sklep nando.pl?

Olka19

New member
Nando.

Witam wszystkich!
Dzisiaj zadzwoniłam na komendę w Ożarowie, i rzeczywiście potwierdziła się informacja, że wszczęto postępowanie wobec Nando. W związku z tym, udałam się na komendę policji w miejscu zamieszkania i złożyłam zawiadomienie o przestępstwie gospodarczym. Tylko tyle mogłam zrobić. I chyba nie ma co marzyć o odbiorze pieniędzy - tak powiedział mi Pan policjant.:(:(:(:(
 

franeek

New member
jasna dupa - az mnie zatrzęsło . Zawsze sceptycznie podchodziłem do płacenia z góry za cokolwiek właczając towary na allegro za 20zł. Popierdzielony świat.
Muszę sobie poszukac jakiegoś solidnego sklepu z recenzjami na naszym forum. czowiek przez ceneo szuka najniższych cen i ma :(
Trzymajcie się ;) w końcu to tylko kasa - jaka by nie była i jak ciężko sie zapierdzielało na jej zdobycie to tylko kasa - zdrowie ważniejsze . brrrrrrrrrrrrrrrrr

p.s każdy administrator sklepu ma możliwośc usuwania opinii.
Powinno to pomagać uczciwym właścicielom sklepów obronić się przed złośliwościami innych. Jednak w tym przypadku zadziałało odwrotnie.
Ceneo - nie można winić, Nie ma nieststy recepty na skurwysyńsktwo ludzkie. Brak opini źle, opinie - często złośliwe, tacy już jesteśmy i widać to na każdym kroku.
To nie ceneo usuwało te opinie - teraz to widac jak zawinęli kilku wpisy negatywne pozostały już nie ma kto ich kasowac a ci co pozostali na wolności nie odważą się tego zrobic - bo i po co
 
Ostatnia edycja:

prko

New member
nauczka

Cóż ludzie uczą się na błędach szkoda że tak kosztownych i własnych. Teraz już wyłącznie płatne przy odbiorze lub z ubezpieczeniem transakcji. A swoją drogą komentarze nic nie dają :( :) Wiele firm wydmuszek działa przez wiele miesięcy idealnie aby przygotować "skok na kasę" poprzez długoterminowy kredyt kupiecki( w końcu firma wiarygodna) i nabranie sprzętu za który nie ma zamiaru zapłacić ( patrz afery np węglowe) lub zebranie kasy od potencjalnych klientów. Z inną wersją chyba mamy do czynienia tutaj wygląda to bardziej na obracanie przez 3 4 tygodnie cudzą gotówka a następnie jej zwrot pod przykryciem problemów logistycznych ( taki wniosek już ktoś na tym forum wysnuł) Ciekawe co będzie następne.
BTW
Nie wiemczy ktoś zwrócił uwagę ale sklepy z 1szej dziesiątki ceneo najczęściej należą do 2 3 firm czyli 0 konkurencji realnej
Pozdrawiam z niewielką nadzieja odzyskania pieniędzy
 

franeek

New member
tak - płatność przy odbiorze , oczywiście z możliwością zaglądnięcia do pudła. Straszne rzeczy, jak zamówię swój sprzęt gość dostaje ode mnie 50zł siada a ja działam - inaczej go nie wypuszczę :hmm:
 

goran10

New member
Po sprawie

Byłem tam dzisiaj od 13 do 16. Najpierw znalazłem ulicę Przyparkową 19,. Oj, trudno było tam trafić. Już raz tam byłem, ale gość powiedział, że on o niczym nie słyszał, a tylko podnajmuje jak wielu innych lokal. Gdy się oddaliłem, zauważyłem w aucie jakiegoś innego zaniepokojonego gościa, którego też orżnęli. Wspólnie wrócilismy tam gdzie byłem (nie znałem nr. posesji). Tam zastaliśmy jakiegoś wartownika, który nic nie wiedział. Później podjechał inny gość, który już wiedział, bo u sasiadów przedwczoraj zamówił TV i zapłacił. Dzisiaj już lokal z tabliczką na zewnątrz "Biuro" był oplabowany. Szukaliśmy też ulicy Poznańskiej 57, ale nie znaleźliśmy. No oczywiście później zeznanie na policji w Ożarowie i trzeba czekać. Rokowań odzyskania pieniędzy policja nie zna, bo nie wiadomo co jest na poblokowanych kontach, a S z o.o. odpowiada do wartości jej ograniczenia. Teraz nie ma tam nawet po co jechać, bo tylko kartki ze stemplami na dzwiach zobaczycie. Każdy może w najbliższym posterunku Policji, złożyć zawiadomienie o przestępstwie. Chyba to konieczne, by dalej kontynuować sprawę. Mój gg 4457444
 

knot

New member
ja już nie kumam niektórzy piszą że zablokowali im konto , inni że nie, to jakby nie zablokowali konta, a prezesika puszczą , to może jeszcze jest sens żeby tam jechać ? i odzyskać swoje.
 

