STAR WARS VII Force For Change

Caparzo

New member
Bez reklam
Wardęga,aby zwiększyć swoją oglądalność,często wykorzystuje tematy,które są na światowym topie...
Był już "Hobbit","Breaking Bad","Gra o tron","Jurassic Word"a teraz "Star Wars".
Myślę że w przyszłości także będzie powtarzał te schematy...

zapomniałeś o tym psie i zombi kaleką z usa ;)

Swoją drogą collider nie zarzucaj drugiemu że nie oglądał, bo z samego słyszenia nie oglądając jego durnoty, można stwierdzić że nie ma sensu tego oglądać. Gimnazjalne dowcipy uciekając policjantom czy straszenie starszych osób strojem Vadera w metrze. Skąd było wiadomo że to on? a nie jakiś islamski głupek który stwierdził by, że ten film to dzieło szatana i trzeba naprawić ten błąd robiąc boom w warszawskim metrze ?? O naszej stolicy jeszcze w mediach światowych nie było głośno...
 

Henry

Active member
Bez reklam
Skoro nie oglądam i nie mam zamiaru oglądać dennych telenowel, reality show, gniotów w stylu Kac Wawa mam prawo do uznawać je za beznadziejne i nie godne zainteresowania produkcje? ;)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Te pierwsze oceny, to podejrzewam fani z krwi i kości, a sam film pewnie nie jest zły, podejrzewam, że tu już wystarczy.
Ja nim nie jestem, co nie znaczy, że nie lubię serii.
Ocenie sobie chłodnym okiem i zweryfikujemy ;)
 

Henry

Active member
Bez reklam
I z ręki ;) :mrgreen:
Moje chłopaki już mnie męcżą o jakieś plakaty, a gadgetów i innych pierdół mają już całą masę ;)
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Są dwa na rynku takie BB-8, mały - droższy ok 700 zł, sterowany apką (jak znana kulka sphero, która też wg mnie jak goniącą kulką zbyt droga), i nieco większy z Hasbro, za ok 350 zł z własnym sterownikiem, ale z gorszego plastiku. Niestety oba wg mnie sa do niczego za taka cenę. Można filmiki zobaczyć na YT. Zastanawiałem się nad tym sam, ale filmiki mnie skutecznie zniechęcimy. Nie podoba mi się zbyt spora bezwładność głowy. Przy ruszaniu, idzie do tyłu, przy zatrzymaniu leci do przodu. Niedopracowane lub zbyt silny magnes, nie wiem. W sklepach z zabawkami już są. Miałem w recę oba i za taką cene zdecydowanie daje minus.

Ale co tam zabawki, piszczie jak po premierze, kto był? ;)
 
Ostatnia edycja:

Caparzo

New member
Bez reklam
za tą cenę tego małego gówna jajka wolał bym kupic jakiegoś dobrego drona z kamerą hd lub coś zdalnie sterowanego niż zabawka na 5 minut ... ;P
 

bartoszer

New member
Hej witam. Byłem na seansie dzisiaj o 00/01 w Gnieźnie kino Helios. Jezeli ktoś wychował się na erze VHS i zdarł nie jedną kasetę z tym filmem czy nawet z muzyką to na pewno się mu spodoba. Dla kogos wychowanego na JAR JAR i trylogii od I-III to będzie trochę zmiana. Myślę, że film oddaje ducha pierwszych nakręconych część tj. IV,V i VI; Moja ocena na dzisiaj po filmie 9/10 Super. Wyszedłem z kina smutny i to tyle nic więcej nie napiszę.
 
Do góry