STAR WARS VII Force For Change

Caparzo

New member
Bez reklam
No Star Wars będzie najdroższy bo wykorzystują gdzie popadnie :/

80cd58c5630295f60d9d7d03163f48b0.jpg

843d7f7f0232684342e2dd887ccf083a.jpg



Więcej tu

21
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Reklama jest wszędzie gdzie jest to możliwe nawet na stadionie jednym dzisiaj widziałem bodajże na WP podczas meczu...
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Z takim marketingiem to Kac Wawe doprowadziliby do Oscarów ;)
Jeszcze trochę i Durex podłapie temat i dostaniemy Vadera na gumce, no chyba, że ktoś trafi na Yode i będzie przypał ;)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Armanig Kac Wawa - to i reklama z SW nic by nie pomogła to film który z góry postawił sobie cel żeby nikt nie chciał go oglądać - choć pewnie były osoby które ten film obejrzeli do końca... ja nie dałem rady...
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Jest pierwsza recenzja SW. Najlepsze sa jednak komentarze. Murzynowi nie dadza jednak spokoju ;).
"Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy": nowsza nadzieja

Bo widzisz to już takie ludzkie podejście odnośnie tego "murzynka" - ja nie potrafię tego zrozumieć... Tak jak Armanig napisał ja na miejscu Producenta w następnej części dałbym Azjatę i i może co niektórzy by zrozumieli... Wczoraj premiera w UK była - podobno szał... z tego co w radio mówili...
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Wardęga,aby zwiększyć swoją oglądalność,często wykorzystuje tematy,które są na światowym topie...
Był już "Hobbit","Breaking Bad","Gra o tron","Jurassic Word"a teraz "Star Wars".
Myślę że w przyszłości także będzie powtarzał te schematy...
 

Dubek

Member
Bez reklam
Szczerze przyznam się że nie obejrzałem żadnego filmiku z jego kanału, nie wiem co ludzie w tym ciekawego widzą.
 
Do góry