Seria telewizorów firmy Philips 8007 na rok 2012 r. wielkości 40" , 46" i 55".

accu

New member
Bez reklam
Witam,
Szkoda.

Dziękuję za odpowiedź . Z czasem na pewno w takie urządzenie warto zainwestować .


Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Kiki i gdzie ta lista sklepow gdzie mialby byc tv serii 8 oczywiscie dostepne od reki i z moliwoscia sprawdzenia....???:-D
Lolek
 

accu

New member
Bez reklam
Witam,

Ponieważ nie jestem użytkownikiem tego modelu na co dzień trudno mnie się do tego testu odnieść
obiektywnie . Moim , skromnym zdaniem telewizor firmy Philips ma bardzo dobrą kolorystykę , dobry
dźwięk , pożyteczne funkcje , bardzo dobry pilot zdalnego sterowania obsługą telewizora , bardzo funkcjonalny wskaźnik(pointer) . Obraz w
2D jest wysokiej jakości , w 3D jest trochę gorzej , ale nadal jest dobrze . Skąd recenzentowi matryca
firmy Samsung zastosowana w tym telewizorze skojarzyła się z matrycą firmy Sharp , bo przecież firma
Philips zastosowała matryce firmy firmy Sharp w telewizorach z najwyższej serii 9x07 tj. w telewizorach 46PFL97097S/12 i
60PFL9607S/12 , a nie w serii 8007 , zostanie jego" słodką tajemnicą ." Gwoli ścisłości , nie jestem żadnym ekspertem:|, tylko
po prostu lubię ''''wścibiać swój nos" tam , gdzie innym użytkownikom telewizorów nie chce się zaglądać.

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:

Leszcom

New member
Cześć,

Widzę, że potencjał do niższych cen na ten TV w rozmiarze 55" jest. :) Dziś w jednym ze sklepów cena spadła poniżej 8700zł.

A propos testu na Flatpanels to powiem, że wyciągnęli chyba wszystkie słabe strony tego TV i nie piali z zachwytu nad plusami, ale po przeczytaniu większej ilości ich recenzji to chyba taki mają styl.

Powiem szczerze, że nie wiem w dalszym ciągu co kupić (na szczęście jest jeszcze trochę czasu) Philips 55PFL8007, Sony 55HX850, Panasonic 55WT50, a może Panasonic 55VT50. Każdy ma + i - ale który z nich ma najwięcej + ??? Oto jest pytanie.

Pozdrawiam
Leszcom
 

accu

New member
Bez reklam
Cześć,

Widzę, że potencjał do niższych cen na ten TV w rozmiarze 55" jest. :) Dziś w jednym ze sklepów cena spadła poniżej 8700zł.

A propos testu na Flatpanels to powiem, że wyciągnęli chyba wszystkie słabe strony tego TV i nie piali z zachwytu nad plusami, ale po przeczytaniu większej ilości ich recenzji to chyba taki mają styl.

Powiem szczerze, że nie wiem w dalszym ciągu co kupić (na szczęście jest jeszcze trochę czasu) Philips 55PFL8007, Sony 55HX850, Panasonic 55WT50, a może Panasonic 55VT50. Każdy ma + i - ale który z nich ma najwięcej + ??? Oto jest pytanie.

Pozdrawiam
Leszcom
Witam,
Moim skromnym zdaniem to zależy kiedy najczęściej programy telewizyjne i jakie oglądasz.
Jeżeli preferujesz filmy i porę wieczorową to najlepszym wyborem będzie telewizor plazmowy firmy Panasonic 55VT50.
Jeżeli ma to być telewizor do oglądania telewizji przez całą dobę to ja bym wybrał wówczas telewizor
w technologii LCD . Z trzech modeli przez Ciebie podanych wybrałbym telewizor firmy Sony , ale z tunerem satelitarnym 55HX855 . Dlatego , gdyż o telewizorze firmy Philips 55PFL8007K/12 jest trochę
wiadomości o jego nie jednolitym podświetleniu w niektórych partiach tych telewizorów wypuszczonych na rynek. Być może , że to z czasem już nie będzie się zdarzać.
Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

