Sony HX920 - najwyższa seria na 2011

Alcatraz

New member
Ton jest normalny ale jak Ci moj ton nie odpowiada to nie pisz do mnie i po sprawie.
Przewrazliwiony sie znalazl i ja z pewnoscia Ciebie nie obrazam.
Nie? To czytaj dalej:
Piszesz mi bzdury i przekonujesz a ja nadmieniam ze nie interesuja mnie takie sklepy.
I niech Ci to wystarczy. Dla mnie sklep ma miec wielkosc stodoly i to moja sprawa a nie Twoja.
i Ty zmien ton bo Twoje prawdy nie maja dla mnie znaczenia wiec glos je gdzie indziej.
A więc jednak TAK! Twoje zachowanie jest grubiańskie i dalekie od elementarnej kultury! Niczego "nie głoszę" i nie mówię Ci gdzie masz kupowac telewizor, bo jest mi to obojętne. Doradzam tylko prezentację w domu, bo tam najlepiej oceniać - masz warunki, w których będziesz oglądał codziennie! To gdzie chcesz lepiej to zobaczyć,w MM czy Saturnie? A może ktoś ma Ci powiedzieć jak JEGO zdaniem wyglądają kąty w HX920? Chyba akurat w tym temacie kluczowe jest Twoje zdanie a nie czyjeś, prawda? Woszkowaty już próbował to go wyśmiałeś! Człowieku o co Tobie chodzi? Nie twierdzę, ze masz się znać na technicznej stronie ale skoro piszesz, że "stanowczo nie akceptuje tych w edge led" to informuję Cię, że sposób podświetlenia nie ma z kątami nic wspólnego. I tyle.
 

dune2

New member
Bez reklam
Nie? To czytaj dalej:
A więc jednak TAK! Twoje zachowanie jest grubiańskie i dalekie od elementarnej kultury! Niczego "nie głoszę" i nie mówię Ci gdzie masz kupowac telewizor, bo jest mi to obojętne. Doradzam tylko prezentację w domu, bo tam najlepiej oceniać - masz warunki, w których będziesz oglądał codziennie! To gdzie chcesz lepiej to zobaczyć,w MM czy Saturnie? A może ktoś ma Ci powiedzieć jak JEGO zdaniem wyglądają kąty w HX920? Chyba akurat w tym temacie kluczowe jest Twoje zdanie a nie czyjeś, prawda? Woszkowaty już próbował to go wyśmiałeś! Człowieku o co Tobie chodzi? Nie twierdzę, ze masz się znać na technicznej stronie ale skoro piszesz, że "stanowczo nie akceptuje tych w edge led" to informuję Cię, że sposób podświetlenia nie ma z kątami nic wspólnego. I tyle.
Zachowanie grubianskie jest Twoje a nie moje.
Napisalem ze oczekuje porad osob co posiadaja ten tv odnosnie katow a Ty zaczlas kolejna idiotyczna dyskusje ktora konczy sie bezsensownymi postami.
I zapamietaj sobie ze nie zycze sobie Twoich uwag odnosnie gdzie chce kupowac i jaki sklep jest dobry.
Moja sprawa jest gdzie bede ogladal tv a nie Twoja i nie mam zamiaru Ci o tym pisac.
Wiem ze grono uzytkownikow tutaj ma swoje interesy ale nie chce w to wnikac a licze tylko na opinie niezaleznych ludzi posiadajacych hx920.

A praw możesz dochodzić wszędzie - bo widzę, że nastawiasz się raczej na walkę z sytemem niż na telewizor. Może to Twoja filozofia:)

Jak widzisz sam zaczynasz podteksty a pozniej sie oburzasz jak ktos Ci odpowiada w podobny sposob moze masz jakies problem ze soba ale nie mam zamiaru w to wnikac.
 
Ostatnia edycja:

Alcatraz

New member
I zapamietaj sobie ze nie zycze sobie Twoich uwag odnosnie gdzie chce kupowac i jaki sklep jest dobry
Uwag? Jakich uwag? Napisałem, że moim zdaniem warto w tej sytuacji (drogi telewizor, wysokie wymaganie) zamówić prezentację do domu. A Ty mnie atakujesz i wmawiasz jakieś bzdury! Jeszcze raz napiszę, dokładnie obojętne jest mi to gdzie i co kupujesz.

Napisalem ze oczekuje porad osob co posiadaja ten tv odnosnie katow
No i Woszkowaty Ci odpowiedział... więc go wyśmiałeś!