reset1

New member
Dziś złożyłem już doniesienie o popełnienieniu przestępstwa.
Jednak w poniedziałek decyduje się je uzupełnić o info o numerze akt głównych oraz rozszerzyć o współudział ceneo.pl w procederze polegającym na dopuszczeniu do sfałszowania opinii poprzez danie możliwości dla adminów poszczególnych sklepów usuwania negatywnych komentarzy. Konsultowałem to z moim prawnikiem i stwierdził że jest szansa ze i ceneo z tego tytułu bedzie miało problemy - bo wg mnie to głównie właśnie ten portal jest winny takiej sytuacji. Kolejnym powodem wskazującym na zaniechanie czynności jest brak reakcji po usunięciu oskarmedia. Ceneo doskonale wiedziało że jest to ten sam przedsiębiorca. Powinni więc ponieść także konsekwencje promowania złodzieci i oszustów.
 

tommygray

New member
krs-więcej

idzcie na www-infoveriti-pl(kreski zastąpić kropkami), wpiszcie upward, wybierzcie upward financial comunnications grupa i.f.g. sp zoo, kliknijcie raport bezpłatny, zaznaczcie ptaszkiem regulamin w okienku które wyskoczyi kliknijcie na tutaj!!! macie wszystkie informacje o spółce, wynika z nich że prezes jest zwykłym pracownikiem z zerowymi udziałami natomiast 100 % udziałów posiada pewna pani do której pewnie wydzwaniał prezesik. Jest też wersja płatna krs-u z jeszcze większą informacją o spółce.

pozdr
 

ArtS007

New member
Bez reklam
Przypominam, że opcji Cytuj używamy wyłacznie w uzasadnionych przypadkach. Do odpowiadania służy przycisk Odpowiedz.

Nawet się "ubawiłem" czytając o wyprawie grupy protestacyjnej do sklepu. Muszę wam powiedzieć, że najzabawniejszy był tekst o podwyższaniu kapitału. Wcześniej już przy Oscar Media padały takie same zaklęcia. Generalnie rzecz biorąc następuje pomieszanie pojęć. Kapitał zakładowy ma się nijak do środków obrotowych, a te są waszymi pieniędzmi i powinny znajdować się w obrocie. Jeśli ich nie ma, to znaczy, że poszły na inny cel, prawda?

ArtS :)
 

lechoo_arch

New member
cała prawda

Śmieszne :( jes to, że jak dziś wstałem to pierwsze co zobaczyłem to przygotowany wieszak na moją......plazme. Minął równy tydzien od owocnej i bardzo pracowitej soboty kiedy to przygatowałem okablowanie, kupiłem wieszaki (no bo przecież stary tv miał pójść do sypialni) zamontowałem je a nawet po roku próśb pomalowałem żonie........ sufit:???: . I wszystko jak ......krew w piach (pomijając sufit oczywiście ale jakoś ja z tego się nie ciesze)

K.... ..ć, a do tego jeszcze ta sobota:( .
(Adaś)
 

ptychoo

New member
ble ble ble

Wiesz, miałem to samo zrobić tylko nie miałem info jaki jest długi kabel zasilający i dałem sobie siana.

Linki do skana KRS. Do adresu po kropce dodać html

fotosik.pl/pokaz_obrazek/a772e1061d036eb0.
fotosik.pl/pokaz_obrazek/78f917711d530e44.
fotosik.pl/pokaz_obrazek/f2a260ba840e00f9.
fotosik.pl/pokaz_obrazek/11978f9b303e4f19.
 
Ostatnia edycja:

pabloofm

New member
Sąd - sądem, ale sprawiedliwość musi być po naszej stronie!!!
Nie możemy dopuścić, żeby banda niedouczonych oszustów obracała naszymi pieniędzmi!
Wszyscy Ci, którzy do dzisiaj nie mają towaru ani pieniędzy powinni tam pojechać i je odebrać. Musimy się skrzyknąć i pojechać tam z "mocnymi argumentami", najlepiej sami faceci i odebrać nasze pieniądze czy to od BANAŚKIEWICZA czy od właścicielki firmy ŚWIDERSKIEJ RENATY. Namierzymy sukinkotów i postawimy ultimatum bez drogi odwrotu!
Kto się pisze? Ja jadę ze SZCZECINA, więc wolę walki mam!:twisted:
 

ArtS007

New member
Bez reklam
JG1985 napisał:
Takie to śmieszne "panie moderator"?? Nie sądze!!!
Wydawałoby się, że wiesz, do czego służy cudzysłów. Zauważ, że napisałem słowo "ubawiłem" w cudzysłowiu. Więc jest chyba jasne, że to sarkazm "panie iżytkownik". Po prostu ręce opadają na takie tłumaczenia ze strony osób, co do których uczciwości można mieć duże wątpliwości. A taką osobą jest z pewnością pan prezes cytowany w relacji. Dlatego doradzam czytanie ze zrozumieniem.

ArtS :)
 
Do góry