vvv

Well-known member
Bez reklam
Dzisiaj będąc w Saturnie-Gdańsk o mało nie "zemdlałem" :wink:
W tym slepie nie było ani jednego modelu Philipsa !!!!
Zapytałem Pana co się dzieje i dowiedziałem się że od
jakiegoś czasu nie mają w ofercie tej firmy ?!
Ciekawe czy w Media jeszcze mają ???
I co tu myśleć dla mnie mały SZOK
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Kolego gdybys czytal wczesniejsze posty to ja juz pisalem ( zreszta nie tylko ja ) o dostepnosci w sklepie np saturn w moim miescie a mam ich kilka i w zadnym juz w tej chwili nie ma tv philipsa ( ewentualnie moze po 1 szt. jakiegos tarszego modelu ) w MM jest podobnie. Takze to zadna nowosc ale kto wie moze jeszcze cos sie zmieni, a moze Kiki da swoja liste sklepow dostepnych w te modele bo napisal ze sa dostepne wiec chetnie ja bym zobaczyl jakie to sklepy maja dostepne te modele... Accu a czytales testy panasonica wt 50 co Ty o tym modelu sadzisz czytajac testy philipsa czy tez soniaka 850?
Lolek
 

szybal

Banned
Kolego gdybys czytal wczesniejsze posty to ja juz pisalem ( zreszta nie tylko ja ) o dostepnosci w sklepie np saturn w moim miescie a mam ich kilka i w zadnym juz w tej chwili nie ma tv philipsa ( ewentualnie moze po 1 szt. jakiegos tarszego modelu ) w MM jest podobnie. Takze to zadna nowosc ale kto wie moze jeszcze cos sie zmieni, a moze Kiki da swoja liste sklepow dostepnych w te modele bo napisal ze sa dostepne wiec chetnie ja bym zobaczyl jakie to sklepy maja dostepne te modele... Accu a czytales testy panasonica wt 50 co Ty o tym modelu sadzisz czytajac testy philipsa czy tez soniaka 850?
Lolek
Kiki napisał że są dostępne w dobrych sklepach czyli miał na myśli swój,z ta dostępnością tak jak z testem juz prawie jest.
 

Philipslover

New member
Tak troche off top jakmozna :) ... Aktualnie bardzo interesuje roznica jakosciowa miedzy 52PFL9606 a nowym tv z nizszej serii 55PFL8007. Oczywiscie nie pytam o cale bo to oczywiste :) Interesuje mnie jakosc obrazu w obu modelach pod wzgledem 2D i z drugiej strony jak sie sprawdzaja w 3D. Chcailbym go bowiem uzywac czesciowo tez do gier na PC rowniez w 3D. Jeszcze jedna sprawa - jak wyglada z lagiem na obu modelach ?

Dodam ze moje pytanie podyktowane jest zajebista cena aktualnie na model 52PFL9606 w Euro Rtv :)

Z gory dzieki za wszelkie sugestie ...
 

accu

New member
Bez reklam
Kolego gdybys czytal wczesniejsze posty to ja juz pisalem ( zreszta nie tylko ja ) o dostepnosci w sklepie np saturn w moim miescie a mam ich kilka i w zadnym juz w tej chwili nie ma tv philipsa ( ewentualnie moze po 1 szt. jakiegos tarszego modelu ) w MM jest podobnie. Takze to zadna nowosc ale kto wie moze jeszcze cos sie zmieni, a moze Kiki da swoja liste sklepow dostepnych w te modele bo napisal ze sa dostepne wiec chetnie ja bym zobaczyl jakie to sklepy maja dostepne te modele... Accu a czytales testy panasonica wt 50 co Ty o tym modelu sadzisz czytajac testy philipsa czy tez soniaka 850?
Lolek

Witam,
Napiszę krótko . Widziałem telewizor firmy Panasonic 47 WT50 i mogę tak napisać: to telewizor LCD LED-Edge , który u mnie plasuje się za telewizorami firmy Philips i Sony . Słaba strona tego telewizora to czerń .

