na q dodatek całkiem tanią. Pixar kosztował Disneya 2x tyle
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Nie wiem na ile w tym prawdy ale wczoraj w radio żona usłyszała że w USA prawie wszystkie bilety są już zarezerwowane na ten film :) szał...
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Ciekaw jestem jak w Boxoffice wypadną w stosunku do "Avatara",który jest na pierwszym miejscu w światowym rankingu.
Jednak biorąc pod uwagę inflację,rekord należy do "Przeminęło z wiatrem" - 3,344 mld $.Dodatkowo w latach 30-tych na świecie było prawie 4x mniej osób niż obecnie...
 
Do góry