I zapamietaj sobie ze nie zycze sobie Twoich uwag odnosnie gdzie chce kupowac i jaki sklep jest dobry. Moja sprawa jest gdzie bede ogladal tv a nie Twoja i nie mam zamiaru Ci o tym pisac.
Czytaj ze zrozumieniem - nie mam uwag odnośnie tego gdzie chcesz kupić telewizor, doradziłem tylko, żebyś wziął sobie prezentację w domu! Nie chcesz - nie musisz i nie wytrząsaj się już nad tym bo to żałosne.

Wiem ze grono uzytkownikow tutaj ma swoje interesy ale nie chce w to wnikac a licze tylko na opinie niezaleznych ludzi posiadajacych hx920
Ja nic o tym nie wiem i nie interesuję się "robieniem interesów na forum" ale widzę, że Ty masz jakieś spiskowe teorie na ten temat.

Jak widzisz sam zaczynasz podteksty
No i znowu mijasz się z prawdą - to nie podteksty tylko otwarty tekst! Od razu wyczułem, ze jesteś osobnikiem który jest przekonany, że wszyscy chcą go oszukać i nie traci okazji, żeby zaatakowac i przyczepić się do byle czego - nawet do tych, którzy mu zwyczajnie dobrze radzą.
 

dune2

New member
Bez reklam
Uwag? Jakich uwag? Napisałem, że moim zdaniem warto w tej sytuacji (drogi telewizor, wysokie wymaganie) zamówić prezentację do domu. A Ty mnie atakujesz i wmawiasz jakieś bzdury! Jeszcze raz napiszę, dokładnie obojętne jest mi to gdzie i co kupujesz.


No i Woszkowaty Ci odpowiedział... więc go wyśmiałeś!

Czytaj ze zrozumieniem - nie mam uwag odnośnie tego gdzie chcesz kupić telewizor, doradziłem tylko, żebyś wziął sobie prezentację w domu! Nie chcesz - nie musisz i nie wytrząsaj się już nad tym bo to żałosne.

Ja nic o tym nie wiem i nie interesuję się "robieniem interesów na forum" ale widzę, że Ty masz jakieś spiskowe teorie na ten temat.

No i znowu mijasz się z prawdą - to nie podteksty tylko otwarty tekst! Od razu wyczułem, ze jesteś osobnikiem który jest przekonany, że wszyscy chcą go oszukać i nie traci okazji, żeby zaatakowac i przyczepić się do byle czego - nawet do tych, którzy mu zwyczajnie dobrze radzą.

Ze zrozumieniem to Ty zacznij czytac.
Poprosilem tutaj posiadczy hx920 o opinie czy katy sa dobre podajac jako wzor model sprzed paru lat z5500.
Zaproponowales mi prezentacje w mieszkaniu a ja odpisalem ze sklepy w ktorych chce kupic tego nie robia.Nadmienilem ze kupie tylko w pewnych sklepach a Ty zaproponowales sklep kikiego ktory uznalem za niepewny a Ty postanowiles mi "wyjasnic" ze sie myle.

Przeanalizuj wiec co to znaczy "prosze o opinie" a pozniej zrozumiesz ze ma sie to nijak do prezentacji tv w mieszkaniu.
A Woszkowaty zakpil sobie bo nie brzmialo to jak opinia uzytkownika hx920.
I sam sobie przeczysz piszac ze Twoja wypowiedz nie miala podtekstu a po chwili sam przyznajesz ze odrazu czules ze jestem osobnikiem ktory czuje ze wszyscy chca go oszukac.
Wiec sam mijasz sie z prawda i to nie pierwszy raz w bezczelny sposob.

Twoja metoda dzialania na tym forum jest prosta.
Przybywasz niby z pomoca piszac swoje przemyslenia a jesli ktos ma inne zdanie oskarazasz go o chamstwo i atak na Twoja osobe.
Widac odrazu ze masz jakis problem i pisze kolejny raz rozwiazuj go gdzie indziej a nie marnujac moj czas i zasmiecajac forum
 

Alcatraz

New member
OK, skoro jestem dla Ciebie "funkcjonariuszem forum", załatwiającym swoje interesy i na dodatek posiadam "swoje metody działania na tym forum" a kolega Woszkowaty jest "kpiarzem" i "farbowanym, podstawionym" użytkownikiem HX920 to w takim razie ja czekam już tylko na reakcję Moderacji, bo jakoś nikt inny nie ma ochoty się do Ciebie odzywać. Czemu zresztą się nie dziwię czytając Twoją radosną twórczość... Pozdrowienia:)
 

