Specyfikacja telewizorów Ultra HD firmy Sony KD-65XD9305 i Sony KD-55XD9305.

Felixo

New member
Mam problem z audio. Podłączyłem do zestawu stereo telewizor poprzez kabel optyczny. Dźwięk czasami jest przesyłany, a czasami nie. Żadne ustawienia tego nie regulują. Jak wy podłączyliście audio z telewizorem? We wzmacnaczu nie mam hdmi. A analogicznie wolałbym nie przesyłać dźwięku, bo złącza są w takim miejscu, że telewizor odstawałby od ściany.

Edit: Już naprawiłem. Kabel wyskakiwał ze wzmacnacza podczas układania go w szafce :)
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Akurat w moim wypadku Philips nie wchodzi w grę, a i 3d musi być ..więc z 3d to wysokie modele tv i to tylko kilka firm.. a 75 cali wtedy już swoje kosztuje..
 

odoja

New member
Witam,

po ostatniej aktualizacji jak włączyć tryb HDR GRA, przełącza mi się w tryb HDR,ale nie mogę później zmienić na ten niby zaktualizowany tryb gry (jak i na żaden inny). Chyba , że to już z automatu się przełącza i nie jest napisane, że to jest HDR GRA?
 

koniefka

New member
W RTV... fajna cena na 65xd93 - 9791,04 zł (po rabacie u konsultanta).
W SC mogą zejść wyłącznie do oficjalnej ceny ze strony RTV..., czyli 10199 zł.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
cena bajka.. cieszy mnie to bo mam nadzieję ze za dwa-trzy lata będzie jeszcze lepiej i do tego lepiej z tymi jeszcze większymi tv..
 

koniefka

New member
Miałem się wstrzymać z zakupem, ale teraz zacząłem się wahać, czy go nie wyhaczyć. Trochę szkoda, że gwarancja tylko 2 lata, ale w SC też brak rozszerzonej gwarancji i cena wyższa.
 

dzardzi

New member
Hehe to tak jak ja czaiłem sie na philipsa 7601... , myślałem czy moze jeszcze nie poczekac , ale męska decyzja i poszło. Wiadomo nigdy nie ma pewności czy nie będzie taniej, ale te ceny są już naprawdę przyzwoite.

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
 
Ostatnia edycja:

koniefka

New member
U mnie to nawet nie jest kwestia ceny. Po prostu wcześniej stwierdziłem, że jak na sprzęt za ok. 13 tyś., to użytkownicy zgłaszają zbyt dużo problemów z tym TV. Teraz jak cena jest poniżej dychy, to może warto przymknąć oko na pewne niedociągnięcia.
 

dzardzi

New member
No ja właśnie wyszedłem z twgo samego założenia. Kazdy Tv ma jakieś wady i pozostaje kwestia ewentualnego ich zaakceptowania ( oczywiście przy założeniu sprzyjających okoliczności - czytaj ceny 😁)

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
 

WuMike

New member
Bez reklam
Dlaczego? Gdyby nie silny kurs walut, już teraz byłoby pewnie 10 tysięcy, bez problemu. W styczniu ogłoszą nowy model, w kwietniu wejdzie do sprzedaży, wiec okres pomiędzy to polowanie na dobre ceny :)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Miałem się wstrzymać z zakupem, ale teraz zacząłem się wahać, czy go nie wyhaczyć. Trochę szkoda, że gwarancja tylko 2 lata, ale w SC też brak rozszerzonej gwarancji i cena wyższa.


To zależy które SC, a myślę że w każdym jest możliwość dokupienia takiej gwarancji za naprawdę śmieszne pieniądze..
 
Do góry