STAR WARS VII Force For Change

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Ja mam zamiar iść na GW,dopiero w styczniu...
Na spokojnie i bez ciśnienia.Także aby zająć sobie dobre miejsca pośrodku...:)
 

Caparzo

New member
Bez reklam
weźcie pod uwagę jaką ten film ma reklame.. Gadżety z filmu są nawet w sklepach typu Pepco, Biedronka czy na Orlenie.... Nie pamiętam takiej reklamy jakiegoś filmu. Gdyby to był 1 film jako nowość nie pobił by, ale że Star Wars jest od lat 70, to może nawet do kina pójdą dziadki które wychowały się na filmie jak np mój tato :) a teraz jego dzieci i cała rzesza ludu która nie będzie miała co robić przed świętami ;)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Poczekamy - zobaczymy - jedno jest pewne kilka rekordów pobije na 100% :) oczywiście to nie wpływ ana jakość filmu ... ale zawsze to jakaś ciekawostka i podnosi poprzeczkę jeśli chodzi o dochody... A Avatar 2 w kolejce następny do rekordów :)
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Z tą premierą - 18 grudnia,to jednak według mnie słabo sobie wyznaczyli.
Porządki przedświąteczne,Święta i Sylwester...Myślę że dużo osób w tym czasie będzie zajętych czym innym...
Oczywiście Boxoffice będzie puchł,jednak wydaje mi,się że jakby premiera była w innym czasie,wiecej by zarobili...
 

collider

New member
Bez reklam
Z tą premierą - 18 grudnia,to jednak według mnie słabo sobie wyznaczyli.
Porządki przedświąteczne,Święta i Sylwester...Myślę że dużo osób w tym czasie będzie zajętych czym innym...
Oczywiście Boxoffice będzie puchł,jednak wydaje mi,się że jakby premiera była w innym czasie,wiecej by zarobili...

Nic piekniejszego jak wyrwac sie na dwie godziny i zapomniec o tym swiatecznym rozgardiaszu.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Collider,no wiadomo :) ,ale ci pod pantoflem muszą sprzątać...Hahaha :)


P.S.
Wkurza mnie już te pisanie na telefonie (pożyczyłem kompa na kilka dni...) :)
 

Savron

Well-known member
Bez reklam
Collider,no wiadomo :) ,ale ci pod pantoflem muszą sprzątać...Hahaha :)


P.S.
Wkurza mnie już te pisanie na telefonie (pożyczyłem kompa na kilka dni...) :)

:D:D:D????? Ave Cezar. Całego pożyczyłeś? Biedula.
A pisanie na telefonie i przeglądanie , a tym bardzie na forum , musi być zabroniono ustawowo. ;-)
 

Caparzo

New member
Bez reklam
Mi forum na 3 komputerach nie działa normalnie, tylko na telefonie moge swobodni przeglądać forum. Fakt pisanie jest uciążliwe ale innej opcji nie ma;)
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Mnie kila dni temu odwiedził kolega...Jaki on qrwa jest duży :)
Biorę się ostro za to,bo za 10-15 lat ,tylko filmy będę mógł oglądać :)
 

bubafat

Well-known member
Bez reklam
Mi forum na 3 komputerach nie działa normalnie, tylko na telefonie moge swobodni przeglądać forum. Fakt pisanie jest uciążliwe ale innej opcji nie ma;)
Ja tez tak mam, dlatego na kompie nie uzywam wogole, natomiast zaczyna mi cos swirowac nawet na Tapatalku, ale tylko z linkami od Piramidy ;)
Na powaznie, to chyba jest Tapatalk na Windowsa. Widzialem w kazdym razie na telefonie z Windowsem 8.1
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Mnie kila dni temu odwiedził kolega...Jaki on qrwa jest duży :)
Biorę się ostro za to,bo za 10-15 lat ,tylko filmy będę mógł oglądać :)

Piramida nie każdy może mieć po 2 m. wysokości :) Kolego Ty teraz oglądasz dużo to wiesz na emeryturze może być więcej i nie będzie to nic dziwnego, więcej czasu się ma :), a propo tematu dzisiaj mówili że jakąś tam zabaweczkę maleńką sprzedali ze SW za jak dobrze usłyszałem 25 tys $ - także promocja idzie całą parą :)
 

Caparzo

New member
Bez reklam
Tak, to była figurka luka skajwalkera od firmy kenner ;) plastikowy szasj dla masochistów, bo figurka ta była podobna zupełnie do nikogo :)
 

Savron

Well-known member
Bez reklam
Mnie kila dni temu odwiedził kolega...Jaki on qrwa jest duży :)
Biorę się ostro za to,bo za 10-15 lat ,tylko filmy będę mógł oglądać :)

:mrgreen::mrgreen::mrgreen: Piramidus, skarbie, co to było??? :-D
W jednym zdaniu tyle tajemnic? Kolega...duży....ostro... ????:mrgreen:
To tak z ciekawostki spytam: Ty to tak o VIKINGU mówisz ? Jeżeli tak, to zgadzam się , duży chłop. :mrgreen: Miałem i mam szczęście znać Jego Jegomość osobiście. :mrgreen:
Czołem i bez obrazy:mrgreen:
 
Do góry