Woszkowaty

New member
dune2 - zakpiłem powiadasz? Miałem Ci napisać to co jest w folderze Sony? Jakie kąty podaje Sony, czy moje subiektywne odczucie, posiadacza 55-HX920? Napisałem, żeby było prosto i na temat. Krótko i węzłowato. Jak krowie na rowie.
Sklepu nie mam zamiaru Ci polecać jak i dalej Ci odpowiadać, jeśli wszystko traktujesz w kategorii kpiny. Wyluzuj trochę, niektórzy faktycznie próbują Ci pomóc, a Ty skutecznie ich zniechęcasz.
 

dune2

New member
Bez reklam
OK, skoro jestem dla Ciebie "funkcjonariuszem forum", załatwiającym swoje interesy i na dodatek posiadam "swoje metody działania na tym forum" a kolega Woszkowaty jest "kpiarzem" i "farbowanym, podstawionym" użytkownikiem HX920 to w takim razie ja czekam już tylko na reakcję Moderacji, bo jakoś nikt inny nie ma ochoty się do Ciebie odzywać. Czemu zresztą się nie dziwię czytając Twoją radosną twórczość... Pozdrowienia:)

No prosze jaki wrazliwy i prorok wiedzacy ze "nikt" nie ma ochoty sie do mnie odzywac.
No tak i na koniec prosi o reakcje moderacji czyli szablonik postepowania tego uzytkownika.
Zawsze pojawia sie i radzi a pozniej urazony ze nie slucha sie go jak wyroczni :) a na koncu po paropostowej pyskowce biegnie do moderatorow skrzywdzony :)
Jak ja Cie moglem Wac Panie posadzac o zle intencje ;)


dune2 - zakpiłem powiadasz? Miałem Ci napisać to co jest w folderze Sony? Jakie kąty podaje Sony, czy moje subiektywne odczucie, posiadacza 55-HX920? Napisałem, żeby było prosto i na temat. Krótko i węzłowato. Jak krowie na rowie.
Sklepu nie mam zamiaru Ci polecać jak i dalej Ci odpowiadać, jeśli wszystko traktujesz w kategorii kpiny. Wyluzuj trochę, niektórzy faktycznie próbują Ci pomóc, a Ty skutecznie ich zniechęcasz.
Woszkowaty....
Czy jak pisalem posta z prosba o opinie uzytkownikow hx920 mialem Twoim zdaniem na mysli folder Sony ?
Moze za wiele wymagam ale jak prosze o opinie uzytkownikow to licze ze napisze ktos kto ma ten tv i powie.Sluchaj katy sa bardzo dobre albo srednie ale lepsze niz w nizszych modelach Sony.
Jak juz ten ktos bedzie miala wieksza wiedze to moze porowna go do serii z5500 lub x4500.
Wlasnie czegos takiego oczekiwalem a nie pseudonaukowej paplaniny ktora wpleciona miedzy pyskowke z Alcatrazem brzmiala malo przekonujaco.
A ze zlosliwie odnosisz sie do sprawy sklepu to nie mam watpliwosci ze tamten post nie mial pomoc a sprowokowac.
 
Ostatnia edycja:

Woszkowaty

New member
dune2 - chłopie - jesteś na forum technicznym, a nie na Onecie. Pojęcie dobre, średnie, szare, białe, czarne, etc. jest względne. Napisałem Ci jak byk, że w przedziale 90stopni, czyli po 45stopni od osi ekranu, prostopadle do telewizora obraz jest idealny. Wg mnie idąc dalej w lewo i prawo obraz traci raczej kontrast, niż kolory. Czerń robi się szara. W stosunku do innych LCD , LED jest dobrze, w stosunku do CRT i plazm jest średnio / słabo. Podświetlenie nie ma tu znaczenia, a raczej typ matrycy.
PS chcąc porównać HX920 do innych serii, jakichkolwiek - musiałbyś te TV postawić koło siebie. Dla kogoś kąty w z5500 będą dobre, dla innego do dupy.
 