Oczywiście , miał wgrany najnowszy soft .
Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Witam Accu a widziales wt 50 z nowym softem z tym gdzie juz poprawiono czern, bo jest roznica... nie oszalamiajaca ale jest... ? Bo zarowno i philips 8007 jak i sony hx 850 wszystkie sa tej samej technologii. Choc mowie nie widzialem 8007 ale 850 ma lepsza czern jak panasonic a tak przynajmniej mi sie wydaje :) jesli chodzi o plynnosc to juz mniejwiecej jest tak samo, mi rownie dobrze sie to podobalo na soniaku jak i na panasonicu. A plynnosc jest dla mnie wazniejsza jak czern o ile ta czern jest akceptowalna a taka dla mnie jest w wt50 z nowym softem.
A i nie wiem czy widziales na stronie rtv agd jest dostepny juz niby od reki ten model ,a tak naprawde niby niemalze wiekszosc modeli philipsa sa dostepne od reki ze sa na stanie magazynowym.... trzeba bedzie jutro zadzwonic i sprawdzic to i oczywiscie w sklepie tez to sprawdzic i czy mozna sprawdzic ten tv przed zakupem czy dalej jest tak ze tylko mozna go praktycznie podlaczyc ....
Lolek
 

Philipslover

New member
Tak troche off top jakmozna :) ... Aktualnie bardzo interesuje roznica jakosciowa miedzy 52PFL9606 a nowym tv z nizszej serii 55PFL8007. Oczywiscie nie pytam o cale bo to oczywiste :) Interesuje mnie jakosc obrazu w obu modelach pod wzgledem 2D i z drugiej strony jak sie sprawdzaja w 3D. Chcailbym go bowiem uzywac czesciowo tez do gier na PC rowniez w 3D. Jeszcze jedna sprawa - jak wyglada z lagiem na obu modelach ?

Dodam ze moje pytanie podyktowane jest zajebista cena aktualnie na model 52PFL9606 w Euro Rtv :)

Z gory dzieki za wszelkie sugestie ...

Moze jednak moglby ktos cos doradzic :) ?
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Witam i stal sie cud :) Kiki wyreczylem cie bo choc w 1 sklepie jest dostepny od reki mianowicie agd rtv - tylko tak jesli ktos zamowi z odbiorem do sklepu jest tylko mozliwosc zobaczenia czy wszystko jest z tym tv ok wizualnie nie ma mozliwosci wlaczenia i sprawdzenia fizycznie czy np podswietlenie jest ok. Natomaist jak sie zamowi do domu z usluga zamontowania i uruchomienia wtedy juz mozna sprawdzic czy tv jest ok - podswietlenie i te sprawy. Przynajmneij tak na infolinii mowia. Jeszcze sprawdze jutro co powie jakis inny konsultant na ten sam temat :) Tylko tak cos z rozmowy wyszlo ze za duzo szt. to nie ma w magazynie....
Lolek
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Witam dzwonilem drugi raz i tak jesli chodzi o ilosc tv to jest podobno kilkanascie sztuk... ale juz jest gorzej jesli chodzi o oddanie tv w razie usterki. Mianowicie pani twierdzi ze jesli np zaplaci sie przy odbiorze i zamowi sie usluge zamontowania i sprawdzenia tv i jesli pokaze sie jakas wada to i tak trzeba zaplacic a usterke zglaszac do serwisu. Nie mozna oddac tv poniewaz on juz ma slady uzytkowania i jesli eksperci wezma taki model to oni to potwierdza. Mozna oddac wtedy jesli calkowicie tv bedzie nie uzytkowany czyli np wyjmie sie go z kartonu i kolor sie nie spodoba :) wtedy sie zapakuje i jest ok. Natomiast jesli juz fachowiec ktory przywiezie i podlaczy tv ustawi kanaly to juz jest tv uzytkowany i kazda wada moze byc tylko zgloszona do serwisu.
Reasumujac dupa blada do czasu az ktos pierwszy nie kupi tego tv w 55 calach i nie opisze jak mu sie sprawuje. W niemczech jak widac inaczej podchodza do ludzi niz u nas. W sklepie Ole Ole jest inaczej bo niby ze jak po podlaczeniu sie cos nie spodoba ( chodzi np o zle podswietlenie to wymieniaja na drugi egz. ) lub mozna nie brac tego tv i wziasc jakis inny model, ale tego modelu ta firma nie ma.
Lolek
 
Do góry