Sharp LC-60UQ10E test otwarty - więcej ostrości, więcej dokładności, więcej radości.

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Jak się męczysz to sorry ale tylko prezentacja w Twoim domu , w Twoich warunkach, z Twoim sygnałem - da Ci wszystkie odpowiedzi.
 

Baldini

Klub HDTV.com.pl
VIP
Sorry za offtopic, ale sprawa jest do kikiego. Na forum się udziela, a chyba zapomina o PW, a z tego co czytam kiki, to ludzie piszą do Ciebie na PW i brak odpowiedzi.
 

db86

New member
Witam. No i miała być plazma Panasonica ale nie będę po całej Polsce jeździł aby trafić nie używany lub chociaż mało używany okaz....więc dziś zakupiłem SHARPA takiego jak w temacie w poniedziałek mają przywieźć. Mam pytanie jakie macie uchwyty szukam takiego tylko uchylanego w pionie. Co możecie polecić???
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Uchwyt ART AR 18 - będzie wystarczający.
Plazmy 5St60 jeszcze są dostępne ale ostatnie sztuki.
Sharp wiesz że wymaga kalibracji...
 

db86

New member
Uchwyt ART AR 18 - będzie wystarczający.
Plazmy 5St60 jeszcze są dostępne ale ostatnie sztuki.
Sharp wiesz że wymaga kalibracji...
Hej,Krzysztofie jak z tą kalibracją można to u ciebie "na odległość" załatwić? Plazmę chciałem tylko z serii VT60 najlepiej 55" i dzięki za info o wieszaku.
 

db86

New member
No i TV już w domu :) nie mam jeszcze sygnału aby go podłączyć (nowe mieszkanie) co prawda jest doprowadzona UPC ale wolałbym NC+. Na starym mieszkaniu miałem CYFRĘ. Koledzy jaki macie sygnał u siebie ma ktoś UPC???
I jeszcze pytanie, powinny być śrubki do wieszaka z tyłu w TV bo ja nie mam mam puste miejsce bez śrubek. Można sprawdzić czy telewizor grał tak jak np. w plaźmie Panasonica???
 

jędrzejj 1957

Active member
Bez reklam
I jeszcze pytanie, powinny być śrubki do wieszaka z tyłu w TV bo ja nie mam mam puste miejsce


Śrubki są w zestawie z wieszakiem , z TV ich nie ma .
 

db86

New member
Witam. Na próbę zapóściłem Bonda SKYFALL 1080p THX Film jak dla mnie to obraz masakra oczywiście na plus :)))). Koledzy mam pytanie jak się załącza NAPISY do filmu??? Mam plik z napisami a nie wyświetla napisów. Napisy mam z Napiprojekt w formacie SRT patrzyłem w instrukcji że TV obsługuje ten format.
 

db86

New member
Ok, z napisami sobie poradziłem. Widziałem ,że są dostępne aktualizacje TV z maja i chyba z lipca. Czytałem wcześniej,że z tą pierwszą były jakieś kłopoty po aktualizacji a ta z lipca jest stabilna nic nie "psuje" ???
 
Do góry