Alcatraz

New member
dune2, szkoda dla Ciebie naszego cennego czasu.:spam: Woszkowaty, masz rację że najlepszym porównaniem do innych jest postawienie kilku modeli obok siebie i ocena na własne oczy. Dlatego wspomniałem o prezentacji w domu, to chyba logiczne (nie dla dune2 oczywiście...). On woli, żeby mu powiedzieć - kąty w HX920 są rewelacyjne jak na LCD, wtedy kupi i zaraz wróci na Forum, żeby obrazic wszystkich, którzy tak mu powiedzieli - bo byli w zmowie, wprowadzili go w błąd i dla niego te kąty są za słabe! Osobiście odpuszczam już tą "polemikę", bo przypomina mi to kopanie się z koniem poziom wypowiedzi nie jest w stanie mnie nawet obrazić:grin:
 

dune2

New member
Bez reklam
dune2 - chłopie - jesteś na forum technicznym, a nie na Onecie. Pojęcie dobre, średnie, szare, białe, czarne, etc. jest względne. Napisałem Ci jak byk, że w przedziale 90stopni, czyli po 45stopni od osi ekranu, prostopadle do telewizora obraz jest idealny. Wg mnie idąc dalej w lewo i prawo obraz traci raczej kontrast, niż kolory. Czerń robi się szara. W stosunku do innych LCD , LED jest dobrze, w stosunku do CRT i plazm jest średnio / słabo. Podświetlenie nie ma tu znaczenia, a raczej typ matrycy.
PS chcąc porównać HX920 do innych serii, jakichkolwiek - musiałbyś te TV postawić koło siebie. Dla kogoś kąty w z5500 będą dobre, dla innego do dupy.

Mieszczaninie.Dziekuje za uswiadomienie mnie ze to nie onet.
Dziekuje tez za uswiadomienie mnie ze slowa "dobre, średnie, szare, białe, czarne" brzmia wzglednie.
Ale zapewniam Cie ze mnie jak i wielu innych ludzi szukajacych pomocy bardziej zadowola takie okreslenia niz pseudonaukowy belkon ktory poczyniles w uprzednio cytownym Twym poscie.
Dlatego jesli chcesz naprawde pomoc trzymaj sie ogolnie przyjetego w tym kraju jezyka ktorym posluguje sie pospolstwo a swoj techniczy żargon wykorzystaj na spotkaniach lub prywatnych dysputach z innymi fachowcami.

Jak widac umiesz napisac "do dupy" wiec z prostota wypowiedzi sobie radzisz wiec przelewajac troche ta prostote w odpowiednim kierunku mozesz pomoc.

A jezeli uwazasz ze wypowiedzi typu "zeby porownac te tv trzebaby postawic je kolo siebie" sa pomocne to chyba nie rozumiesz sensu istnienia forum.
Ulatwie Ci i wyjasniam ze gdybym mogl postawic je kolo siebie nie wchodzilbym tu.

A wchodzac tutaj podobnie jak wielu ludzi oczekuje wlasnie wyjasnien co lepsze co warto kupic i to w na tyle prosty sposob by byl zrozumialy.
Dlatego prosilem o opinie uzytkownikow tego tv bo oni jesli sa wyczuleni na problem katow moga wiecej na ten temat powiedziec.
A mozliwe ze tez ktos z nich ma wlasnie z5500 lub x4500.


dune2, szkoda dla Ciebie naszego cennego czasu.:spam: Woszkowaty, masz rację że najlepszym porównaniem do innych jest postawienie kilku modeli obok siebie i ocena na własne oczy. Dlatego wspomniałem o prezentacji w domu, to chyba logiczne (nie dla dune2 oczywiście...). On woli, żeby mu powiedzieć - kąty w HX920 są rewelacyjne jak na LCD, wtedy kupi i zaraz wróci na Forum, żeby obrazic wszystkich, którzy tak mu powiedzieli - bo byli w zmowie, wprowadzili go w błąd i dla niego te kąty są za słabe! Osobiście odpuszczam już tą "polemikę", bo przypomina mi to kopanie się z koniem poziom wypowiedzi nie jest w stanie mnie nawet obrazić:grin:
Skoro szkoda to moglbys nie pisac ale kolejny raz klamiesz. Miales czekac na moderatora a dalej piszesz swoje watpliwej jakosci przemyslenia ktore uwierz w niczym mi nie pomagaja a przedluzaja idiotyczna klotnie.
To co dla Ciebie jest logiczne to dla mnie niekoniecznie i musisz sie z tym pogodzic.
Czytaj ze zrozumieniem.Prosilem o opinie uzytkownikow a nie idiotyczne przekonywanie mnie ze najlepsza bedzie prezentacja.Zdania nie zmienie i dalej twierdze ze nie chce zadnej prezentacji w domu.

Najgorsze ze jestes na tyle ograniczony albo chamski ze nie pojmujesz tego ze ja chce opinii uzytkownikow a Ty nie bedac uzytkownikiem tego tv lub nie umiejac okreslic jakie ma katy powinienes zwyczajnie zamilknac a dalej bezczelnie prowokujesz jak mniemam wspierajac sie kolega ktory tez ochoczo wlaczyl sie do tej dyskusji.

Reasmujac oczekuje opinii uzytkownikow ktorzy maja hx920 i moga sie wypowiedziec na temat katow.
A dla tych co twierdza ze nie da sie okreslic jakie sa katy mam dobra rade.
Napiszcie do kikiego by w swoich testach nie podawal jakie tv ma PLUSY I MINUSY tylko pisal by porownali sobie z innymi modelami na prezentacjach.

Naprawde zachowanie niektorych ludzi na forum jest zenujace.
 
Ostatnia edycja:

zawiej

New member
Drogi Dune2 po co nas męczysz. Sam znasz odpowiedź na swoje pytanie.
Musze jeszcze zobaczyc na zywo hx720 bo jest ciezko dostepny ale na ta chwile jestem najblizej szarpniecia sie na hx920 bo to jedyny tv led ktory na dzien dzisiejszy spelnia moje oczekiwania.
Jako jedyny katy ma naprawde dobre i porownywalne sa z z5500.
:)

Poza tym nie słuchasz się dobrych rad ludzi na tym forum i kupujesz niższy model a potem zaskoczenie, że coś jest nie tak. Na początku płakałeś, że hx920 taki drogi a teraz chcesz go kupić jako trzeci telewizor do domu, nie rozumiem cię chłopie.

Wcześniej miałem plazmę i tam dopiero kąty są odpowiednie. Nawet w hx920 kolory bledną a czerń staje się szara patrząc z boku. Jak dla mnie to jest to do przyjęcia.
 

Woszkowaty

New member
Mieszczaninie.Dziekuje za uswiadomienie mnie ze to nie onet.
Dziekuje tez za uswiadomienie mnie ze slowa "dobre, średnie, szare, białe, czarne" brzmia wzglednie.
Ale zapewniam Cie ze mnie jak i wielu innych ludzi szukajacych pomocy bardziej zadowola takie okreslenia niz pseudonaukowy belkon ktory poczyniles w uprzednio cytownym Twym poscie.
Dlatego jesli chcesz naprawde pomoc trzymaj sie ogolnie przyjetego w tym kraju jezyka ktorym posluguje sie pospolstwo a swoj techniczy żargon wykorzystaj na spotkaniach lub prywatnych dysputach z innymi fachowcami.

Jak widac umiesz napisac "do dupy" wiec z prostota wypowiedzi sobie radzisz wiec przelewajac troche ta prostote w odpowiednim kierunku mozesz pomoc.

A jezeli uwazasz ze wypowiedzi typu "zeby porownac te tv trzebaby postawic je kolo siebie" sa pomocne to chyba nie rozumiesz sensu istnienia forum.
Ulatwie Ci i wyjasniam ze gdybym mogl postawic je kolo siebie nie wchodzilbym tu.
Pseudonaukowym bełkotem i techniczny żargonem.... dobrej nocy. Mam nadzieję, że zrozumiałeś i nie trzeba wyjaśniać. I wybacz - to - jak się wyrażam - zależy ode mnie. I nie pisz mi jakiego mam się trzymać języka, jeśli wogóle języka można się trzyamć, raczej należy go używać.
PS filozof z Ciebie niezły, w przeciwieństwie do mnie - człeka z technicznym żargonem tudzież pseudonaukowym bełkotem.
Wnieś coś do tej dyskusji , oprócz narzekania na innych. Taka moja rada. Śpij dobrze.
 

Woszkowaty

New member
dune2, szkoda dla Ciebie naszego cennego czasu.:spam: Woszkowaty, masz rację że najlepszym porównaniem do innych jest postawienie kilku modeli obok siebie i ocena na własne oczy. Dlatego wspomniałem o prezentacji w domu, to chyba logiczne (nie dla dune2 oczywiście...). On woli, żeby mu powiedzieć - kąty w HX920 są rewelacyjne jak na LCD, wtedy kupi i zaraz wróci na Forum, żeby obrazic wszystkich, którzy tak mu powiedzieli - bo byli w zmowie, wprowadzili go w błąd i dla niego te kąty są za słabe! Osobiście odpuszczam już tą "polemikę", bo przypomina mi to kopanie się z koniem poziom wypowiedzi nie jest w stanie mnie nawet obrazić:grin:
Właśnie, niestety, się przekonałem, że miałeś rację.
 

dune2

New member
Bez reklam
Drogi Dune2 po co nas męczysz. Sam znasz odpowiedź na swoje pytanie.


Poza tym nie słuchasz się dobrych rad ludzi na tym forum i kupujesz niższy model a potem zaskoczenie, że coś jest nie tak. Na początku płakałeś, że hx920 taki drogi a teraz chcesz go kupić jako trzeci telewizor do domu, nie rozumiem cię chłopie.

Wcześniej miałem plazmę i tam dopiero kąty są odpowiednie. Nawet w hx920 kolory bledną a czerń staje się szara patrząc z boku. Jak dla mnie to jest to do przyjęcia.

To wy meczycie mnie.Co znaczy "nas" ? Was 3 to cale forum ?
Moje pytanie bylo jasno sprecyzowane i jak ktos nie czul sie na sile pomoc mogl nie pisac.
A ktore rady sa dobre pozwol ze sam zdecyduje.
Ale widze ze obudzono kolejnego czlowieka ktory ma "pomoc" :)
Kupuje co chce i pytam o co chce a jesli komus to nie odpowiada to nie pisze do mnie i sprawa prosta.
A i sluchaj chlopie na poczatku moglem kupic nawet crt a teraz hx920 i to moja sprawa i musisz sie z tym pogodzic :(
Mam nadzieje ze to jasne.


Pseudonaukowym bełkotem i techniczny żargonem.... dobrej nocy. Mam nadzieję, że zrozumiałeś i nie trzeba wyjaśniać. I wybacz - to - jak się wyrażam - zależy ode mnie. I nie pisz mi jakiego mam się trzymać języka, jeśli wogóle języka można się trzyamć, raczej należy go używać.
PS filozof z Ciebie niezły, w przeciwieństwie do mnie - człeka z technicznym żargonem tudzież pseudonaukowym bełkotem.
Wnieś coś do tej dyskusji , oprócz narzekania na innych. Taka moja rada. Śpij dobrze.

Wybaczam bo mam dobre serce.Jednak jak ja mam Ci nie pisac jakiego masz sie jezyka trzymac to Ty mi nie okreslaj jakich odpowiedzi oczekuje i ktore porady uznam za odpowiednie.
Tu nie chodzi o filozofie.Tak samo nie chodzi o wnoszenie czegos do dyskusji.
Nie znam sie na tv bo nie na tym polega moja praca i hobby ale jak wchodze na forum to mam pewne oczekiwania a bezsensowne ataki na pewno nie sa mi pomocne.

To ja uznam ktora podpowiedz mi sie przyda i jesli moje pytania Ci sie wydaja bezsensowne lub nie wiesz jak na nie odpowiedziec to zwyczajnie do mnie nie pisz i po klopocie.
Zycze takze dobrych snow.

Właśnie, niestety, się przekonałem, że miałeś rację.

Wiec jednak Woszkowaty odezwal sie nie przypadkiem hehe
 
Ostatnia edycja:

Woszkowaty

New member
Jeszcze jedna rzecz mi się przypomniała - te kąty , które w teście Sharpa 635 były bardzo dobre - dla mnie są kiepskie. Użyłem ogólnie przyjętego w tym kraju języka. Normalnie jestem dumny z tego powodu, że mogłem pomóc. Prostym językiem 8).
 

Alcatraz

New member
Co to za wypowiedzi? Kto to jest!? On żąda, wymaga i stawia warunki! Granice śmieszności i dobrego smaku juz dawno przekroczyłeś więc nie pogrążaj się już bardziej. Doradzamy, piszemy, tłumaczymy a Ty swoje. Beznadziejny przypadek... I zauważ wreszcie, że "Twoje uznanie" lub nie nikogo tutaj nie interesuje. Jeśli czujesz się atakowany to może najpierw sam nie atakuj! Wtedy nie będzie problemu.
 

dune2

New member
Bez reklam
Jeszcze jedna rzecz mi się przypomniała - te kąty , które w teście Sharpa 635 były bardzo dobre - dla mnie są kiepskie. Użyłem ogólnie przyjętego w tym kraju języka. Normalnie jestem dumny z tego powodu, że mogłem pomóc. Prostym językiem 8).

Ciesze sie ale Sharp mnie malo interesuje.
To temat o hx920 i moje pytanie bylo skierowane do uzytkownikow tego modelu.
Jestem niemal pewien ze kazdy kto go ma ogladal takze nizsze modele Sony.
Wysoce wiec prawdopodobne ze potrafi ocenic czy jest lepiej a jesli tak to czy roznica jest duza.

A ze posiadacze tego modelu moga miec takze z5500 lub x4500 to moze i na porownanie do nich sie zalapie ;)
I wtedy to bedzie pomoc konkretna bez klotni i pyskowek ktore sa naprawde zbedne.


Co to za wypowiedzi? Kto to jest!? On żąda, wymaga i stawia warunki! Granice śmieszności i dobrego smaku juz dawno przekroczyłeś więc nie pogrążaj się już bardziej. Doradzamy, piszemy, tłumaczymy a Ty swoje. Beznadziejny przypadek... I zauważ wreszcie, że "Twoje uznanie" lub nie nikogo tutaj nie interesuje. Jeśli czujesz się atakowany to może najpierw sam nie atakuj! Wtedy nie będzie problemu.

Czlowieku ogarnij sie.Czy ja czegos zadam od Ciebie lub wymagam ? Masz przymus odpowiadania mi ?
Jesli nie chcesz nie umiesz mi pomoc to nie pisz do mnie i po klopocie.
Ale nie licz na to ze kazda Twoja odpowiedz mi wystarczy i bede zadowolony.
Ja bede ocenial co mi odpowiada a co nie.
A o granicach dobrego smaku sie nie wypowiadaj bo widac ze jestes zapatrzonym w siebie bufonem nie zdolnym do przyjecia czyjejs krytyki lub niezadowolenia.
Naucz sie czlowieku szanowac innych ludzi i ich oczekiwania a skoncz z podejsciem zes sie Wac panie odezwal to kazdy radosny byc musi !
 
Ostatnia edycja:

Woszkowaty

New member
dune2 - w innym poście, gdzie chciałeś oddawać do sklepu , po zakupie HX720, napisałem Ci, co zrobić z ustawieniami, żeby poprawić jakość. Więc jak widzisz - staram się pomagać.
Ale jak ktoś mi wyjeżdża z bełkotem, a jak piszę o konkretnym kącie ( każdy przecież wie co to jest kąt prosty, i taki miała charakter ta odpowiedź - była prosta i czytelna) że nie pisze czytelnie - to jak się nie zdenerwować?
Jak masz dobre serce - to jeszcze uwierz trochę bardziej w ludzi. I raczej dyskutuj, a nie obrażaj.
Ja się nie obrażam, ale dłużny też nie będę.
 

dune2

New member
Bez reklam
dune2 - w innym poście, gdzie chciałeś oddawać do sklepu , po zakupie HX720, napisałem Ci, co zrobić z ustawieniami, żeby poprawić jakość. Więc jak widzisz - staram się pomagać.
Ale jak ktoś mi wyjeżdża z bełkotem, a jak piszę o konkretnym kącie ( każdy przecież wie co to jest kąt prosty, i taki miała charakter ta odpowiedź - była prosta i czytelna) że nie pisze czytelnie - to jak się nie zdenerwować?
Jak masz dobre serce - to jeszcze uwierz trochę bardziej w ludzi. I raczej dyskutuj, a nie obrażaj.
Ja się nie obrażam, ale dłużny też nie będę.
Zgadza sie napisales ale te ustawienia nie zmienily niczego i dalej mi nie odpowiadaja katy w hx720.
I tam probowales pomoc (nie przecze) ale tutaj Twoja wypowiedz nie wniosla niczego.
Bo ja nie prosilem Cie o opinie jaki kat da mi idealny obraz.
Ja prosilem uzytkownikow tego tv by opisali swoje odczucia a w miare mozliwosci porownali do z5500.

A obrazasz to mnie Ty z kolegami bo nie odpowiada mi Wasza argumentacja wiec prowadzicie atak na zasadzie w "kupie" sila a ten jeden wyjdzie na winnego.
 
Do góry